Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Лідія - жінка молитви

Дії 16:8-15

/\постол Павло і Тимофій пройшли багатьма країнами Азії і проповідували здебільшого в тій її частині, яка називалась Малою Азією. Якось вони прибули до морського міста Троади. І вночі там Павло бачив видіння: постав перед ним хтось і сказав: «Прийди в Македонію і допоможи нам!» Павло негайно розповів про це видіння Силі та Тимофію. Саме на той час Павло вперше зустрівся з Лукою, котрий написав «Євангелію згідно св. Луки», окрім того, він ще написав книгу «Дії Апостолів», яку ви зараз і вивчаєте. Лука був людиною розумною і освіченою, він був лікарем.

Чотири проповідники продовжували разом мандрівку в Македонію. Вони відвідали місто Филипи, розташоване на родючій рівнині біля річки. Там вони знайшли декілька жінок, які молилися в невеличкому домі, тому що синагоги в цьому місті не було, там було дуже мало юдеїв. Четверо служителів Божих зайшли в Дім молитви суботнього дня. Вони почали проповідувати Євангелію; особливо уважно слухала їхні слова одна жінка на ім'я Лідія. Вона торгувала багряницею, тобто тканиною, з якої шили царську одежу. Ця жінка прийшла торгувати з Азії, але тут вона знайшла те, що дорожче за царську одежу, — вона знайшла Господа Ісуса Христа. Коли апостол Павло звіщав любов Божу, то Господь відкрив її серце, і вона з радістю повірила в Ісуса. Вийшовши з молитовного дому, Лідія висловила бажання охреститися. Охрестилася не лише вона сама, але і її рідні та служники. Потім вона почала прохати служителів Божих виявити їй велику честь — поселитися в її домі. Учні Христові погодилися лише тому, що вони бачили її щире і радісне бажання хоч якось допомогти їм під час їхнього перебування в Филипах. Пізніше у своєму Посланні до Филип'ян ап. Павло писав: «Ви втішаєте моє серце» (Филип. 1:7).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017074 секунд !