Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Антіохійські християни

Дії 11:19-30

пригадуєте, апостол Савл, залишивши Єрусалим, пішов до свого рідного міста, яке називалося Тарсом. Тут колись він бавився маленьким хлопчиком,,сидів на колінах у матері, тут він проказував свої перші єврейські молитви. Тепер він міг розповісти своїм рідним, якщо вони були ще живими, про Ісуса, міг проповідувати своїм ровесникам про Того, Кого нещодавно розіп'яли в Єрусалимі. Проте Савл знав, що він не повинен залишатися в Тарсі, тому що Бог вибрав його проповідувати про Його Сина всім народам.

Якось до Тарсу прибув один чоловік, котрий шукав Савла. Це був Варнава. Савл дуже зрадів, побачивши Варнаву, а той розказав йому багато новин. Про те, що він прийшов з великого міста, більшість мешканців якого навернулися до Господа. Він прохав Савла йти разом з ним в Сірію, в місто Антіохію, щоб і там благовістити спасіння Господнє.

Савл охоче пішов разом з Варнавою в Антіохію. Це було велике місто, в якому поруч з гарними будинками цвіли чудові сади; в цьому місті було також багато поганських храмів. Та були місця, де збиралися таємно учні Христові, бесідували про Бога Отця і про Його Сина. В цьому місті послідовники вчення Господа Ісуса вперше почали називатися християнами. Савл і Варнава майже рік проповідували в цьому місті, навчаючи християн. Лише один раз вони ходили до Єрусалима, перебуваючи в Антіохії. Антіохійські християни посилали їх туди для роздачі грошей вбогим, бо в Юдеї був голод. Таким вчинком, вони виявляли свою любов до Господа Ісуса; вони щедро жертвували на потреби віруючим в Єрусалимі, місті, де Ісус помер і воскрес.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.
Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022252 секунд !