Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Веління Господнє
Сторінки: 1 2

Дії 9:28-30, 22:17-21

ІЗ Єрусалимі не було щасливіших людей за апостола Петра та Якова і двох їхніх друзів, Варнаву і Савла.

Тепер послухайте, діти, дещо за Варнаву. Власне кажучи, його звали Йосія, потім до його першого імені додали ще одне — «Варнава», і його почали називати Йосія - Варнава. Ім'я Варнава означає «Син потішення». Своє ім'я Варнава повністю виправдав: він так щиро та приязно прихилився до Савла. Варнава був юдеєм, та ще й левітом. Як ви пригадуєте, Варнава продав свої поля, а гроші пороздавав вбогим, правда, не він сам, але він приніс всі гроші апостолам, щоб ті витрачали їх на власний розсуд. Звичайно, можна приносити такі жертви, але не мати в своєму серці ні милосердя, ні любові, і тоді така жертва не має ніякого значення в нашого Господа, тому що написано: «Якщо роздам все добро моє..., а любові не маю, то не матиму в тому ніякої користі» (1 Кор. 13:3-4). Але серце Варнави було наповнене любов'ю, бо це відразу відчув Савл. Дуже приємно було зустрітися Савлові і з апостолом Петром, котрий знав живого Господа на цій землі, коли Той жив, як Муж скорбот. Сам Савл знав Господа Ісуса, з'явленого йому в славі. З чотирьох учнів Господа, двоє добре знали Його, а двоє інших повірили вже після вознесення Його. Варнава повірив зовсім нещодавно, а Савла ми знали раніше, як жорстокого ворога Ісуса.

Апостола Івана на той час в Єрусалимі не було, тому Савл не зміг цього разу побачити і його. Савл не проводив свого часу в бесідах з друзями, але він всім серцем бажав проповідувати ім'я Ісуса невіруючим. І він відважно проповідував в Єрусалимі, що Ісус — Син Божий. Невіруючі мешканці Єрусалима зненавиділи його за це і замірялися вбити його, але Господь визволив Савла від рук вбивць.

Якось він молився в Єрусалимському храмі і раптом побачив перед собою Господа, Котрий сказав йому: «Поквапся залишити Єрусалим, тому що тут не приймуть твого свідоцтва про Мене». Савл відповів: «Господи! Вони знають, що я ув'язнював тих, котрі вірили в Тебе і бив їх в синагогах, і коли лилася кров Твого свідка Степана, я теж був там, я схвалював це вбивство, коли стеріг

одежу вбивць». Господь сказав Савлові: «Йди! Я посилаю тебе до поган».

Тоді Савл повідомив своїх друзів, що йому Господь звелів залишити Єрусалим, тому що юдеї заміряються вбити його. Почувши цю грізну новину, учні вирішили негайно відправити Савла з Єрусалима до Кесарії. І Савл вирушив туди вночі, щоб вороги не змогли схопити його. В місті Кесарії мешкав відданий учень Христа диякон Пилип. Цілком можливо, що ві...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017201 секунд !