Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Голос з неба

Голос з неба
Дії-9:1-9

-І епер послухайте про одну дивну подію. Як ви пригадуєте, що учнів Ісуса особливо жорстоко переслідував якийсь молодий чоловік, котрого називали Савлом. Пригадайте, як він стеріг одежу тих людей, які кидали каміння на Степана. Коли він так робив, то вважав, що це правильно, тому що був упевненим, що Ісус Христос — це ошуканець, і не визнавав Його за Сина Божого. Багато шкоди завдав Савл Єрусалимській церкві, проте він переслідував прихильників Христа і в інших містах та поселеннях.

Якось Савл зібрався йти до великого міста, що називалося Дамаском. В дорозі з ним сталася дивна пригода. Савл мандрував не сам, але в супроводі ще декількох чоловіків. Савл вирушив до Дамаску вдень, коли сонце пекло нестерпно. Раптом з неба полилося світло ще сильніше за сонце. Це сяйво було настільки сліпучим, що мандрівники змушені були закрити очі. Савл упав на землю. Тієї ж миті почувся голос з неба, який промовив до нього: «Савле, Савле, навіщо ти переслідуєш Мене?» Савл запитав: «Хто ти, Господи?» І почув у відповідь: «Я, Ісус, Котрого ти переслідуєш». Савл, тремтячи від жаху, сказав: «Господи! Що накажеш мені зробити?» Господь відповів: «Вставай та йди до міста і там почуєш, що тобі робити». Чоловіки, котрі були разом із Савлом, заціпеніли від страху, бачачи світло та не чуючи слів, що звучали з небес. Савл піднявся з землі і відкрив очі, але навколо була пітьма: від

сліпучого сяйва Савл утратив зір. Його повели за руку в Дамаск ті люди, котрі були разом з ним. Вони привели його на вулицю, що називалася «Прямою», до хатини Юди. Засліплений Савл відмовився їсти протягом трьох днів. Він згадував свої гріхи та ненависть свою до Ісуса, як він жорстоко переслідував послідовників Ісуса. Він був таким зажуреним, що відмовлявся їсти. Савл пригадав усіх тих людей, котрих він запроторив до темниці, а інших за його наказом жорстоко побили камінням. І Савл став почуватися найгіршим злочинцем, грішником серед грішників. Пізніше апостол Павло напише в одному із послань: «Ісус Христос прийшов урятувати грішників, і серед них я найгірший» (1 Тим. 1:5).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020407 секунд !