Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Тимчасове перебування Павла в Єрусалимі
Сторінки: 1 2

Дії 14:20-28, 15:1-6,31

Хіезважаючи на те, що апостол Павло тяжко постраждав в Лістрі, він не відмовився від дальшого мандрування. З Лістри Павло з Варнавою пішли в Дервію. Там апостоли теж проповідували Слово Господнє і придбали багато учнів. Потім вони знову повернулися в Лістру, Іконію та Антіохію, підтримуючи душі учнів, умовляючи їх перебувати у вірі, тому що багатьма скорботами належить нам увійти до Царства Божого. В кожній церкві вибрали наставників та пресвітерів, а потім всі разом помолилися і апостоли доручили Господеві турботу за ці душі. Нарешті вони прибули в Пергію, де зібрали всіх християн і розповіли їм, як Господь вів їх містами поганськими. Потім вони розказали про проконсула Сергія-Павла, управляючого островом Кіпр, та за багатьох інших поган, котрі повірили в Господа Ісуса.

Деякий час апостоли Павло та Варнава залишалися в Антіохії Сірійській, проповідуючи Слово Боже. Звідти вони на дуже короткий час ходили до Єрусалиму для розв'язання однієї суперечки. Справа в тому, що деякі юдеї, котрі прийшли в Антіохію, навчали народ, доводячи, що погани, які стали християнами, повинні дотримуватися обрядів Мойсеевого закону, наприклад, що вони повинні приносити старозаповітні жертви та здійснювати обряд обрізання. Хоч Павло та Варнава запевняли, що навернені в християнство погани не повинні дотримуватися закону Мойсея, але інші юдеї не погоджувалися з ними.

Для розв'язання цього питання Павло, Варнава і ще дехто вирушили до Єрусалиму, щоб порадитися там з апостолами та пресвітерами. Мандруючи Фінікією та Самарією, вони скрізь проповідували і розповідали про навернення поган до Господа. І такі розповіді викликали щиру радість та палкі молитви братів.

В Єрусалимі апостоли розповіли те саме всім пресвітерам, апостолам і віруючим. Петра та Якова апостол знав ще раніше, але тепер він познайомився ще й з апостолом Іваном. їм було дуже приємно побачити того, хто під час останньої вечері лежав біля грудей Господа Ісуса.

Апостоли та пресвітери зібралися разом, щоб вирішити питання, чи повинні колишні погани дотримуватися закону Мойсея. І всі апостоли зробили висновок, що не потрібно обтяжувати прозелітів дотримуванням обрядів Мойсеевих. Потім апостоли написали листа в Антіохію, в якому і висловили свою думку. Павло та Варнава і ще деякі віруючі повернулися з тим листом до Антіохії, а там зібрали всіх людей і прочитали цього листа вголос. Цей лист дуже втішив віруючих, і поділ та суперечки поміж ними припинилися. Потім апостол Павло писав в Посланні всім віруюч...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023784 секунд !