Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Покірливий вельможа
Сторінки: 1 2

Покірливий вельможа
Дії 8:26-40

.Невдовзі апостоли Петро та Іван знову повернулися до Єрусалиму. І скрізь, де вони проходили, проповідували Євангелію. Можливо, що вони заходили і в містечко Сіхар і там зустрілися з тією жінкою, яка колись мала бесіду з Ісусом Христом біля криниці. Пилип також пішов до Єрусалиму. Бог доручив йому важливу справу: проповідувати Євангелію в Африці. На той час були відомі три частини світу: Азія, де проповідував Ісус, Європа, де живемо ми і куди ще не проникала Євангельська звістка, і Африка, населення якої було чорношкірим. Сюди і вирішив послати Бог Пилипа.

Ангел Господній сказав Пилипові: «Іди на південь по дорозі, яка веде з Єрусалима до Гази. Місто Газа було розташоване на землі філістимлян. Пилип не пішов до міста, а до безлюдного місця, що знаходилося по дорозі в Африку. Мабуть, що Пилип здивувався, коли Бог звелів йому йти в пустелю; мабуть, Пилип запитував сам себе, кому ж він буде проповідувати в пустелі? Але він послухався Господнього наказу. Обминувши скелі, Пилип побачив багату колісницю, котра прямувала в бік Єрусалима. На колісниці сидів знаменитий вельможа цариці Кандаки. Вона була царицею Ефіопії, що знаходилася в Африці, всі її жителі були чорношкірими. Цей вельможа був хоронителем всіх царських скарбів; його ім'я невідоме для нас.

Дух Божий сказав Пилипові: «Підійди до колісниці». Пилип так і зробив. Вельможа на колісниці тримав в руках книжкового сувоя і щось читав в ньому. Пилип прислухався і почув, що той читає пророцтва Ісаї. Хоч він сам був родом з Ефіопії, але зараз повертався з Єрусалима, куди він їздив поклонитися Богові.

За юдейським законом він мав право увійти лише до першого двору Єрусалимського храму і там помолитися Господеві. І Господь почув його молитву. Слова, які він читав, містили в собі скарби дорогоцінніші за золото та срібло. Пилип запитав його: «Чи ти розумієш прочитане?» Вельможа відповів: «Як я можу зрозуміти, якщо хто—небудь не розтлумачить мені». І він попрохав Пилипа піднятися на колісницю до нього. Потім він показав Пилипові те місце, яке читав: »Він був ведений, як ягня для заколення, і, як ягня перед стрижіями, був безмовним, так що Він не відкривав Своїх вуст» (Іс. 53:7).

Прочитавши ці слова, вельможа сказав Пилипові: «Прошу тебе, скажи мені, про кого це говорить пророк? Про себе чи про когось іншого?» Пилип негайно розтлумачив йому значення цих слів: Ягня, про яке йшла мова — це Ісус, Котрий нещодавно постраждав у Єрусалимі; Він був покірним по відношенню до своїх ворогів, немов те ягня, яке ведуть дл...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022896 секунд !