Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Петро відвідує Корнилія
Сторінки: 1 2

Петро відвідує Корнилія
Дії 10:23-48

Іри посланці, котрих послав Корнилій, повідомили Петрові, що вони прибули з Кесарії. Петро запропонував прислужникам сотника заночувати в його домі; він пригостив їх і сказав їм, шо наступного дня вони всі вирушать до Корнилія.

Потім Петро повідомив своїх друзів, що він вирушає до сотника Корнилія, в Кесарію. І шість мешканців Йоппії теж побажали йти разом з ним. Наступного дня Петро та шестеро друзів-юдеїв з трьома поганами-служниками сотника Корнилія, вирушили до Кесарії. Ймовірно, що в дорозі апостол Петро навчав їх Христової науки, проповідував їм Господнє спасіння.

Мандрівники вже пройшли близько двадцяти миль берегом моря, стомилися і вирішили заночувати. Наступного дня вони ще завидна прибули в Кесарію. Петро відразу попрямував до господи сотника Корнилія.

Вже чотири дні минули відтоді, як Корнилій бачив ангела у видінні. Він знав, що мандрівка його служників триватиме близько чотирьох днів туди і назад. Вже четвертого дня Корнилій зібрав усіх родичів та близьких друзів, і всі нетерпляче чекали на Петра. Коли йому повідомили, що йде Петро, він побіг до нього назустріч, обняв його, а потім поклонився йому низенько-низенько. Петрові було неприємно, що він так вшанував його, тому він взяв сотника за руку, підняв його і сказав Корнилію: «Не роби цього, бо я така сама людина». Разом з Корнилієм Петро зайшов до господи, а там вже сиділи всі родичі та друзі Корнилія, колишні погани. Ніколи раніше не зайшов би Петро до кімнати, наповненої поганами. Всім присутнім він розповів бачене видіння та слова Господні: «Те, що Господь очистив, того не вважай нечистим». Закінчуючи свою оповідь, апостол запитав Корнилія: «Для чого ви покликали мене?» І Корнилій відповів у присутності всіх зібраних: «На четвертий день посту близько третьої години під час молитви з'явився переді мною муж в світлому одязі і звернувся до мене з такими словами: ,,Корниліє! Бог почув твою молитву і згадалася твоя милостина Господом. Отже, пошли в Йоппію і поклич до себе Симона, якого звуть Петром. Він зараз знаходиться в домі гарбарника Симона, його

дім розташований на березі моря. Він прийде і скаже тобі все". Тоді я негайно послав за тобою і ти добре зробив, що прийшов. Тепер ми всі стоїмо перед Богом, готові вислухати слова, які тобі сказав Господь».

І Петро став проповідувати поганам. Він натхненно говорив їм про Ісуса, про те, як юдеї засудили Його на смерть, і як Бог воскресив Свого Сина. Свою проповідь апостол закінчив такими словами: «Кожний віруючий у Господа, матиме прощ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023013 секунд !