Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Петро відвідує Корнилія
Сторінки: 1 2

Петро відвідує Корнилія
Дії 10:23-48

Іри посланці, котрих послав Корнилій, повідомили Петрові, що вони прибули з Кесарії. Петро запропонував прислужникам сотника заночувати в його домі; він пригостив їх і сказав їм, шо наступного дня вони всі вирушать до Корнилія.

Потім Петро повідомив своїх друзів, що він вирушає до сотника Корнилія, в Кесарію. І шість мешканців Йоппії теж побажали йти разом з ним. Наступного дня Петро та шестеро друзів-юдеїв з трьома поганами-служниками сотника Корнилія, вирушили до Кесарії. Ймовірно, що в дорозі апостол Петро навчав їх Христової науки, проповідував їм Господнє спасіння.

Мандрівники вже пройшли близько двадцяти миль берегом моря, стомилися і вирішили заночувати. Наступного дня вони ще завидна прибули в Кесарію. Петро відразу попрямував до господи сотника Корнилія.

Вже чотири дні минули відтоді, як Корнилій бачив ангела у видінні. Він знав, що мандрівка його служників триватиме близько чотирьох днів туди і назад. Вже четвертого дня Корнилій зібрав усіх родичів та близьких друзів, і всі нетерпляче чекали на Петра. Коли йому повідомили, що йде Петро, він побіг до нього назустріч, обняв його, а потім поклонився йому низенько-низенько. Петрові було неприємно, що він так вшанував його, тому він взяв сотника за руку, підняв його і сказав Корнилію: «Не роби цього, бо я така сама людина». Разом з Корнилієм Петро зайшов до господи, а там вже сиділи всі родичі та друзі Корнилія, колишні погани. Ніколи раніше не зайшов би Петро до кімнати, наповненої поганами. Всім присутнім він розповів бачене видіння та слова Господні: «Те, що Господь очистив, того не вважай нечистим». Закінчуючи свою оповідь, апостол запитав Корнилія: «Для чого ви покликали мене?» І Корнилій відповів у присутності всіх зібраних: «На четвертий день посту близько третьої години під час молитви з'явився переді мною муж в світлому одязі і звернувся до мене з такими словами: ,,Корниліє! Бог почув твою молитву і згадалася твоя милостина Господом. Отже, пошли в Йоппію і поклич до себе Симона, якого звуть Петром. Він зараз знаходиться в домі гарбарника Симона, його

дім розташований на березі моря. Він прийде і скаже тобі все". Тоді я негайно послав за тобою і ти добре зробив, що прийшов. Тепер ми всі стоїмо перед Богом, готові вислухати слова, які тобі сказав Господь».

І Петро став проповідувати поганам. Він натхненно говорив їм про Ісуса, про те, як юдеї засудили Його на смерть, і як Бог воскресив Свого Сина. Свою проповідь апостол закінчив такими словами: «Кожний віруючий у Господа, матиме прощ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.
Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024220 секунд !