Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Втеча Савла з Дамаску
Сторінки: 1 2

Втеча Савла з Дамаску
Гал. 1:17-18, Дії 9:23-25

Після проповідування в синагогах Дамаска, Савл пішов у пустелю, що знаходилася неподалік від цього міста. Це була Аравійська пустеля. Ви пригадуєте, як напочатку своєї проповіді Ісус пішов у пустелю Юдейську, а Савл пішов у пустелю Аравійську. Господа Ісуса спокушав диявол у пустелі, а Савл отримав у пустелі об'явлення від Господа Ісуса. Що це дійсно так, це виявляють слова апостола Павла, написані ним пізніше, коли він каже, що Євангеліє, яке він благовістить, не є людського походження, але він отримав його від Самого Господа Ісуса Христа (Гал. 1:11—12,17). Невдовзі Савл повернувся до Дамаска і почав там відважно проповідувати, доводячи всім, що Христос — це Спаситель.

Юдеї лютували, що Савл прославляв ім'я Ісуса і Його воскресіння. Вони замислили навіть убити його. Крім того, вони знали, що управитель Дамаска був противником Ісуса. Цар Арета був володарем Аравії, і Дамаск теж належав йому. Він мешкав неподалік Дамаска, а в самому Дамаску жив обласний начальник царя Арети, якому були підпорядковані і солдати.

Юдеї повідомили свого управителя, що вони хочуть вбити Савла і просили його, щоб він дав їм солдат. З такою метою і була призначена варта біля міських воріт, котра і вдень, і вночі готова була схопити Савла, якби він надумав наблизитися до виходу з міста. Савл дізнався про це і тому навіть не наближався до воріт. Мешканці Дамаска полюбили Савла і вони придумали, як врятувати Савла, щоб він не потрапив до рук невіруючих юдеїв. Вони поселили Савла в одному домі, збудованому в міській стіні, через одне вікно цього дому можна було потрапити на поле, що знаходилося за межами міста. Савла таємно перевели до цього дому; потім придбали великого кошика і вночі таємно спустили його по стіні на поле.

Відчувши під ногами землю, Савл подякував Господеві і вирішив іти до Єрусалиму, щоб там зустрітися з апостолом Петром. Він дуже хотів побачити Петра, котрий почав проповідувати відразу після воскресіння Ісуса. І ось Савл тепер ішов тією самою дорогою, якою він проходив три роки тому. Але яка велика переміна відбулася за цей час! Тоді його серце було наповнене гордощами, — тепер Савл був покірливим, як дитя; тоді всі священики були його друзями, — тепер вони стали його ворогами; тоді він ненавидів Ісуса, — тепер він любив Його сильніше, аніж свою матір. Якою ніжною вдячністю було наповнене його серце, коли він простував до Єрусалиму! Він не почував себе ні самотнім, ні нещасливим; не володіючи нічим,

він вважав себе багатим, вороги шукали його, ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020847 секунд !