Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перший місіонер
Сторінки: 1 2

Дії 8:1-13

іруючі друзі Степана дуже тужили, коли ховали його тіло. А юдеї почали дуже переслідувати учнів Господа Ісуса в Єрусалимі, так що ті були змушені шукати притулку в інших містах. Найжорстокішим гонителем Єрусалимської церкви був Савл, котрий стеріг одежу вбивць. Він вдирався до хатин віруючих людей і запроторював до в'язниці чоловіків і жінок.

Апостоли не залишили Єрусалим, але продовжували ще з більшою силою звіщати спасіння вбивцям Ісуса, закликаючи їх покаятися. Одного диякона звали Пилипом. Він пішов проповідувати в Самарію, але не в місто Сіхар, де колись Господь Ісус мав бесіду з самарянкою, а до найбільшого міста, яке також називалося Самарією. Воно було розташоване на мальовничому горбі, а навколо простягалася родюча рівнина. Багато зла творилося в тому місті. Там знаходилися поганські храми, а деякі мешканці поклонялися навіть сатані. Тут Пилип проповідував ім'я Господа Ісуса і творив чудеса. За наказом Пилипа нечисті духи залишали тіла біснуватих, від його слова уздоровлювалися паралізовані і криві.

Народ жадібно вбирав в себе слова проповіді Пилипа, спостерігаючи чудеса, які він творив. І наповнився великою радістю весь люд того міста, тому що всі повірили в Христову науку та в Його спасіння. Поміж тими, хто повірив, був якийсь Симон, котрий продовжував займатися чаклуванням. Він був дуже шанований всіма, про нього так і говорили: «Ось цей чоловік є великою силою Божою». Весь самарянський народ поважав його і шанував. Тепер і нечестивий Симон повірив в Господа Ісуса за словом Пилипа і виявив бажання охреститися. Народ вже більш не схилявся перед його силою.

Люди радісно слухали проповіді Пилипа, дивувалися всім тим чудам, які він творив. І Пилип теж гадав, що Симон щиро навернувся до Бога та від усього серця повірив в Господа Ісуса, тому він і охрестив його. Проте пізніше виявилося, що своїм серцем Симон зовсім не перемінився. Пригадайте слова Христа: «Хто не народиться згори, від води і духа, той не зможе увійти до Царства Божого» (їв. 3:5). Симон був хрещений у воді, але не був народжений згори від Святого Духа. Серце його переповнювало зло, хоч і вірив, що Ісус Христос — Син Божий, але він Його не любив. Він весь час ходив за Пилипом, дивувався, які чудеса він творить і дуже жалкував, що він сам вже не може дивувати народ тими чудесами, які він робив силою демонською. Симон не розкаявся у своєму нечесті перед Богом і не звернувся до Ісуса з молитвою прощення. За таких людей у святому Письмі апостол Павло сказав так: «Хто не має Духа Христов...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.


Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019117 секунд !