Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Первомученик

Первомученик
Дії 6:7-15

Степан був найкращим дияконом. Наповнений живою вірою, він творив чудеса в народі. І саме за це його і ненавиділи його вороги. Вчені юдеї намагалися сперечатися з ним, але він був мудрішим за них. Тоді вони вирішили обвинуватити його за допомогою кривоприсяжників перед синедріоном. З такою метою вони і намовили деяких юдеїв лжесвідчити на нього. Якось вони напали на Степана, схопили його та й повели до синедріону, що був неподалік від храму. Там вони почали його звинувачувати в тому, що Степан запевняв нібито, що Ісус Назорей зруйнує храм. Степан ніколи не говорив такого. Храм мав бути зруйнованим, але римлянами.

Коли кривоприсяжники почали звинувачувати Степана, то всі присутні раптом побачили, що обличчя його почало промінитися, як обличчя ангела: воно було таким світлим тому, що відбиток небесної святості і слави перебував на ньому. Але це не розтопило серця жорстоких суддів. Вони продовжували звинувачувати його. Первосвященик був головним суддею. Вислухавши всі обвинувачення, він запитав Степана: «Це справді так чи ні?» Тоді Степан почав доводити, що все це лжесвідчення. Він говорив довго і нагадав також своїм суддям, що вони засудили на смерть Сина Божого.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021162 секунд !