Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Задум юдеїв побити апостола Павла камінням"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Задум юдеїв побити апостола Павла камінням
Сторінки: 1 2

Дії 13:51-52, 14:1-20

«Залишивши Антіохію Пісідійську, апостоли пішли до іншого міста. їх обох — і Павла, і Варнаву — Бог призначив апостолами, хоч вони і не були в числі дванадцяти апостолів, але були вибрані Господом і помазані для служіння Духом Святим (Дії 13:2). Апостолами називалися люди, яких Сам Бог призначав для служіння, як Отець і Син, і Дух Святий.

Апостоли вирішили піти до міста Іконія. І там вони увійшли до синагоги, проповідуючи літо Господнє, і навернулися до Господа багато юдеїв та прозелітів. Проте невіруючі юдеї намовляли поганів проти апостола Павла і проти всіх християн. Ще довго залишалися в Іконії апостоли, проповідуючи ім'я Ісуса, та стверджуючи сказане чудесами. В цьому місті відбувалися

суперечки поміж тими, хто вірив Господеві та ворогами Христового вчення. Багато переслідувань довелося витерпіти апостолам від невіруючих юдеїв, але з радісним серцем вони були готові страждати за ім'я Господнє.

Нарешті вороги замислили побити їх камінням. І апостоли залишили Іконію; пройшовши всю країну, вони милувалися чудовими пасовищами та розкішним цвітінням трав. Нарешті вони прийшли в місто Лістру. Мешканці Лістри поклонялися богові Юпітерові: на честь його вони збудували великий храм, в якому помістили зображення свого божка. В цьому місті апостоли теж проповідували добру звістку про спасіння. Слова апостола Павла слухав один чоловік, котрий від самого народження не ходив ногами своїми. Він повірив у Ісуса розіп'ятого за гріхи всього людства. Глянувши на нього і побачивши, що він має віру, щоб зцілитися, апостол Павло сказав каліці: «Стань на ноги свої твердо!» І той негайно піднявся і почав ходити.

Народ, побачивши таке чудо, вигукував: «До нас прийшли боги в людській подобі!» Вони вигукували ці слова не грецькою мовою, а місцевою говіркою, тому апостоли не розуміли їх і не могли розтлумачити їм, що вони не боги, а звичайні люди. Коли апостоли пішли відпочивати, то народ пішов до свого поганського жерця і попрохав того принести в жертву вола на честь апостолів, а ворота дому прикрасити вінками з живих квітів. Почувши таку новину, Павло та Варнава дуже засмутилися. Народ називав Варнаву богом Юпітером чи Зевсом, їхнім царем, тому що він був дуже величної постави, а Павла вони вважали богом Меркурієм або Єрмієм, тому що Павло дуже гарно проповідував, а Меркурій вважався богом красномовства.

Коли апостоли почули, що на честь їх народ зібрався для приношення жертви, то вони розірвали свій одяг на знак великої зажури і почали гаряче переконувати ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022378 секунд !