Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Сон Якова"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сон Якова
Сторінки: 1 2

Яків, який тікає від свого брата, котрий надумав його вбити, прощається з батьком, щоб вирушити в дорогу до дядька Лавана, про якого йому сказала мама Ревекка.
Буття 23, 26, 27, 28

Авраам і Сарра дожили до похилого віку. Нарешті Сарра померла і Авраам захотів поховати її в землі ханаанській, але йому не належало там ані шматочка землі. Тоді він дав срібло мешканцям Ханаану і купив у них поле. На цьому полі було багато дерев і була там печера. Авраам поховав померлу Сарру; потім помер Авраам і син його Ісаак поховав його в тій самій печері, де була похована Сарра. Авраам воскресне з мертвих останнього дня. Душа Авраама не померла, — вона перебуває тепер в Бога. «Що мертві воскреснуть, то й Мойсей показав — при кущі, — коли він назвав Господа „Богом Авраама, Богом Ісаака, і Богом Якова“. Бог не є Богом мертвих, а живих, бо всі в нього живуть» (Лук. 20:37-38). В день воскресіння оживе й тіло Авраамове і ви побачите його; і, якщо ви будете любити Бога так, як Його любив Авраам, ви будете з Авраамом на небі. «Багато хто прийдуть від сходу та заходу і сядуть у Царстві Небеснім з Авраамом, Ісааком і Яковом» (Матв. 8:11).

Ісаак взяв жінку іменем Ревекка. Вони поселилися в шатрі Сарри. В Ісаака і Ревекки були два сини. Їх імена: Ісав і Яків, вони були близнята, тобто були однолітками, але характером і зовнішністю вони не були схожими одне на одного. Ісав був непривітною дитиною, а Яків любив Бога і своїх батьків. Коли Ісав виріс, він став мисливцем. Він мав стріли і лук, він ходив до лісу і полював дичину й оленів. Він приносив здобич додому і нею пригощав свого батька Ісаака. В Ісава було недобре серце: він не думав про Бога і любив їжу та напої більше за Бога. «Щоб не було поміж вами якого... нечестивця, який, як Ісав за їжу саму відмовився від свого первородства» (Євр. 12:16).

А Яків був пастухом, він довгий час залишався із своїми батьками в наметі, пас овець і баранів. Він любив Бога і часто молився до Нього.

На жаль, Ісаак любив більше Ісава, аніж доброго Якова. А було це так тому, що він любив дичину, яку приносив йому Ісав.

Але Ревекка любила більше Якова, і Бог любив його. Ісава Бог не любив. А як ви гадаєте, чи любили один одного Ісав і Яків? Ні, вони не любили один одного, інколи Яків погано ставився до Ісава, і ось Ісав зненавидів Якова і замислив вбити його. Одного разу Ісав сказав: «Батько мій швидко помре, тоді я вб'ю брата Якова».

Ревекка почула це; вона злякалася, покликала до себе Якова і сказала йому: «Ось, Ісав, брат твій, хоче вбити тебе, і тепер, сину мій, послухай моїх слів: вставай і тікай до Лавана, мого брата і залишайся деякий час в нього, поки вгамується лють брата твого...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017796 секунд !