Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Видіння на даху
Сторінки: 1 2

Дії 10:8-23

Лк ви пригадуєте, апостол Петро, перебуваючи в Йоппії, мешкав в домі Симона-гарбарника. Якось він піднявся на дах, щоб помолитися там, а дах був плоским. Йому так захотілося залишитися насамоті. У тій країні на дахах будинків в одному кутку робили невеличкого наметика, де можна було сховатися від спеки та від очей перехожих. Була дванадцята година дня. Петро нічого ще не їв, бо він бажав молитися та перебувати в пості. І коли він став молитися, то відчув, що зголоднів дуже. Тоді він попрохав прислужника приготувати для нього обід. Поки прислужник готував обід, Петро задрімав і побачив дивне видіння. Він побачив небо розчинене, а звідти посудину, яка поволі опускалася до нього: посудина ця мала вигляд полотна, яке наближалося до землі з відтягнутими чотирма кінцями. На цьому полотні були чотириногі земні звірі, плазуни та птахи небесні. Потім Петро почув голос із неба: «Встань, Петре, заколи та їж!» Петро дуже здивувався, почувши таке веління, тому що в євреїв були дуже суворі закони, дані Богом, заборона їсти багатьох тварин. Так, закон забороняв їм їсти м'ясо свині, зайця, коня і віслюка. Також не можна було вживати м'ясо орлів, лебедів, чорногузів і пугачів. Тому, поглянувши на цих тварин, які за законом єврейським вважалися нечистими, ап. Петро відповів: «Ні, Господи, я ніколи не їв ніякої скверни та нечистого». Проте голос з неба заперечив: «Те, що Бог очистив, не можна вважати нечистим». І тричі пролунали ці слова, а потім посуд піднявся знову на небо. Петро зачудовано стояв, не розуміючи, щоб це означало. Коли він так роздумував, Дух Святий сказав йому: «Тебе шукають три чоловіки: вставай, йди з ними, аніскільки не сумніваючись, бо це Я послав їх».

Петро спустився з даху будинку і побачив трьох чоловіків, котрі очікували на нього, так як і попередив його Дух Святий. Він сказав їм: «Ось я, кого ви шукаєте; яка у вас справа до мене?» І ті люди відповіли: «Сотник Корнилій, добродійна людина, котра шанує Бога, яку і весь народ юдейський поважає, має веління від ангелів закликати тебе до свого дому, щоб почути твої слова про спасіння».

Корнилій, та його прислужники не були євреями, вони були римлянами. Євреї поводилися зневажливо до всіх поганських народів і вважали їх нечистими. Ось тут Петро і зрозумів, що ж означає видіння, послане Богом, він усвідомив, що Бог не вважає цих людей нечистими і поганими. Враховуючи це, Петро відразу погодився йти до Корнилія. Так здійснилися слова пророка Малахії: «Величним буде Моє ім'я поміж народами» (Мал. 1:11).

...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018680 секунд !