Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Тавіфа - добродійна жінка"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Тавіфа - добродійна жінка
Сторінки: 1 2

Дії 9:31^3

алишимо тепер Савла в Тарсі, а самі повернемося до апостола Петра. Як ви пригадуєте, він був саме в Єрусалимі, коли Савл познайомився з ним. Петро не залишався довгий час в одному місті, тому що апостоли проповідували в різних місцях: і по селах, і в містах.

Якось апостол Петро пішов до одного села, розташованого на зелених горбах, на відстані двадцяти миль від Єрусалима. Це село називалося Лідда. Багато мешканців цього села вірили в Господа Ісуса і Петро любив навідуватися до них. Якийсь чоловік по імені Еней був дуже хворий. Його розбив параліч і він вже вісім років лежав на ліжку нерухомо. Петро сказав йому: «Енеє, Ісус Христос уздоровлює тебе: піднімайся з ліжка на ноги свої!» І він негайно піднявся на ноги свої. Петро не сказав: «Я уздоровлюю тебе!», тому що він знав, що лише сила Христова може це зробити. Всі, котрі знали, що Еней був довгий час хворий, намагалися побачити його, а побачивши уздоровленим, всі повірили в Господа Ісуса.

І ще одне чудо зробив Петро силою Господаїсуса. На відстані двадцяти миль від Лідди знаходилося місто Йоппія. Мешканці Лідди розповіли в Йоппії про те, що апостол Петро зцілив паралізованого та й підняв його на ноги силою Ісуса.

Звичайно, що почувши таке, мешканці Йоппії теж забажали побачити апостола Петра, тому що на той час померла в їхньому місті одна жінка, котра була дуже добродійною. Це була Тавіфа. Вона допомагала вбогим, бідним людям, і вони всі гірко плакали з приводу її смерті. Друзі обмили її тіло та й поклали в найкращій кімнаті її дому. Все віддали б вони за те, щоб відживити Тавіфу. І всі дуже журилися, що з ними немає Петра. Тоді вони вирішили послали кількох чоловік до Петра з проханням, щоб він негайно прийшов до них у Йоппію, доки Тавіфа ще не була похована. І Петро відразу пішов з посланцями. Петро зайшов до кімнати, де вже зібралися бідні вдови і віруючі друзі померлої жінки; вони плакали ревними сльозами. Бідні жінки показували апостолові Петрові одяг, який вона робила, будучи живою, і дарувала його тим, хто нічого не мав. Вони називали її «Сарною»; дуже віддано любили Тавіфу, тому що вона жертвувала для них і грішми, і часом. Петро попрохав усіх присутніх залишити його насамоті і, коли залишився сам, схилив свої коліна, помолився, а потім звернувся до тіла Тавіфи з такими словами: «Тавіфо, встань!» Вона розкрила очі свої і, побачивши Петра, сіла на ліжку. Він подав їй руку і допоміг стати на ноги. Потім Петро покликав усіх назад, і Тавіфа постала перед ними живою. Це була чудова мить радості! Те...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026625 секунд !