Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Лідія - жінка молитви

Дії 16:8-15

/\постол Павло і Тимофій пройшли багатьма країнами Азії і проповідували здебільшого в тій її частині, яка називалась Малою Азією. Якось вони прибули до морського міста Троади. І вночі там Павло бачив видіння: постав перед ним хтось і сказав: «Прийди в Македонію і допоможи нам!» Павло негайно розповів про це видіння Силі та Тимофію. Саме на той час Павло вперше зустрівся з Лукою, котрий написав «Євангелію згідно св. Луки», окрім того, він ще написав книгу «Дії Апостолів», яку ви зараз і вивчаєте. Лука був людиною розумною і освіченою, він був лікарем.

Чотири проповідники продовжували разом мандрівку в Македонію. Вони відвідали місто Филипи, розташоване на родючій рівнині біля річки. Там вони знайшли декілька жінок, які молилися в невеличкому домі, тому що синагоги в цьому місті не було, там було дуже мало юдеїв. Четверо служителів Божих зайшли в Дім молитви суботнього дня. Вони почали проповідувати Євангелію; особливо уважно слухала їхні слова одна жінка на ім'я Лідія. Вона торгувала багряницею, тобто тканиною, з якої шили царську одежу. Ця жінка прийшла торгувати з Азії, але тут вона знайшла те, що дорожче за царську одежу, — вона знайшла Господа Ісуса Христа. Коли апостол Павло звіщав любов Божу, то Господь відкрив її серце, і вона з радістю повірила в Ісуса. Вийшовши з молитовного дому, Лідія висловила бажання охреститися. Охрестилася не лише вона сама, але і її рідні та служники. Потім вона почала прохати служителів Божих виявити їй велику честь — поселитися в її домі. Учні Христові погодилися лише тому, що вони бачили її щире і радісне бажання хоч якось допомогти їм під час їхнього перебування в Филипах. Пізніше у своєму Посланні до Филип'ян ап. Павло писав: «Ви втішаєте моє серце» (Филип. 1:7).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022940 секунд !