Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Звільнення апостола Петра
Сторінки: 1 2

Звільнення апостола Петра
Дії 12:1-17

А постол Петро ще довго залишався в Кесарії, навчаючи Корнелія та його друзів Господньої науки. Вони жадібно слухали його слова, і Петро з радістю навчав їх. Проте прийшов час розлуки, і Петро знову вирушив до Єрусалиму. В Єрусалимі апостол Петро розповів віруючим братам про сотника Корнилія; вислухавши його слова, брати вшанували Господа, кажучи: «Мабуть, і поганам Бог дає спокутування для життя».

Невдовзі в Єрусалимі знову відновилися жорстокі переслідування віруючих. Римський кесар призначив Ірода управителем Єрусалима та всіма суміжними землями. Звичайно, що це не був той Ірод, котрий наказав відрубати голову Іванові. Він був небожем того Ірода і онуком ще іншого Ірода, котрий колись умертвив маленьких дітей у Вифлеємі. Всі ці три Іроди належали до одного нечестивого роду. Новий управитель Єрусалима наказав воїнам схопити Якова, брата Івана, і відрубати йому голову. Так загинув брат апостола Івана. Обидва ці апостоли були разом з Ісусом на горі Переображення, були разом з Ним і в саду Гефсиманському. Яків був улюбленим учнем Господа. Це був перший апостол, котрий загинув заради Христа.

Побачивши, що юдеї схвалюють вбивство Якова, Ірод невдовзі наказав схопити і Петра, щоб і його вбити. Він запроторив його до в'язниці. Однак, дізнавшись, що певного разу Петро звільнився і вийшов з в'язниці, він наказав шістнадцятьом воїнам пильно стерегти його вдень і вночі.

Ірод вже й визначив день смерті для Петра. Напередодні церква в Єрусалимі ревно молилася до Бога за нього. Інших апостолів на той час вже не було в Єрусалимі, вони залишили місто, щоб уникнути Іродових переслідувань. В Єрусалимі ще було багато учнів Ісуса, які і зібралися в домі однієї жінки, щоб разом помолитися за Петра. Вона не була в числі тих Марій, про яких ми вже чули раніше в Євангелії. Це була Марія, сестра Варнави, котрий певного часу так прихилився серцем до Савла.

Петро мирно спав у в'язниці, його руки були закуті в кайдани, а спав він поміж двома воїнами, та ще біля дверей стояла варта. Петро спав так міцно, що проснувся лише тоді, коли ангел штовхнув його в бік і сказав йому: «Вставай негайно!» І ланцюги злетіли з рук його. Ангел наказав Петрові підперезатися, взутися і одягнутися. Воїни, які стерегли Петра, міцно спали. Ангел сказав Петрові: «Йди за мною! І Петро вийшов і пішов слідом за ним, не сприймаючи все за щось дійсне, а гадаючи, що це він бачить видіння. Проминувши сонних вартових, ангел довів Петра до залізних воріт. Ворота відчинилися самі, і він вийшов з ангелом на в...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024454 секунд !