Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перша місія апостола Павла

Перша місія апостола Павла
Дії 13:1-12

Г\/оли Савл і Варнава перебували в Антіохії, навчаючи народ, Дух Святий сказав християнам: «Відпустіть мені Савла і Варнаву для справи, на яку Я їх призначив». Тоді решта служителів Господніх, помолилися і відпустили Савла та Варнаву, щоб вони могли проповідувати поганам. Вони взяли із собою юнака на ім'я Іван—Марк. Він був небожем Варнави. Передусім вони пішли на батьківщину Варнави. Його батьківщиною був чудовий острів Кіпр. Савл та Варнава вирушили до нього на кораблі. Ця мандрівка тривала майже весь день. Вони відвідали приморське місто Саламіну. Тут росли апельсинові гаї та інші фруктові дерева, але ця чудова місцевість була заселена нечестивим і злим народом. Апостоли проповідували Слово Боже по всіх юдейських синагогах. Так вони пройшли весь острів, який мав довжину близько ста миль.

На протилежному боці острова було розташоване місто Пафа, в якому перебував проконсул. Його називали Сергієм-Павлом. Він був римлянином і кесар призначив управителем або ж царем Кіпру, так як і Пилат був царем Єрусалима. Проте, Сергій-Павло був кращим і мудрішим за Пилата. Почувши про проповіді невідомих, він висловив бажання послухати Слово Боже і покликав до себе Савла та Варнаву. Вони з радістю благовістили проконсулові в його палаці Євангелію Ісуса, леліючи надію, що може він навернеться до Господа.

Але там був якийсь лжепророк, котрого називали Варісусом. Він був юдеєм, і його ім'я означало «син Ісуса», а насправді він служив не Богу, а сатані. Його називали ще інакше «Єліма-чарівник», тому що він запевняв, що він знає майбутнє, і міг творити чудеса. Насправді ж цей Єліма був злим ошуканцем. Лжепророк не міг байдуже слухати про ім'я Господа Ісуса і він почав намовляти проконсула, щоб той не слухав апостолів. Він протирічив їхнім словам, сіючи недовіру в серці проконсула.

Тоді Савл наповнився Духом Святим і, спрямувавши свій погляд на нього, сказав: «О, поріддя підступне і зле, сину диявола, вороже неправди, допоки ти будеш збивати з прямих шляхів Господніх? Сьогодні рука Господня проти тебе, ти

осліпнеш і не будеш бачити сонця певний час!» І заполонив Варісуса морок і пітьма, і він почав шукати безпомічно дорогу.

Проконсул, побачивши таке диво, повірив у Господа Ісуса. Лжепророк був жорстоко покараний за те, що він робив все можливе, щоб проконсул не повірив в Того, Хто є Світлом світу. Він бажав, щоб проконсул і надалі перебував у духовній пітьмі, і був за це осліплений.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020708 секунд !