Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Зустріч Савла з апостолом Петром

Дії 9:26-27, Гал. 1:18-19

Пройшовши неблизький шлях дорогами Ізраїля, Савл невдовзі прийшов до Єрусалиму. Скільки зла вчинив він тут під час свого останнього перебування! Але тепер він прийшов сюди, щоб творити добро та звіщати спасіння грішникам. Передусім він хотів побачити Петра, тому що він не був особисто знайомий з ним. Він пішов спочатку до учнів і віруючих в Господа Ісуса. їх було легко знайти, тому що кількість віруючих весь час збільшувалася. Більшість ще пам'ятала той час, коли він переслідував їх, перебуваючи свого часу в Єрусалимі, і що він приймав участь в побиванні камінням Степана. Коли Савл прийшов до них, розповідаючи їм про зміну, яка відбулася з ним, то учні не повірили йому: вони гадали, що він лише удає віруючого, щоб розвідати їхні імена і донести на них первосвященикові. Важко було на серці у Савла. Він бачив, що вівці Христові вважали його за вовка, але він сам вже став також вівцею Ісуса.

Дуже прихильно прийняв його лише Варнава. Він пожалів Савла і повірив йому на слово. Варнава також погодився допомогти йому зустрітися з Петром, і вони разом пішли до апостолів. Окрім Петра, там ще був і Яків, брат Юди, котрий написав послання. Привівши Савла до апостолів Петра та Якова, Варнава розповів їм, як по дорозі Савла зустрів Господь, і як він запитав Савла: «Савле, Савле! Навіщо ти переслідуєш Мене?» Потім Варнава розповів, як відважно проповідував Савл воскресіння Христове. Тоді Петро зрозумів, що Савл щиро повірив у Господа Ісуса і залишив його в своєму домі на два

тижні. Також щиро поставився до Савла і апостол Яків. Відрадно було бачити, як у цьому світі звіщається спасіння Христове апостолами і Савлом. Апостоли прихилилися до Савла за словом Господнім: «Приймайте один одного, тому що і Христос прийняв нас до слави Божої» (Рим. 15:7).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021074 секунд !