Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Симон - чарівник

Дії 8:14-24

к ви пригадуєте, апостоли не злякалися жорстоких переслідувань з боку юдеїв і залишилися в Єрусалимі. З великою радістю вони прийняли звістку, що більшість жителів Самарії повірили в Господа Ісуса. І вони вирішили послати до них апостолів Петра та Івана. Ці апостоли дуже любили один одного і завжди працювали разом. Прийшовши в Самарію, вони знайшли там багато чоловіків та жінок, котрі стали віруючими і котрих Пилип охрестив. Проте ніхто з них не міг творити чудес силою Святого Духа. Апостоли поклали на них руки і помолилися, щоб вони прийняли Духа Святого. Побачивши, що завдяки покладанню рук апостольських, віруючим дається сила Духа Святого, Симон приніс гроші і сказав: «Дайте і мені таку владу, щоб той, на кого я покладу руку, отримував Духа Святого». Симон певно що так собі гадав: «Коли я матиму таку владу, то знову буду оточений пошаною і розбагатію».

Апостолів дуже засмутив вчинок Симона, і апостол Петро сказав йому: «Твоє срібло стане причиною твоєї загибелі, тому що ти помислив отримати за гроші дар Божий. Твоє серце нечисте перед Богом. Отже, покайся та молись Богу, може Господь простить тобі помисли твого серця. Я бачу, що кайдани гріха та неправди ще сковують тебе».

Ймовірно, що Симон ще не звертався до Господа з відкритим серцем. Він хотів мати гроші і славу. Він кривив душею, так як і Ананія та Сапфіра, або Юда, тобто служив дияволові, бо і апостол Іван пише про це так: «Хто грішить, той від диявола, тому що напочатку згрішив диявол» (1 їв. 3:8). Загибель чекала на нього, тому що він лише вдавав, що всім серцем навернувся до Господа, а насправді був далеко від Нього.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026740 секунд !