Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Антіохійські християни"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Антіохійські християни

Дії 11:19-30

пригадуєте, апостол Савл, залишивши Єрусалим, пішов до свого рідного міста, яке називалося Тарсом. Тут колись він бавився маленьким хлопчиком,,сидів на колінах у матері, тут він проказував свої перші єврейські молитви. Тепер він міг розповісти своїм рідним, якщо вони були ще живими, про Ісуса, міг проповідувати своїм ровесникам про Того, Кого нещодавно розіп'яли в Єрусалимі. Проте Савл знав, що він не повинен залишатися в Тарсі, тому що Бог вибрав його проповідувати про Його Сина всім народам.

Якось до Тарсу прибув один чоловік, котрий шукав Савла. Це був Варнава. Савл дуже зрадів, побачивши Варнаву, а той розказав йому багато новин. Про те, що він прийшов з великого міста, більшість мешканців якого навернулися до Господа. Він прохав Савла йти разом з ним в Сірію, в місто Антіохію, щоб і там благовістити спасіння Господнє.

Савл охоче пішов разом з Варнавою в Антіохію. Це було велике місто, в якому поруч з гарними будинками цвіли чудові сади; в цьому місті було також багато поганських храмів. Та були місця, де збиралися таємно учні Христові, бесідували про Бога Отця і про Його Сина. В цьому місті послідовники вчення Господа Ісуса вперше почали називатися християнами. Савл і Варнава майже рік проповідували в цьому місті, навчаючи християн. Лише один раз вони ходили до Єрусалима, перебуваючи в Антіохії. Антіохійські християни посилали їх туди для роздачі грошей вбогим, бо в Юдеї був голод. Таким вчинком, вони виявляли свою любов до Господа Ісуса; вони щедро жертвували на потреби віруючим в Єрусалимі, місті, де Ісус помер і воскрес.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023711 секунд !