Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Задум юдеїв побити апостола Павла камінням
Сторінки: 1 2

Дії 13:51-52, 14:1-20

«Залишивши Антіохію Пісідійську, апостоли пішли до іншого міста. їх обох — і Павла, і Варнаву — Бог призначив апостолами, хоч вони і не були в числі дванадцяти апостолів, але були вибрані Господом і помазані для служіння Духом Святим (Дії 13:2). Апостолами називалися люди, яких Сам Бог призначав для служіння, як Отець і Син, і Дух Святий.

Апостоли вирішили піти до міста Іконія. І там вони увійшли до синагоги, проповідуючи літо Господнє, і навернулися до Господа багато юдеїв та прозелітів. Проте невіруючі юдеї намовляли поганів проти апостола Павла і проти всіх християн. Ще довго залишалися в Іконії апостоли, проповідуючи ім'я Ісуса, та стверджуючи сказане чудесами. В цьому місті відбувалися

суперечки поміж тими, хто вірив Господеві та ворогами Христового вчення. Багато переслідувань довелося витерпіти апостолам від невіруючих юдеїв, але з радісним серцем вони були готові страждати за ім'я Господнє.

Нарешті вороги замислили побити їх камінням. І апостоли залишили Іконію; пройшовши всю країну, вони милувалися чудовими пасовищами та розкішним цвітінням трав. Нарешті вони прийшли в місто Лістру. Мешканці Лістри поклонялися богові Юпітерові: на честь його вони збудували великий храм, в якому помістили зображення свого божка. В цьому місті апостоли теж проповідували добру звістку про спасіння. Слова апостола Павла слухав один чоловік, котрий від самого народження не ходив ногами своїми. Він повірив у Ісуса розіп'ятого за гріхи всього людства. Глянувши на нього і побачивши, що він має віру, щоб зцілитися, апостол Павло сказав каліці: «Стань на ноги свої твердо!» І той негайно піднявся і почав ходити.

Народ, побачивши таке чудо, вигукував: «До нас прийшли боги в людській подобі!» Вони вигукували ці слова не грецькою мовою, а місцевою говіркою, тому апостоли не розуміли їх і не могли розтлумачити їм, що вони не боги, а звичайні люди. Коли апостоли пішли відпочивати, то народ пішов до свого поганського жерця і попрохав того принести в жертву вола на честь апостолів, а ворота дому прикрасити вінками з живих квітів. Почувши таку новину, Павло та Варнава дуже засмутилися. Народ називав Варнаву богом Юпітером чи Зевсом, їхнім царем, тому що він був дуже величної постави, а Павла вони вважали богом Меркурієм або Єрмієм, тому що Павло дуже гарно проповідував, а Меркурій вважався богом красномовства.

Коли апостоли почули, що на честь їх народ зібрався для приношення жертви, то вони розірвали свій одяг на знак великої зажури і почали гаряче переконувати ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022011 секунд !