Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Перший місіонер"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перший місіонер
Сторінки: 1 2

Дії 8:1-13

іруючі друзі Степана дуже тужили, коли ховали його тіло. А юдеї почали дуже переслідувати учнів Господа Ісуса в Єрусалимі, так що ті були змушені шукати притулку в інших містах. Найжорстокішим гонителем Єрусалимської церкви був Савл, котрий стеріг одежу вбивць. Він вдирався до хатин віруючих людей і запроторював до в'язниці чоловіків і жінок.

Апостоли не залишили Єрусалим, але продовжували ще з більшою силою звіщати спасіння вбивцям Ісуса, закликаючи їх покаятися. Одного диякона звали Пилипом. Він пішов проповідувати в Самарію, але не в місто Сіхар, де колись Господь Ісус мав бесіду з самарянкою, а до найбільшого міста, яке також називалося Самарією. Воно було розташоване на мальовничому горбі, а навколо простягалася родюча рівнина. Багато зла творилося в тому місті. Там знаходилися поганські храми, а деякі мешканці поклонялися навіть сатані. Тут Пилип проповідував ім'я Господа Ісуса і творив чудеса. За наказом Пилипа нечисті духи залишали тіла біснуватих, від його слова уздоровлювалися паралізовані і криві.

Народ жадібно вбирав в себе слова проповіді Пилипа, спостерігаючи чудеса, які він творив. І наповнився великою радістю весь люд того міста, тому що всі повірили в Христову науку та в Його спасіння. Поміж тими, хто повірив, був якийсь Симон, котрий продовжував займатися чаклуванням. Він був дуже шанований всіма, про нього так і говорили: «Ось цей чоловік є великою силою Божою». Весь самарянський народ поважав його і шанував. Тепер і нечестивий Симон повірив в Господа Ісуса за словом Пилипа і виявив бажання охреститися. Народ вже більш не схилявся перед його силою.

Люди радісно слухали проповіді Пилипа, дивувалися всім тим чудам, які він творив. І Пилип теж гадав, що Симон щиро навернувся до Бога та від усього серця повірив в Господа Ісуса, тому він і охрестив його. Проте пізніше виявилося, що своїм серцем Симон зовсім не перемінився. Пригадайте слова Христа: «Хто не народиться згори, від води і духа, той не зможе увійти до Царства Божого» (їв. 3:5). Симон був хрещений у воді, але не був народжений згори від Святого Духа. Серце його переповнювало зло, хоч і вірив, що Ісус Христос — Син Божий, але він Його не любив. Він весь час ходив за Пилипом, дивувався, які чудеса він творить і дуже жалкував, що він сам вже не може дивувати народ тими чудесами, які він робив силою демонською. Симон не розкаявся у своєму нечесті перед Богом і не звернувся до Ісуса з молитвою прощення. За таких людей у святому Письмі апостол Павло сказав так: «Хто не має Духа Христов...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.
Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022821 секунд !