Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перший місіонер
Сторінки: 1 2

Дії 8:1-13

іруючі друзі Степана дуже тужили, коли ховали його тіло. А юдеї почали дуже переслідувати учнів Господа Ісуса в Єрусалимі, так що ті були змушені шукати притулку в інших містах. Найжорстокішим гонителем Єрусалимської церкви був Савл, котрий стеріг одежу вбивць. Він вдирався до хатин віруючих людей і запроторював до в'язниці чоловіків і жінок.

Апостоли не залишили Єрусалим, але продовжували ще з більшою силою звіщати спасіння вбивцям Ісуса, закликаючи їх покаятися. Одного диякона звали Пилипом. Він пішов проповідувати в Самарію, але не в місто Сіхар, де колись Господь Ісус мав бесіду з самарянкою, а до найбільшого міста, яке також називалося Самарією. Воно було розташоване на мальовничому горбі, а навколо простягалася родюча рівнина. Багато зла творилося в тому місті. Там знаходилися поганські храми, а деякі мешканці поклонялися навіть сатані. Тут Пилип проповідував ім'я Господа Ісуса і творив чудеса. За наказом Пилипа нечисті духи залишали тіла біснуватих, від його слова уздоровлювалися паралізовані і криві.

Народ жадібно вбирав в себе слова проповіді Пилипа, спостерігаючи чудеса, які він творив. І наповнився великою радістю весь люд того міста, тому що всі повірили в Христову науку та в Його спасіння. Поміж тими, хто повірив, був якийсь Симон, котрий продовжував займатися чаклуванням. Він був дуже шанований всіма, про нього так і говорили: «Ось цей чоловік є великою силою Божою». Весь самарянський народ поважав його і шанував. Тепер і нечестивий Симон повірив в Господа Ісуса за словом Пилипа і виявив бажання охреститися. Народ вже більш не схилявся перед його силою.

Люди радісно слухали проповіді Пилипа, дивувалися всім тим чудам, які він творив. І Пилип теж гадав, що Симон щиро навернувся до Бога та від усього серця повірив в Господа Ісуса, тому він і охрестив його. Проте пізніше виявилося, що своїм серцем Симон зовсім не перемінився. Пригадайте слова Христа: «Хто не народиться згори, від води і духа, той не зможе увійти до Царства Божого» (їв. 3:5). Симон був хрещений у воді, але не був народжений згори від Святого Духа. Серце його переповнювало зло, хоч і вірив, що Ісус Христос — Син Божий, але він Його не любив. Він весь час ходив за Пилипом, дивувався, які чудеса він творить і дуже жалкував, що він сам вже не може дивувати народ тими чудесами, які він робив силою демонською. Симон не розкаявся у своєму нечесті перед Богом і не звернувся до Ісуса з молитвою прощення. За таких людей у святому Письмі апостол Павло сказав так: «Хто не має Духа Христов...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021903 секунд !