Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Тимчасове перебування Павла в Єрусалимі
Сторінки: 1 2

Дії 14:20-28, 15:1-6,31

Хіезважаючи на те, що апостол Павло тяжко постраждав в Лістрі, він не відмовився від дальшого мандрування. З Лістри Павло з Варнавою пішли в Дервію. Там апостоли теж проповідували Слово Господнє і придбали багато учнів. Потім вони знову повернулися в Лістру, Іконію та Антіохію, підтримуючи душі учнів, умовляючи їх перебувати у вірі, тому що багатьма скорботами належить нам увійти до Царства Божого. В кожній церкві вибрали наставників та пресвітерів, а потім всі разом помолилися і апостоли доручили Господеві турботу за ці душі. Нарешті вони прибули в Пергію, де зібрали всіх християн і розповіли їм, як Господь вів їх містами поганськими. Потім вони розказали про проконсула Сергія-Павла, управляючого островом Кіпр, та за багатьох інших поган, котрі повірили в Господа Ісуса.

Деякий час апостоли Павло та Варнава залишалися в Антіохії Сірійській, проповідуючи Слово Боже. Звідти вони на дуже короткий час ходили до Єрусалиму для розв'язання однієї суперечки. Справа в тому, що деякі юдеї, котрі прийшли в Антіохію, навчали народ, доводячи, що погани, які стали християнами, повинні дотримуватися обрядів Мойсеевого закону, наприклад, що вони повинні приносити старозаповітні жертви та здійснювати обряд обрізання. Хоч Павло та Варнава запевняли, що навернені в християнство погани не повинні дотримуватися закону Мойсея, але інші юдеї не погоджувалися з ними.

Для розв'язання цього питання Павло, Варнава і ще дехто вирушили до Єрусалиму, щоб порадитися там з апостолами та пресвітерами. Мандруючи Фінікією та Самарією, вони скрізь проповідували і розповідали про навернення поган до Господа. І такі розповіді викликали щиру радість та палкі молитви братів.

В Єрусалимі апостоли розповіли те саме всім пресвітерам, апостолам і віруючим. Петра та Якова апостол знав ще раніше, але тепер він познайомився ще й з апостолом Іваном. їм було дуже приємно побачити того, хто під час останньої вечері лежав біля грудей Господа Ісуса.

Апостоли та пресвітери зібралися разом, щоб вирішити питання, чи повинні колишні погани дотримуватися закону Мойсея. І всі апостоли зробили висновок, що не потрібно обтяжувати прозелітів дотримуванням обрядів Мойсеевих. Потім апостоли написали листа в Антіохію, в якому і висловили свою думку. Павло та Варнава і ще деякі віруючі повернулися з тим листом до Антіохії, а там зібрали всіх людей і прочитали цього листа вголос. Цей лист дуже втішив віруючих, і поділ та суперечки поміж ними припинилися. Потім апостол Павло писав в Посланні всім віруюч...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019158 секунд !