Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Задум юдеїв побити апостола Павла камінням
Сторінки: 1 2

Дії 13:51-52, 14:1-20

«Залишивши Антіохію Пісідійську, апостоли пішли до іншого міста. їх обох — і Павла, і Варнаву — Бог призначив апостолами, хоч вони і не були в числі дванадцяти апостолів, але були вибрані Господом і помазані для служіння Духом Святим (Дії 13:2). Апостолами називалися люди, яких Сам Бог призначав для служіння, як Отець і Син, і Дух Святий.

Апостоли вирішили піти до міста Іконія. І там вони увійшли до синагоги, проповідуючи літо Господнє, і навернулися до Господа багато юдеїв та прозелітів. Проте невіруючі юдеї намовляли поганів проти апостола Павла і проти всіх християн. Ще довго залишалися в Іконії апостоли, проповідуючи ім'я Ісуса, та стверджуючи сказане чудесами. В цьому місті відбувалися

суперечки поміж тими, хто вірив Господеві та ворогами Христового вчення. Багато переслідувань довелося витерпіти апостолам від невіруючих юдеїв, але з радісним серцем вони були готові страждати за ім'я Господнє.

Нарешті вороги замислили побити їх камінням. І апостоли залишили Іконію; пройшовши всю країну, вони милувалися чудовими пасовищами та розкішним цвітінням трав. Нарешті вони прийшли в місто Лістру. Мешканці Лістри поклонялися богові Юпітерові: на честь його вони збудували великий храм, в якому помістили зображення свого божка. В цьому місті апостоли теж проповідували добру звістку про спасіння. Слова апостола Павла слухав один чоловік, котрий від самого народження не ходив ногами своїми. Він повірив у Ісуса розіп'ятого за гріхи всього людства. Глянувши на нього і побачивши, що він має віру, щоб зцілитися, апостол Павло сказав каліці: «Стань на ноги свої твердо!» І той негайно піднявся і почав ходити.

Народ, побачивши таке чудо, вигукував: «До нас прийшли боги в людській подобі!» Вони вигукували ці слова не грецькою мовою, а місцевою говіркою, тому апостоли не розуміли їх і не могли розтлумачити їм, що вони не боги, а звичайні люди. Коли апостоли пішли відпочивати, то народ пішов до свого поганського жерця і попрохав того принести в жертву вола на честь апостолів, а ворота дому прикрасити вінками з живих квітів. Почувши таку новину, Павло та Варнава дуже засмутилися. Народ називав Варнаву богом Юпітером чи Зевсом, їхнім царем, тому що він був дуже величної постави, а Павла вони вважали богом Меркурієм або Єрмієм, тому що Павло дуже гарно проповідував, а Меркурій вважався богом красномовства.

Коли апостоли почули, що на честь їх народ зібрався для приношення жертви, то вони розірвали свій одяг на знак великої зажури і почали гаряче переконувати ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021868 секунд !