Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Покірливий вельможа
Сторінки: 1 2

Покірливий вельможа
Дії 8:26-40

.Невдовзі апостоли Петро та Іван знову повернулися до Єрусалиму. І скрізь, де вони проходили, проповідували Євангелію. Можливо, що вони заходили і в містечко Сіхар і там зустрілися з тією жінкою, яка колись мала бесіду з Ісусом Христом біля криниці. Пилип також пішов до Єрусалиму. Бог доручив йому важливу справу: проповідувати Євангелію в Африці. На той час були відомі три частини світу: Азія, де проповідував Ісус, Європа, де живемо ми і куди ще не проникала Євангельська звістка, і Африка, населення якої було чорношкірим. Сюди і вирішив послати Бог Пилипа.

Ангел Господній сказав Пилипові: «Іди на південь по дорозі, яка веде з Єрусалима до Гази. Місто Газа було розташоване на землі філістимлян. Пилип не пішов до міста, а до безлюдного місця, що знаходилося по дорозі в Африку. Мабуть, що Пилип здивувався, коли Бог звелів йому йти в пустелю; мабуть, Пилип запитував сам себе, кому ж він буде проповідувати в пустелі? Але він послухався Господнього наказу. Обминувши скелі, Пилип побачив багату колісницю, котра прямувала в бік Єрусалима. На колісниці сидів знаменитий вельможа цариці Кандаки. Вона була царицею Ефіопії, що знаходилася в Африці, всі її жителі були чорношкірими. Цей вельможа був хоронителем всіх царських скарбів; його ім'я невідоме для нас.

Дух Божий сказав Пилипові: «Підійди до колісниці». Пилип так і зробив. Вельможа на колісниці тримав в руках книжкового сувоя і щось читав в ньому. Пилип прислухався і почув, що той читає пророцтва Ісаї. Хоч він сам був родом з Ефіопії, але зараз повертався з Єрусалима, куди він їздив поклонитися Богові.

За юдейським законом він мав право увійти лише до першого двору Єрусалимського храму і там помолитися Господеві. І Господь почув його молитву. Слова, які він читав, містили в собі скарби дорогоцінніші за золото та срібло. Пилип запитав його: «Чи ти розумієш прочитане?» Вельможа відповів: «Як я можу зрозуміти, якщо хто—небудь не розтлумачить мені». І він попрохав Пилипа піднятися на колісницю до нього. Потім він показав Пилипові те місце, яке читав: »Він був ведений, як ягня для заколення, і, як ягня перед стрижіями, був безмовним, так що Він не відкривав Своїх вуст» (Іс. 53:7).

Прочитавши ці слова, вельможа сказав Пилипові: «Прошу тебе, скажи мені, про кого це говорить пророк? Про себе чи про когось іншого?» Пилип негайно розтлумачив йому значення цих слів: Ягня, про яке йшла мова — це Ісус, Котрий нещодавно постраждав у Єрусалимі; Він був покірним по відношенню до своїх ворогів, немов те ягня, яке ведуть дл...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.030193 секунд !