Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Друга місія апостола Павла

Дії 15:36-41,16:1-3

«Залишаючи Єрусалим, Павло та Варнава взяли з собою деяких єрусалимських мужів—братів. Один з них був пророком і його називали Силою. Він мав дуже близькі стосунки з Павлом і перебував весь час з ним в Антіохії, коли інші брати повернулися до Єрусалиму.

Павло та Варнава довгий час мешкали в Антіохії, проповідуючи Слово Боже та повчаючи народ Божий. Через деякий час по тому, ап. Павло сказав Варнаві: «Ходімо та навідаємося до наших братів в тих містах, де ми проповідували Слово Боже». Варнава погодився. Потім постало питання, кого ж їм взяти з собою. Варнава хотів взяти свого небожа Івана, званого Марком, але Павло був проти цього, тому що під час першої місії він залишив їх в Пергії і відмовився тоді допомагати їм розповсюджувати Слово Боже.

Кожний з них залишився при своїй думці і повинні були розлучитися. Варнава взяв Марка і поплив на батьківщину на острів Кіпр, де він свого часу вже звіщав Євангелію.

Павло вибрав Силу-пророка і вирушив разом з ним до міста Тарса, де він теж колись проповідував Слово Господа. Пройшовши високими засніженими горами, він прийшов до Лістри, де його свого часу побили камінням. Проте апостол відважно йшов туди: це вже третій раз він вирушав до цього міста. Цього разу мешканці Лістри не приносили на його честь жертви, але і камінням теж не побивали. В Лістрі він знайшов якогось юнака на ім'я Тимофій. Апостол Павло дуже полюбив його. Мати Тимофія була юдейкою. Коли її син був ще маленьким хлопчиком, вона часто читала йому Святе Письмо. Разом з нею Святе Письмо тлумачила підліткові і бабуся Лоїда. Проте про Господа Ісуса Тимофій дізнався лише тоді, коли там, в Лістрі, благовістив ап. Павло, а потім його побили камінням; Тимофій повірив нашому Господеві. Апостол Павло вже не раз чув добрі відгуки про Тимофія, тому він вирішив взяти його з собою. Тимофій з радістю погодився. Вони полюбили один одного від усього серця. Апостол Павло дуже радів такій дружбі з Тимофієм, часто у своїх листах він називає його «улюбленим сином», тому що рідного сина в апостола не було.

Отже, вдруге апостол Павло вирушив для благовістя разом з Силою і Тимофєм. У своєму Посланні, написаному набагато пізніше, Павло нагадує Тимофію за «переслідування і страждання, які спіткали їх в Антіохії, Іконії і Лістрі», окрім того він ще додає: «Такі переслідування я витерпів, але від усіх мене визволив Господь» (2 Тим. 3:11).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.
Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022869 секунд !