Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Видіння на даху
Сторінки: 1 2

Дії 10:8-23

Лк ви пригадуєте, апостол Петро, перебуваючи в Йоппії, мешкав в домі Симона-гарбарника. Якось він піднявся на дах, щоб помолитися там, а дах був плоским. Йому так захотілося залишитися насамоті. У тій країні на дахах будинків в одному кутку робили невеличкого наметика, де можна було сховатися від спеки та від очей перехожих. Була дванадцята година дня. Петро нічого ще не їв, бо він бажав молитися та перебувати в пості. І коли він став молитися, то відчув, що зголоднів дуже. Тоді він попрохав прислужника приготувати для нього обід. Поки прислужник готував обід, Петро задрімав і побачив дивне видіння. Він побачив небо розчинене, а звідти посудину, яка поволі опускалася до нього: посудина ця мала вигляд полотна, яке наближалося до землі з відтягнутими чотирма кінцями. На цьому полотні були чотириногі земні звірі, плазуни та птахи небесні. Потім Петро почув голос із неба: «Встань, Петре, заколи та їж!» Петро дуже здивувався, почувши таке веління, тому що в євреїв були дуже суворі закони, дані Богом, заборона їсти багатьох тварин. Так, закон забороняв їм їсти м'ясо свині, зайця, коня і віслюка. Також не можна було вживати м'ясо орлів, лебедів, чорногузів і пугачів. Тому, поглянувши на цих тварин, які за законом єврейським вважалися нечистими, ап. Петро відповів: «Ні, Господи, я ніколи не їв ніякої скверни та нечистого». Проте голос з неба заперечив: «Те, що Бог очистив, не можна вважати нечистим». І тричі пролунали ці слова, а потім посуд піднявся знову на небо. Петро зачудовано стояв, не розуміючи, щоб це означало. Коли він так роздумував, Дух Святий сказав йому: «Тебе шукають три чоловіки: вставай, йди з ними, аніскільки не сумніваючись, бо це Я послав їх».

Петро спустився з даху будинку і побачив трьох чоловіків, котрі очікували на нього, так як і попередив його Дух Святий. Він сказав їм: «Ось я, кого ви шукаєте; яка у вас справа до мене?» І ті люди відповіли: «Сотник Корнилій, добродійна людина, котра шанує Бога, яку і весь народ юдейський поважає, має веління від ангелів закликати тебе до свого дому, щоб почути твої слова про спасіння».

Корнилій, та його прислужники не були євреями, вони були римлянами. Євреї поводилися зневажливо до всіх поганських народів і вважали їх нечистими. Ось тут Петро і зрозумів, що ж означає видіння, послане Богом, він усвідомив, що Бог не вважає цих людей нечистими і поганими. Враховуючи це, Петро відразу погодився йти до Корнилія. Так здійснилися слова пророка Малахії: «Величним буде Моє ім'я поміж народами» (Мал. 1:11).

...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.
Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017615 секунд !