Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Покірливий вельможа
Сторінки: 1 2

Покірливий вельможа
Дії 8:26-40

.Невдовзі апостоли Петро та Іван знову повернулися до Єрусалиму. І скрізь, де вони проходили, проповідували Євангелію. Можливо, що вони заходили і в містечко Сіхар і там зустрілися з тією жінкою, яка колись мала бесіду з Ісусом Христом біля криниці. Пилип також пішов до Єрусалиму. Бог доручив йому важливу справу: проповідувати Євангелію в Африці. На той час були відомі три частини світу: Азія, де проповідував Ісус, Європа, де живемо ми і куди ще не проникала Євангельська звістка, і Африка, населення якої було чорношкірим. Сюди і вирішив послати Бог Пилипа.

Ангел Господній сказав Пилипові: «Іди на південь по дорозі, яка веде з Єрусалима до Гази. Місто Газа було розташоване на землі філістимлян. Пилип не пішов до міста, а до безлюдного місця, що знаходилося по дорозі в Африку. Мабуть, що Пилип здивувався, коли Бог звелів йому йти в пустелю; мабуть, Пилип запитував сам себе, кому ж він буде проповідувати в пустелі? Але він послухався Господнього наказу. Обминувши скелі, Пилип побачив багату колісницю, котра прямувала в бік Єрусалима. На колісниці сидів знаменитий вельможа цариці Кандаки. Вона була царицею Ефіопії, що знаходилася в Африці, всі її жителі були чорношкірими. Цей вельможа був хоронителем всіх царських скарбів; його ім'я невідоме для нас.

Дух Божий сказав Пилипові: «Підійди до колісниці». Пилип так і зробив. Вельможа на колісниці тримав в руках книжкового сувоя і щось читав в ньому. Пилип прислухався і почув, що той читає пророцтва Ісаї. Хоч він сам був родом з Ефіопії, але зараз повертався з Єрусалима, куди він їздив поклонитися Богові.

За юдейським законом він мав право увійти лише до першого двору Єрусалимського храму і там помолитися Господеві. І Господь почув його молитву. Слова, які він читав, містили в собі скарби дорогоцінніші за золото та срібло. Пилип запитав його: «Чи ти розумієш прочитане?» Вельможа відповів: «Як я можу зрозуміти, якщо хто—небудь не розтлумачить мені». І він попрохав Пилипа піднятися на колісницю до нього. Потім він показав Пилипові те місце, яке читав: »Він був ведений, як ягня для заколення, і, як ягня перед стрижіями, був безмовним, так що Він не відкривав Своїх вуст» (Іс. 53:7).

Прочитавши ці слова, вельможа сказав Пилипові: «Прошу тебе, скажи мені, про кого це говорить пророк? Про себе чи про когось іншого?» Пилип негайно розтлумачив йому значення цих слів: Ягня, про яке йшла мова — це Ісус, Котрий нещодавно постраждав у Єрусалимі; Він був покірним по відношенню до своїх ворогів, немов те ягня, яке ведуть дл...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023186 секунд !