Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Звільнення апостола Петра
Сторінки: 1 2

Звільнення апостола Петра
Дії 12:1-17

А постол Петро ще довго залишався в Кесарії, навчаючи Корнелія та його друзів Господньої науки. Вони жадібно слухали його слова, і Петро з радістю навчав їх. Проте прийшов час розлуки, і Петро знову вирушив до Єрусалиму. В Єрусалимі апостол Петро розповів віруючим братам про сотника Корнилія; вислухавши його слова, брати вшанували Господа, кажучи: «Мабуть, і поганам Бог дає спокутування для життя».

Невдовзі в Єрусалимі знову відновилися жорстокі переслідування віруючих. Римський кесар призначив Ірода управителем Єрусалима та всіма суміжними землями. Звичайно, що це не був той Ірод, котрий наказав відрубати голову Іванові. Він був небожем того Ірода і онуком ще іншого Ірода, котрий колись умертвив маленьких дітей у Вифлеємі. Всі ці три Іроди належали до одного нечестивого роду. Новий управитель Єрусалима наказав воїнам схопити Якова, брата Івана, і відрубати йому голову. Так загинув брат апостола Івана. Обидва ці апостоли були разом з Ісусом на горі Переображення, були разом з Ним і в саду Гефсиманському. Яків був улюбленим учнем Господа. Це був перший апостол, котрий загинув заради Христа.

Побачивши, що юдеї схвалюють вбивство Якова, Ірод невдовзі наказав схопити і Петра, щоб і його вбити. Він запроторив його до в'язниці. Однак, дізнавшись, що певного разу Петро звільнився і вийшов з в'язниці, він наказав шістнадцятьом воїнам пильно стерегти його вдень і вночі.

Ірод вже й визначив день смерті для Петра. Напередодні церква в Єрусалимі ревно молилася до Бога за нього. Інших апостолів на той час вже не було в Єрусалимі, вони залишили місто, щоб уникнути Іродових переслідувань. В Єрусалимі ще було багато учнів Ісуса, які і зібралися в домі однієї жінки, щоб разом помолитися за Петра. Вона не була в числі тих Марій, про яких ми вже чули раніше в Євангелії. Це була Марія, сестра Варнави, котрий певного часу так прихилився серцем до Савла.

Петро мирно спав у в'язниці, його руки були закуті в кайдани, а спав він поміж двома воїнами, та ще біля дверей стояла варта. Петро спав так міцно, що проснувся лише тоді, коли ангел штовхнув його в бік і сказав йому: «Вставай негайно!» І ланцюги злетіли з рук його. Ангел наказав Петрові підперезатися, взутися і одягнутися. Воїни, які стерегли Петра, міцно спали. Ангел сказав Петрові: «Йди за мною! І Петро вийшов і пішов слідом за ним, не сприймаючи все за щось дійсне, а гадаючи, що це він бачить видіння. Проминувши сонних вартових, ангел довів Петра до залізних воріт. Ворота відчинилися самі, і він вийшов з ангелом на в...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021198 секунд !