Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Антіохійські християни

Дії 11:19-30

пригадуєте, апостол Савл, залишивши Єрусалим, пішов до свого рідного міста, яке називалося Тарсом. Тут колись він бавився маленьким хлопчиком,,сидів на колінах у матері, тут він проказував свої перші єврейські молитви. Тепер він міг розповісти своїм рідним, якщо вони були ще живими, про Ісуса, міг проповідувати своїм ровесникам про Того, Кого нещодавно розіп'яли в Єрусалимі. Проте Савл знав, що він не повинен залишатися в Тарсі, тому що Бог вибрав його проповідувати про Його Сина всім народам.

Якось до Тарсу прибув один чоловік, котрий шукав Савла. Це був Варнава. Савл дуже зрадів, побачивши Варнаву, а той розказав йому багато новин. Про те, що він прийшов з великого міста, більшість мешканців якого навернулися до Господа. Він прохав Савла йти разом з ним в Сірію, в місто Антіохію, щоб і там благовістити спасіння Господнє.

Савл охоче пішов разом з Варнавою в Антіохію. Це було велике місто, в якому поруч з гарними будинками цвіли чудові сади; в цьому місті було також багато поганських храмів. Та були місця, де збиралися таємно учні Христові, бесідували про Бога Отця і про Його Сина. В цьому місті послідовники вчення Господа Ісуса вперше почали називатися християнами. Савл і Варнава майже рік проповідували в цьому місті, навчаючи християн. Лише один раз вони ходили до Єрусалима, перебуваючи в Антіохії. Антіохійські християни посилали їх туди для роздачі грошей вбогим, бо в Юдеї був голод. Таким вчинком, вони виявляли свою любов до Господа Ісуса; вони щедро жертвували на потреби віруючим в Єрусалимі, місті, де Ісус помер і воскрес.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023729 секунд !