Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Зустріч Савла з апостолом Петром

Дії 9:26-27, Гал. 1:18-19

Пройшовши неблизький шлях дорогами Ізраїля, Савл невдовзі прийшов до Єрусалиму. Скільки зла вчинив він тут під час свого останнього перебування! Але тепер він прийшов сюди, щоб творити добро та звіщати спасіння грішникам. Передусім він хотів побачити Петра, тому що він не був особисто знайомий з ним. Він пішов спочатку до учнів і віруючих в Господа Ісуса. їх було легко знайти, тому що кількість віруючих весь час збільшувалася. Більшість ще пам'ятала той час, коли він переслідував їх, перебуваючи свого часу в Єрусалимі, і що він приймав участь в побиванні камінням Степана. Коли Савл прийшов до них, розповідаючи їм про зміну, яка відбулася з ним, то учні не повірили йому: вони гадали, що він лише удає віруючого, щоб розвідати їхні імена і донести на них первосвященикові. Важко було на серці у Савла. Він бачив, що вівці Христові вважали його за вовка, але він сам вже став також вівцею Ісуса.

Дуже прихильно прийняв його лише Варнава. Він пожалів Савла і повірив йому на слово. Варнава також погодився допомогти йому зустрітися з Петром, і вони разом пішли до апостолів. Окрім Петра, там ще був і Яків, брат Юди, котрий написав послання. Привівши Савла до апостолів Петра та Якова, Варнава розповів їм, як по дорозі Савла зустрів Господь, і як він запитав Савла: «Савле, Савле! Навіщо ти переслідуєш Мене?» Потім Варнава розповів, як відважно проповідував Савл воскресіння Христове. Тоді Петро зрозумів, що Савл щиро повірив у Господа Ісуса і залишив його в своєму домі на два

тижні. Також щиро поставився до Савла і апостол Яків. Відрадно було бачити, як у цьому світі звіщається спасіння Христове апостолами і Савлом. Апостоли прихилилися до Савла за словом Господнім: «Приймайте один одного, тому що і Христос прийняв нас до слави Божої» (Рим. 15:7).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024019 секунд !