Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Веління Господнє"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Веління Господнє
Сторінки: 1 2

Дії 9:28-30, 22:17-21

ІЗ Єрусалимі не було щасливіших людей за апостола Петра та Якова і двох їхніх друзів, Варнаву і Савла.

Тепер послухайте, діти, дещо за Варнаву. Власне кажучи, його звали Йосія, потім до його першого імені додали ще одне — «Варнава», і його почали називати Йосія - Варнава. Ім'я Варнава означає «Син потішення». Своє ім'я Варнава повністю виправдав: він так щиро та приязно прихилився до Савла. Варнава був юдеєм, та ще й левітом. Як ви пригадуєте, Варнава продав свої поля, а гроші пороздавав вбогим, правда, не він сам, але він приніс всі гроші апостолам, щоб ті витрачали їх на власний розсуд. Звичайно, можна приносити такі жертви, але не мати в своєму серці ні милосердя, ні любові, і тоді така жертва не має ніякого значення в нашого Господа, тому що написано: «Якщо роздам все добро моє..., а любові не маю, то не матиму в тому ніякої користі» (1 Кор. 13:3-4). Але серце Варнави було наповнене любов'ю, бо це відразу відчув Савл. Дуже приємно було зустрітися Савлові і з апостолом Петром, котрий знав живого Господа на цій землі, коли Той жив, як Муж скорбот. Сам Савл знав Господа Ісуса, з'явленого йому в славі. З чотирьох учнів Господа, двоє добре знали Його, а двоє інших повірили вже після вознесення Його. Варнава повірив зовсім нещодавно, а Савла ми знали раніше, як жорстокого ворога Ісуса.

Апостола Івана на той час в Єрусалимі не було, тому Савл не зміг цього разу побачити і його. Савл не проводив свого часу в бесідах з друзями, але він всім серцем бажав проповідувати ім'я Ісуса невіруючим. І він відважно проповідував в Єрусалимі, що Ісус — Син Божий. Невіруючі мешканці Єрусалима зненавиділи його за це і замірялися вбити його, але Господь визволив Савла від рук вбивць.

Якось він молився в Єрусалимському храмі і раптом побачив перед собою Господа, Котрий сказав йому: «Поквапся залишити Єрусалим, тому що тут не приймуть твого свідоцтва про Мене». Савл відповів: «Господи! Вони знають, що я ув'язнював тих, котрі вірили в Тебе і бив їх в синагогах, і коли лилася кров Твого свідка Степана, я теж був там, я схвалював це вбивство, коли стеріг

одежу вбивць». Господь сказав Савлові: «Йди! Я посилаю тебе до поган».

Тоді Савл повідомив своїх друзів, що йому Господь звелів залишити Єрусалим, тому що юдеї заміряються вбити його. Почувши цю грізну новину, учні вирішили негайно відправити Савла з Єрусалима до Кесарії. І Савл вирушив туди вночі, щоб вороги не змогли схопити його. В місті Кесарії мешкав відданий учень Христа диякон Пилип. Цілком можливо, що ві...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.
Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020933 секунд !