Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Симон - чарівник"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Симон - чарівник

Дії 8:14-24

к ви пригадуєте, апостоли не злякалися жорстоких переслідувань з боку юдеїв і залишилися в Єрусалимі. З великою радістю вони прийняли звістку, що більшість жителів Самарії повірили в Господа Ісуса. І вони вирішили послати до них апостолів Петра та Івана. Ці апостоли дуже любили один одного і завжди працювали разом. Прийшовши в Самарію, вони знайшли там багато чоловіків та жінок, котрі стали віруючими і котрих Пилип охрестив. Проте ніхто з них не міг творити чудес силою Святого Духа. Апостоли поклали на них руки і помолилися, щоб вони прийняли Духа Святого. Побачивши, що завдяки покладанню рук апостольських, віруючим дається сила Духа Святого, Симон приніс гроші і сказав: «Дайте і мені таку владу, щоб той, на кого я покладу руку, отримував Духа Святого». Симон певно що так собі гадав: «Коли я матиму таку владу, то знову буду оточений пошаною і розбагатію».

Апостолів дуже засмутив вчинок Симона, і апостол Петро сказав йому: «Твоє срібло стане причиною твоєї загибелі, тому що ти помислив отримати за гроші дар Божий. Твоє серце нечисте перед Богом. Отже, покайся та молись Богу, може Господь простить тобі помисли твого серця. Я бачу, що кайдани гріха та неправди ще сковують тебе».

Ймовірно, що Симон ще не звертався до Господа з відкритим серцем. Він хотів мати гроші і славу. Він кривив душею, так як і Ананія та Сапфіра, або Юда, тобто служив дияволові, бо і апостол Іван пише про це так: «Хто грішить, той від диявола, тому що напочатку згрішив диявол» (1 їв. 3:8). Загибель чекала на нього, тому що він лише вдавав, що всім серцем навернувся до Господа, а насправді був далеко від Нього.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.
Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023078 секунд !