Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Втеча Савла з Дамаску"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Втеча Савла з Дамаску
Сторінки: 1 2

Втеча Савла з Дамаску
Гал. 1:17-18, Дії 9:23-25

Після проповідування в синагогах Дамаска, Савл пішов у пустелю, що знаходилася неподалік від цього міста. Це була Аравійська пустеля. Ви пригадуєте, як напочатку своєї проповіді Ісус пішов у пустелю Юдейську, а Савл пішов у пустелю Аравійську. Господа Ісуса спокушав диявол у пустелі, а Савл отримав у пустелі об'явлення від Господа Ісуса. Що це дійсно так, це виявляють слова апостола Павла, написані ним пізніше, коли він каже, що Євангеліє, яке він благовістить, не є людського походження, але він отримав його від Самого Господа Ісуса Христа (Гал. 1:11—12,17). Невдовзі Савл повернувся до Дамаска і почав там відважно проповідувати, доводячи всім, що Христос — це Спаситель.

Юдеї лютували, що Савл прославляв ім'я Ісуса і Його воскресіння. Вони замислили навіть убити його. Крім того, вони знали, що управитель Дамаска був противником Ісуса. Цар Арета був володарем Аравії, і Дамаск теж належав йому. Він мешкав неподалік Дамаска, а в самому Дамаску жив обласний начальник царя Арети, якому були підпорядковані і солдати.

Юдеї повідомили свого управителя, що вони хочуть вбити Савла і просили його, щоб він дав їм солдат. З такою метою і була призначена варта біля міських воріт, котра і вдень, і вночі готова була схопити Савла, якби він надумав наблизитися до виходу з міста. Савл дізнався про це і тому навіть не наближався до воріт. Мешканці Дамаска полюбили Савла і вони придумали, як врятувати Савла, щоб він не потрапив до рук невіруючих юдеїв. Вони поселили Савла в одному домі, збудованому в міській стіні, через одне вікно цього дому можна було потрапити на поле, що знаходилося за межами міста. Савла таємно перевели до цього дому; потім придбали великого кошика і вночі таємно спустили його по стіні на поле.

Відчувши під ногами землю, Савл подякував Господеві і вирішив іти до Єрусалиму, щоб там зустрітися з апостолом Петром. Він дуже хотів побачити Петра, котрий почав проповідувати відразу після воскресіння Ісуса. І ось Савл тепер ішов тією самою дорогою, якою він проходив три роки тому. Але яка велика переміна відбулася за цей час! Тоді його серце було наповнене гордощами, — тепер Савл був покірливим, як дитя; тоді всі священики були його друзями, — тепер вони стали його ворогами; тоді він ненавидів Ісуса, — тепер він любив Його сильніше, аніж свою матір. Якою ніжною вдячністю було наповнене його серце, коли він простував до Єрусалиму! Він не почував себе ні самотнім, ні нещасливим; не володіючи нічим,

він вважав себе багатим, вороги шукали його, ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:



Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.










Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.






Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.




Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціями



Сторінка згенерована за 0.018919 секунд !