Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Первомученик

Первомученик
Дії 6:7-15

Степан був найкращим дияконом. Наповнений живою вірою, він творив чудеса в народі. І саме за це його і ненавиділи його вороги. Вчені юдеї намагалися сперечатися з ним, але він був мудрішим за них. Тоді вони вирішили обвинуватити його за допомогою кривоприсяжників перед синедріоном. З такою метою вони і намовили деяких юдеїв лжесвідчити на нього. Якось вони напали на Степана, схопили його та й повели до синедріону, що був неподалік від храму. Там вони почали його звинувачувати в тому, що Степан запевняв нібито, що Ісус Назорей зруйнує храм. Степан ніколи не говорив такого. Храм мав бути зруйнованим, але римлянами.

Коли кривоприсяжники почали звинувачувати Степана, то всі присутні раптом побачили, що обличчя його почало промінитися, як обличчя ангела: воно було таким світлим тому, що відбиток небесної святості і слави перебував на ньому. Але це не розтопило серця жорстоких суддів. Вони продовжували звинувачувати його. Первосвященик був головним суддею. Вислухавши всі обвинувачення, він запитав Степана: «Це справді так чи ні?» Тоді Степан почав доводити, що все це лжесвідчення. Він говорив довго і нагадав також своїм суддям, що вони засудили на смерть Сина Божого.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.038505 секунд !