Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Тавіфа - добродійна жінка
Сторінки: 1 2

Дії 9:31^3

алишимо тепер Савла в Тарсі, а самі повернемося до апостола Петра. Як ви пригадуєте, він був саме в Єрусалимі, коли Савл познайомився з ним. Петро не залишався довгий час в одному місті, тому що апостоли проповідували в різних місцях: і по селах, і в містах.

Якось апостол Петро пішов до одного села, розташованого на зелених горбах, на відстані двадцяти миль від Єрусалима. Це село називалося Лідда. Багато мешканців цього села вірили в Господа Ісуса і Петро любив навідуватися до них. Якийсь чоловік по імені Еней був дуже хворий. Його розбив параліч і він вже вісім років лежав на ліжку нерухомо. Петро сказав йому: «Енеє, Ісус Христос уздоровлює тебе: піднімайся з ліжка на ноги свої!» І він негайно піднявся на ноги свої. Петро не сказав: «Я уздоровлюю тебе!», тому що він знав, що лише сила Христова може це зробити. Всі, котрі знали, що Еней був довгий час хворий, намагалися побачити його, а побачивши уздоровленим, всі повірили в Господа Ісуса.

І ще одне чудо зробив Петро силою Господаїсуса. На відстані двадцяти миль від Лідди знаходилося місто Йоппія. Мешканці Лідди розповіли в Йоппії про те, що апостол Петро зцілив паралізованого та й підняв його на ноги силою Ісуса.

Звичайно, що почувши таке, мешканці Йоппії теж забажали побачити апостола Петра, тому що на той час померла в їхньому місті одна жінка, котра була дуже добродійною. Це була Тавіфа. Вона допомагала вбогим, бідним людям, і вони всі гірко плакали з приводу її смерті. Друзі обмили її тіло та й поклали в найкращій кімнаті її дому. Все віддали б вони за те, щоб відживити Тавіфу. І всі дуже журилися, що з ними немає Петра. Тоді вони вирішили послали кількох чоловік до Петра з проханням, щоб він негайно прийшов до них у Йоппію, доки Тавіфа ще не була похована. І Петро відразу пішов з посланцями. Петро зайшов до кімнати, де вже зібралися бідні вдови і віруючі друзі померлої жінки; вони плакали ревними сльозами. Бідні жінки показували апостолові Петрові одяг, який вона робила, будучи живою, і дарувала його тим, хто нічого не мав. Вони називали її «Сарною»; дуже віддано любили Тавіфу, тому що вона жертвувала для них і грішми, і часом. Петро попрохав усіх присутніх залишити його насамоті і, коли залишився сам, схилив свої коліна, помолився, а потім звернувся до тіла Тавіфи з такими словами: «Тавіфо, встань!» Вона розкрила очі свої і, побачивши Петра, сіла на ліжку. Він подав їй руку і допоміг стати на ноги. Потім Петро покликав усіх назад, і Тавіфа постала перед ними живою. Це була чудова мить радості! Те...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022737 секунд !