Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Видіння на даху"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Видіння на даху
Сторінки: 1 2

Дії 10:8-23

Лк ви пригадуєте, апостол Петро, перебуваючи в Йоппії, мешкав в домі Симона-гарбарника. Якось він піднявся на дах, щоб помолитися там, а дах був плоским. Йому так захотілося залишитися насамоті. У тій країні на дахах будинків в одному кутку робили невеличкого наметика, де можна було сховатися від спеки та від очей перехожих. Була дванадцята година дня. Петро нічого ще не їв, бо він бажав молитися та перебувати в пості. І коли він став молитися, то відчув, що зголоднів дуже. Тоді він попрохав прислужника приготувати для нього обід. Поки прислужник готував обід, Петро задрімав і побачив дивне видіння. Він побачив небо розчинене, а звідти посудину, яка поволі опускалася до нього: посудина ця мала вигляд полотна, яке наближалося до землі з відтягнутими чотирма кінцями. На цьому полотні були чотириногі земні звірі, плазуни та птахи небесні. Потім Петро почув голос із неба: «Встань, Петре, заколи та їж!» Петро дуже здивувався, почувши таке веління, тому що в євреїв були дуже суворі закони, дані Богом, заборона їсти багатьох тварин. Так, закон забороняв їм їсти м'ясо свині, зайця, коня і віслюка. Також не можна було вживати м'ясо орлів, лебедів, чорногузів і пугачів. Тому, поглянувши на цих тварин, які за законом єврейським вважалися нечистими, ап. Петро відповів: «Ні, Господи, я ніколи не їв ніякої скверни та нечистого». Проте голос з неба заперечив: «Те, що Бог очистив, не можна вважати нечистим». І тричі пролунали ці слова, а потім посуд піднявся знову на небо. Петро зачудовано стояв, не розуміючи, щоб це означало. Коли він так роздумував, Дух Святий сказав йому: «Тебе шукають три чоловіки: вставай, йди з ними, аніскільки не сумніваючись, бо це Я послав їх».

Петро спустився з даху будинку і побачив трьох чоловіків, котрі очікували на нього, так як і попередив його Дух Святий. Він сказав їм: «Ось я, кого ви шукаєте; яка у вас справа до мене?» І ті люди відповіли: «Сотник Корнилій, добродійна людина, котра шанує Бога, яку і весь народ юдейський поважає, має веління від ангелів закликати тебе до свого дому, щоб почути твої слова про спасіння».

Корнилій, та його прислужники не були євреями, вони були римлянами. Євреї поводилися зневажливо до всіх поганських народів і вважали їх нечистими. Ось тут Петро і зрозумів, що ж означає видіння, послане Богом, він усвідомив, що Бог не вважає цих людей нечистими і поганими. Враховуючи це, Петро відразу погодився йти до Корнилія. Так здійснилися слова пророка Малахії: «Величним буде Моє ім'я поміж народами» (Мал. 1:11).

...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022717 секунд !