Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сон Якова
Сторінки: 1 2

Яків, який тікає від свого брата, котрий надумав його вбити, прощається з батьком, щоб вирушити в дорогу до дядька Лавана, про якого йому сказала мама Ревекка.
Буття 23, 26, 27, 28

Авраам і Сарра дожили до похилого віку. Нарешті Сарра померла і Авраам захотів поховати її в землі ханаанській, але йому не належало там ані шматочка землі. Тоді він дав срібло мешканцям Ханаану і купив у них поле. На цьому полі було багато дерев і була там печера. Авраам поховав померлу Сарру; потім помер Авраам і син його Ісаак поховав його в тій самій печері, де була похована Сарра. Авраам воскресне з мертвих останнього дня. Душа Авраама не померла, — вона перебуває тепер в Бога. «Що мертві воскреснуть, то й Мойсей показав — при кущі, — коли він назвав Господа „Богом Авраама, Богом Ісаака, і Богом Якова“. Бог не є Богом мертвих, а живих, бо всі в нього живуть» (Лук. 20:37-38). В день воскресіння оживе й тіло Авраамове і ви побачите його; і, якщо ви будете любити Бога так, як Його любив Авраам, ви будете з Авраамом на небі. «Багато хто прийдуть від сходу та заходу і сядуть у Царстві Небеснім з Авраамом, Ісааком і Яковом» (Матв. 8:11).

Ісаак взяв жінку іменем Ревекка. Вони поселилися в шатрі Сарри. В Ісаака і Ревекки були два сини. Їх імена: Ісав і Яків, вони були близнята, тобто були однолітками, але характером і зовнішністю вони не були схожими одне на одного. Ісав був непривітною дитиною, а Яків любив Бога і своїх батьків. Коли Ісав виріс, він став мисливцем. Він мав стріли і лук, він ходив до лісу і полював дичину й оленів. Він приносив здобич додому і нею пригощав свого батька Ісаака. В Ісава було недобре серце: він не думав про Бога і любив їжу та напої більше за Бога. «Щоб не було поміж вами якого... нечестивця, який, як Ісав за їжу саму відмовився від свого первородства» (Євр. 12:16).

А Яків був пастухом, він довгий час залишався із своїми батьками в наметі, пас овець і баранів. Він любив Бога і часто молився до Нього.

На жаль, Ісаак любив більше Ісава, аніж доброго Якова. А було це так тому, що він любив дичину, яку приносив йому Ісав.

Але Ревекка любила більше Якова, і Бог любив його. Ісава Бог не любив. А як ви гадаєте, чи любили один одного Ісав і Яків? Ні, вони не любили один одного, інколи Яків погано ставився до Ісава, і ось Ісав зненавидів Якова і замислив вбити його. Одного разу Ісав сказав: «Батько мій швидко помре, тоді я вб'ю брата Якова».

Ревекка почула це; вона злякалася, покликала до себе Якова і сказала йому: «Ось, Ісав, брат твій, хоче вбити тебе, і тепер, сину мій, послухай моїх слів: вставай і тікай до Лавана, мого брата і залишайся деякий час в нього, поки вгамується лють брата твого...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022498 секунд !