Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Симон - чарівник

Дії 8:14-24

к ви пригадуєте, апостоли не злякалися жорстоких переслідувань з боку юдеїв і залишилися в Єрусалимі. З великою радістю вони прийняли звістку, що більшість жителів Самарії повірили в Господа Ісуса. І вони вирішили послати до них апостолів Петра та Івана. Ці апостоли дуже любили один одного і завжди працювали разом. Прийшовши в Самарію, вони знайшли там багато чоловіків та жінок, котрі стали віруючими і котрих Пилип охрестив. Проте ніхто з них не міг творити чудес силою Святого Духа. Апостоли поклали на них руки і помолилися, щоб вони прийняли Духа Святого. Побачивши, що завдяки покладанню рук апостольських, віруючим дається сила Духа Святого, Симон приніс гроші і сказав: «Дайте і мені таку владу, щоб той, на кого я покладу руку, отримував Духа Святого». Симон певно що так собі гадав: «Коли я матиму таку владу, то знову буду оточений пошаною і розбагатію».

Апостолів дуже засмутив вчинок Симона, і апостол Петро сказав йому: «Твоє срібло стане причиною твоєї загибелі, тому що ти помислив отримати за гроші дар Божий. Твоє серце нечисте перед Богом. Отже, покайся та молись Богу, може Господь простить тобі помисли твого серця. Я бачу, що кайдани гріха та неправди ще сковують тебе».

Ймовірно, що Симон ще не звертався до Господа з відкритим серцем. Він хотів мати гроші і славу. Він кривив душею, так як і Ананія та Сапфіра, або Юда, тобто служив дияволові, бо і апостол Іван пише про це так: «Хто грішить, той від диявола, тому що напочатку згрішив диявол» (1 їв. 3:8). Загибель чекала на нього, тому що він лише вдавав, що всім серцем навернувся до Господа, а насправді був далеко від Нього.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.




Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.




Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.








Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.




Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціями



Сторінка згенерована за 0.021878 секунд !