Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Первомученик"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Первомученик

Первомученик
Дії 6:7-15

Степан був найкращим дияконом. Наповнений живою вірою, він творив чудеса в народі. І саме за це його і ненавиділи його вороги. Вчені юдеї намагалися сперечатися з ним, але він був мудрішим за них. Тоді вони вирішили обвинуватити його за допомогою кривоприсяжників перед синедріоном. З такою метою вони і намовили деяких юдеїв лжесвідчити на нього. Якось вони напали на Степана, схопили його та й повели до синедріону, що був неподалік від храму. Там вони почали його звинувачувати в тому, що Степан запевняв нібито, що Ісус Назорей зруйнує храм. Степан ніколи не говорив такого. Храм мав бути зруйнованим, але римлянами.

Коли кривоприсяжники почали звинувачувати Степана, то всі присутні раптом побачили, що обличчя його почало промінитися, як обличчя ангела: воно було таким світлим тому, що відбиток небесної святості і слави перебував на ньому. Але це не розтопило серця жорстоких суддів. Вони продовжували звинувачувати його. Первосвященик був головним суддею. Вислухавши всі обвинувачення, він запитав Степана: «Це справді так чи ні?» Тоді Степан почав доводити, що все це лжесвідчення. Він говорив довго і нагадав також своїм суддям, що вони засудили на смерть Сина Божого.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.
Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019272 секунд !