Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сон Якова
Сторінки: 1 2

Яків, який тікає від свого брата, котрий надумав його вбити, прощається з батьком, щоб вирушити в дорогу до дядька Лавана, про якого йому сказала мама Ревекка.
Буття 23, 26, 27, 28

Авраам і Сарра дожили до похилого віку. Нарешті Сарра померла і Авраам захотів поховати її в землі ханаанській, але йому не належало там ані шматочка землі. Тоді він дав срібло мешканцям Ханаану і купив у них поле. На цьому полі було багато дерев і була там печера. Авраам поховав померлу Сарру; потім помер Авраам і син його Ісаак поховав його в тій самій печері, де була похована Сарра. Авраам воскресне з мертвих останнього дня. Душа Авраама не померла, — вона перебуває тепер в Бога. «Що мертві воскреснуть, то й Мойсей показав — при кущі, — коли він назвав Господа „Богом Авраама, Богом Ісаака, і Богом Якова“. Бог не є Богом мертвих, а живих, бо всі в нього живуть» (Лук. 20:37-38). В день воскресіння оживе й тіло Авраамове і ви побачите його; і, якщо ви будете любити Бога так, як Його любив Авраам, ви будете з Авраамом на небі. «Багато хто прийдуть від сходу та заходу і сядуть у Царстві Небеснім з Авраамом, Ісааком і Яковом» (Матв. 8:11).

Ісаак взяв жінку іменем Ревекка. Вони поселилися в шатрі Сарри. В Ісаака і Ревекки були два сини. Їх імена: Ісав і Яків, вони були близнята, тобто були однолітками, але характером і зовнішністю вони не були схожими одне на одного. Ісав був непривітною дитиною, а Яків любив Бога і своїх батьків. Коли Ісав виріс, він став мисливцем. Він мав стріли і лук, він ходив до лісу і полював дичину й оленів. Він приносив здобич додому і нею пригощав свого батька Ісаака. В Ісава було недобре серце: він не думав про Бога і любив їжу та напої більше за Бога. «Щоб не було поміж вами якого... нечестивця, який, як Ісав за їжу саму відмовився від свого первородства» (Євр. 12:16).

А Яків був пастухом, він довгий час залишався із своїми батьками в наметі, пас овець і баранів. Він любив Бога і часто молився до Нього.

На жаль, Ісаак любив більше Ісава, аніж доброго Якова. А було це так тому, що він любив дичину, яку приносив йому Ісав.

Але Ревекка любила більше Якова, і Бог любив його. Ісава Бог не любив. А як ви гадаєте, чи любили один одного Ісав і Яків? Ні, вони не любили один одного, інколи Яків погано ставився до Ісава, і ось Ісав зненавидів Якова і замислив вбити його. Одного разу Ісав сказав: «Батько мій швидко помре, тоді я вб'ю брата Якова».

Ревекка почула це; вона злякалася, покликала до себе Якова і сказала йому: «Ось, Ісав, брат твій, хоче вбити тебе, і тепер, сину мій, послухай моїх слів: вставай і тікай до Лавана, мого брата і залишайся деякий час в нього, поки вгамується лють брата твого...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023846 секунд !