Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Ірода
Сторінки: 1 2

Дії 12:18-23

-ГЛ/Оли настав день, воїни пішли у в'язницю, щоб узяти Петра і вести його на смерть, але ніде не змогли знайти його. Вони дуже стривожилися.

Ірод, котрий з нетерпінням чекав на появу Петра, раптом дізнався, що апостол щез. Він негайно допитав воїнів, котрі стерегли Петра, а потім наказав повбивати їх замість Петра. Потім жорстокий Ірод вирушив до Кесарії, де мешкав Корнилій. В цьому великому місті був розташований палац царя Ірода. А ще в цьому великову місті була чудова споруда, де народ збирався на видовище, особливо ж тоді, коли люди боролися з тваринами.

Найвідданішого служника Ірода називали Властом. Власт розповів Іродові, що до нього прибули посланці з міста Тира прохати в нього прощення за якусь провину. Ірод погодився прийняти їх і призначив їм день, коли він зможе вислухати їх. Великий натовп зібрався послухати промову Ірода до мешканців Тира. Зал, де відбувалося зборище, був круглий, і місця для глядачів піднімалися від підлоги до стелі, а посередині був розташований вкритий червоною тканиною трон Ірода.

Ірод надумав засліпити всіх пишністю та врочистістю. Він зодягнувся в царську одежу. Потім він почав говорити до народу, і мова його була така вишукана, що натовп почав вигукувати: «Це голос Бога, а не людини!» Великим гріхом було таке порівняння людини до Бога. І, якщо Корнилій на той час був поміж галасуючими, він певно що не приєднався до такого крику. Іродові було приємно слухати, що його так піанують, називаючи богом. І тоді Господь послав Свого ангела, щоб на очах усіх присутніх вразити царя хворобою. Раптом Ірода скрутила якась невідома сила, він почав корчитися від болю так, що вже не міг сидіти на троні, і служники змушені були понести його додому. Не знайшлося лікаря, котрий зміг би полегшити його страждання, і він помер, живцем з'їдений черв'яками. Тоді всі побачили, що він анітрохи не був подібним до Бога. Бог послав цю страшну хворобу Іродові, виявляючи цим Свою ненависть до гордощів людських. Гріх Ірода полягав у тому, що йому було приємно чути, як його порівнювали з Богом, а сам він і не вважав за потрібне достойно вшанувати справжнього Бога і Господа Ісуса.

Всі три Іроди, котрі відомі нам, були нечестивими. Перший Ірод умертвив Вифлеємських дітей, другий — вбив Івана Хрестителя, третій — повстав проти віри в Господа Ісуса, вбивши апостола Якова, та ще й мав намір вбити апостола Петра, але цього Бог вже не допуств. Всі троє Іродів не любили Бога — Царя

царів. Господь звертає нашу увагу на слова, проказані до людини пиха...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.
Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.027460 секунд !