Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Задум юдеїв побити апостола Павла камінням
Сторінки: 1 2

Дії 13:51-52, 14:1-20

«Залишивши Антіохію Пісідійську, апостоли пішли до іншого міста. їх обох — і Павла, і Варнаву — Бог призначив апостолами, хоч вони і не були в числі дванадцяти апостолів, але були вибрані Господом і помазані для служіння Духом Святим (Дії 13:2). Апостолами називалися люди, яких Сам Бог призначав для служіння, як Отець і Син, і Дух Святий.

Апостоли вирішили піти до міста Іконія. І там вони увійшли до синагоги, проповідуючи літо Господнє, і навернулися до Господа багато юдеїв та прозелітів. Проте невіруючі юдеї намовляли поганів проти апостола Павла і проти всіх християн. Ще довго залишалися в Іконії апостоли, проповідуючи ім'я Ісуса, та стверджуючи сказане чудесами. В цьому місті відбувалися

суперечки поміж тими, хто вірив Господеві та ворогами Христового вчення. Багато переслідувань довелося витерпіти апостолам від невіруючих юдеїв, але з радісним серцем вони були готові страждати за ім'я Господнє.

Нарешті вороги замислили побити їх камінням. І апостоли залишили Іконію; пройшовши всю країну, вони милувалися чудовими пасовищами та розкішним цвітінням трав. Нарешті вони прийшли в місто Лістру. Мешканці Лістри поклонялися богові Юпітерові: на честь його вони збудували великий храм, в якому помістили зображення свого божка. В цьому місті апостоли теж проповідували добру звістку про спасіння. Слова апостола Павла слухав один чоловік, котрий від самого народження не ходив ногами своїми. Він повірив у Ісуса розіп'ятого за гріхи всього людства. Глянувши на нього і побачивши, що він має віру, щоб зцілитися, апостол Павло сказав каліці: «Стань на ноги свої твердо!» І той негайно піднявся і почав ходити.

Народ, побачивши таке чудо, вигукував: «До нас прийшли боги в людській подобі!» Вони вигукували ці слова не грецькою мовою, а місцевою говіркою, тому апостоли не розуміли їх і не могли розтлумачити їм, що вони не боги, а звичайні люди. Коли апостоли пішли відпочивати, то народ пішов до свого поганського жерця і попрохав того принести в жертву вола на честь апостолів, а ворота дому прикрасити вінками з живих квітів. Почувши таку новину, Павло та Варнава дуже засмутилися. Народ називав Варнаву богом Юпітером чи Зевсом, їхнім царем, тому що він був дуже величної постави, а Павла вони вважали богом Меркурієм або Єрмієм, тому що Павло дуже гарно проповідував, а Меркурій вважався богом красномовства.

Коли апостоли почули, що на честь їх народ зібрався для приношення жертви, то вони розірвали свій одяг на знак великої зажури і почали гаряче переконувати ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018245 секунд !