Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Антіохійські християни

Дії 11:19-30

пригадуєте, апостол Савл, залишивши Єрусалим, пішов до свого рідного міста, яке називалося Тарсом. Тут колись він бавився маленьким хлопчиком,,сидів на колінах у матері, тут він проказував свої перші єврейські молитви. Тепер він міг розповісти своїм рідним, якщо вони були ще живими, про Ісуса, міг проповідувати своїм ровесникам про Того, Кого нещодавно розіп'яли в Єрусалимі. Проте Савл знав, що він не повинен залишатися в Тарсі, тому що Бог вибрав його проповідувати про Його Сина всім народам.

Якось до Тарсу прибув один чоловік, котрий шукав Савла. Це був Варнава. Савл дуже зрадів, побачивши Варнаву, а той розказав йому багато новин. Про те, що він прийшов з великого міста, більшість мешканців якого навернулися до Господа. Він прохав Савла йти разом з ним в Сірію, в місто Антіохію, щоб і там благовістити спасіння Господнє.

Савл охоче пішов разом з Варнавою в Антіохію. Це було велике місто, в якому поруч з гарними будинками цвіли чудові сади; в цьому місті було також багато поганських храмів. Та були місця, де збиралися таємно учні Христові, бесідували про Бога Отця і про Його Сина. В цьому місті послідовники вчення Господа Ісуса вперше почали називатися християнами. Савл і Варнава майже рік проповідували в цьому місті, навчаючи християн. Лише один раз вони ходили до Єрусалима, перебуваючи в Антіохії. Антіохійські християни посилали їх туди для роздачі грошей вбогим, бо в Юдеї був голод. Таким вчинком, вони виявляли свою любов до Господа Ісуса; вони щедро жертвували на потреби віруючим в Єрусалимі, місті, де Ісус помер і воскрес.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019948 секунд !