Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Непевний супутник
Сторінки: 1 2

Дії 13:13-16; 38-50

Після відвідання Савлом острова Кіпр ви вже ніколи не почуєте цього імені: від того часу він почав називатися Павлом. Невідомо, чому йому перемінили ім'я, може бути, що ім'я «Павло» — ім'я римське, і воно більше відповідало його апостольському покликанню проповідувати Євангелію римлянам та іншим поганам. Савл — це ім'я єврейське.

Невдовзі Павло та Варнава попливли в Азію. Вони зійшли поблизу міста Пергія, котре було розташоване в скелястій місцевості. Там вони побачили високі гори, вкриті блискучим снігом. В Пергії Іван-Марк об'явив засмученому дяді та апостолові Павлові, що він вирішив повернутися до Єрусалиму, де мешкала його мати Марія. Невідомо, чому він прийняв таке рішення, щоб залишити працю з апостолами. Можливо, що він не хотів відходити все далі від Єрусалима, підніматися на високі гори. Якби там не було, але залишивши апостолів, Іван-Марк повернувся до Єрусалиму. Він поплив на кораблі, який вирушав в той бік, звідки вже було близенько до Єрусалиму. Пізніше він вже не раз пожалкував, що не поїхав разом з Павлом та Варнавою. Ми знаємо, що він зберіг віру в Господа Ісуса і написав Євангелію, відому за назвою Євангеліє згідно св. Марка. Цей Іван-Марк вважається одним з євангелістів.

Павло та Варнава вирушили в дорогу. Вони пішки обійшли всю гірську місцевість країни Пісідійської. Далі за горами вже починалася пустеля, озера і болота. Так поступово вони дійшли до Антіохії. Назву цього міста ми вже зустрічали раніше. Але тоді це була Антіохія Сірійська, а це була Антіохія Пісідійська. Перша Антіохія була приморським містом, Антіохія Пісідійська була розташована біля підніжжя гір.

В суботу апостоли зайшли до синагоги. Синагога мала форму круглої чаші, де місця для молитви були розташовані від підлоги аж до стелі. Посередині синагоги знаходився великий дерев'яний стіл, на якому (начальник) рабин синагоги розгорнув книжного сувоя і прочитав єврейською мовою кілька місць із закону Мойсея і пророків.

Присутній перекладач негайно переклав прочитане грецькою мовою. Згорнувши цей сувій і заховавши його до великого ящика, рабин запропонував апостолам сказати своє слово. Павло, показавши знака рукою, щоб всі затихли, почав проповідувати спасіння Господа Ісуса. Він розповів історію смерті і воскресіння Спасителя. Наприкінці проповіді ап. Павло сказав: «Заради Нього звіщається вам прощення гріхів». Проповідь апостола Павла не сподобалася юдеям, і вони повстали проти Павла, а погани прохали його говорити про те саме і наступної суботи. Ці

погани ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018457 секунд !