Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Лідія - жінка молитви"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Лідія - жінка молитви

Дії 16:8-15

/\постол Павло і Тимофій пройшли багатьма країнами Азії і проповідували здебільшого в тій її частині, яка називалась Малою Азією. Якось вони прибули до морського міста Троади. І вночі там Павло бачив видіння: постав перед ним хтось і сказав: «Прийди в Македонію і допоможи нам!» Павло негайно розповів про це видіння Силі та Тимофію. Саме на той час Павло вперше зустрівся з Лукою, котрий написав «Євангелію згідно св. Луки», окрім того, він ще написав книгу «Дії Апостолів», яку ви зараз і вивчаєте. Лука був людиною розумною і освіченою, він був лікарем.

Чотири проповідники продовжували разом мандрівку в Македонію. Вони відвідали місто Филипи, розташоване на родючій рівнині біля річки. Там вони знайшли декілька жінок, які молилися в невеличкому домі, тому що синагоги в цьому місті не було, там було дуже мало юдеїв. Четверо служителів Божих зайшли в Дім молитви суботнього дня. Вони почали проповідувати Євангелію; особливо уважно слухала їхні слова одна жінка на ім'я Лідія. Вона торгувала багряницею, тобто тканиною, з якої шили царську одежу. Ця жінка прийшла торгувати з Азії, але тут вона знайшла те, що дорожче за царську одежу, — вона знайшла Господа Ісуса Христа. Коли апостол Павло звіщав любов Божу, то Господь відкрив її серце, і вона з радістю повірила в Ісуса. Вийшовши з молитовного дому, Лідія висловила бажання охреститися. Охрестилася не лише вона сама, але і її рідні та служники. Потім вона почала прохати служителів Божих виявити їй велику честь — поселитися в її домі. Учні Христові погодилися лише тому, що вони бачили її щире і радісне бажання хоч якось допомогти їм під час їхнього перебування в Филипах. Пізніше у своєму Посланні до Филип'ян ап. Павло писав: «Ви втішаєте моє серце» (Филип. 1:7).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.
Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021033 секунд !