Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Голос з неба

Голос з неба
Дії-9:1-9

-І епер послухайте про одну дивну подію. Як ви пригадуєте, що учнів Ісуса особливо жорстоко переслідував якийсь молодий чоловік, котрого називали Савлом. Пригадайте, як він стеріг одежу тих людей, які кидали каміння на Степана. Коли він так робив, то вважав, що це правильно, тому що був упевненим, що Ісус Христос — це ошуканець, і не визнавав Його за Сина Божого. Багато шкоди завдав Савл Єрусалимській церкві, проте він переслідував прихильників Христа і в інших містах та поселеннях.

Якось Савл зібрався йти до великого міста, що називалося Дамаском. В дорозі з ним сталася дивна пригода. Савл мандрував не сам, але в супроводі ще декількох чоловіків. Савл вирушив до Дамаску вдень, коли сонце пекло нестерпно. Раптом з неба полилося світло ще сильніше за сонце. Це сяйво було настільки сліпучим, що мандрівники змушені були закрити очі. Савл упав на землю. Тієї ж миті почувся голос з неба, який промовив до нього: «Савле, Савле, навіщо ти переслідуєш Мене?» Савл запитав: «Хто ти, Господи?» І почув у відповідь: «Я, Ісус, Котрого ти переслідуєш». Савл, тремтячи від жаху, сказав: «Господи! Що накажеш мені зробити?» Господь відповів: «Вставай та йди до міста і там почуєш, що тобі робити». Чоловіки, котрі були разом із Савлом, заціпеніли від страху, бачачи світло та не чуючи слів, що звучали з небес. Савл піднявся з землі і відкрив очі, але навколо була пітьма: від

сліпучого сяйва Савл утратив зір. Його повели за руку в Дамаск ті люди, котрі були разом з ним. Вони привели його на вулицю, що називалася «Прямою», до хатини Юди. Засліплений Савл відмовився їсти протягом трьох днів. Він згадував свої гріхи та ненависть свою до Ісуса, як він жорстоко переслідував послідовників Ісуса. Він був таким зажуреним, що відмовлявся їсти. Савл пригадав усіх тих людей, котрих він запроторив до темниці, а інших за його наказом жорстоко побили камінням. І Савл став почуватися найгіршим злочинцем, грішником серед грішників. Пізніше апостол Павло напише в одному із послань: «Ісус Христос прийшов урятувати грішників, і серед них я найгірший» (1 Тим. 1:5).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.
Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.
Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021191 секунд !