Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Голос з неба

Голос з неба
Дії-9:1-9

-І епер послухайте про одну дивну подію. Як ви пригадуєте, що учнів Ісуса особливо жорстоко переслідував якийсь молодий чоловік, котрого називали Савлом. Пригадайте, як він стеріг одежу тих людей, які кидали каміння на Степана. Коли він так робив, то вважав, що це правильно, тому що був упевненим, що Ісус Христос — це ошуканець, і не визнавав Його за Сина Божого. Багато шкоди завдав Савл Єрусалимській церкві, проте він переслідував прихильників Христа і в інших містах та поселеннях.

Якось Савл зібрався йти до великого міста, що називалося Дамаском. В дорозі з ним сталася дивна пригода. Савл мандрував не сам, але в супроводі ще декількох чоловіків. Савл вирушив до Дамаску вдень, коли сонце пекло нестерпно. Раптом з неба полилося світло ще сильніше за сонце. Це сяйво було настільки сліпучим, що мандрівники змушені були закрити очі. Савл упав на землю. Тієї ж миті почувся голос з неба, який промовив до нього: «Савле, Савле, навіщо ти переслідуєш Мене?» Савл запитав: «Хто ти, Господи?» І почув у відповідь: «Я, Ісус, Котрого ти переслідуєш». Савл, тремтячи від жаху, сказав: «Господи! Що накажеш мені зробити?» Господь відповів: «Вставай та йди до міста і там почуєш, що тобі робити». Чоловіки, котрі були разом із Савлом, заціпеніли від страху, бачачи світло та не чуючи слів, що звучали з небес. Савл піднявся з землі і відкрив очі, але навколо була пітьма: від

сліпучого сяйва Савл утратив зір. Його повели за руку в Дамаск ті люди, котрі були разом з ним. Вони привели його на вулицю, що називалася «Прямою», до хатини Юди. Засліплений Савл відмовився їсти протягом трьох днів. Він згадував свої гріхи та ненависть свою до Ісуса, як він жорстоко переслідував послідовників Ісуса. Він був таким зажуреним, що відмовлявся їсти. Савл пригадав усіх тих людей, котрих він запроторив до темниці, а інших за його наказом жорстоко побили камінням. І Савл став почуватися найгіршим злочинцем, грішником серед грішників. Пізніше апостол Павло напише в одному із послань: «Ісус Христос прийшов урятувати грішників, і серед них я найгірший» (1 Тим. 1:5).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024172 секунд !