Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Филипи. Бичування апостола Павла"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Филипи. Бичування апостола Павла
Сторінки: 1 2

Дії 16:16-24

На перших порах Павло, Сила і Тимофій жили мирно і тихо: ніхто їх не переслідував. Лідія намагалася у всьому допомогти їм, але невдовзі все перемінилося.

Проповідники часто відвідували Молитовний будинок, де вони весь час сіяли Слово Боже в серця людей. Якось, коли вони знову йшли туди, по дорозі їх зустріла одна служниця, котра йшла за апостолом Павлом і вигукувала: «Ці люди — раби Всевишнього Господа, вони вказують нам шлях до спасіння!»

Ця служниця була вбогою дівчиною, але нею володів дух пророкування: іменем диявола вона чаклувала і передбачала людям майбутнє. її пани мали чималий прибуток від того, що вона займалася пророкуванням і ворожінням. Звичайно, що ці вигуки засмутили служителів Божих, але вони спочатку нічого не казали їй. Та ця служниця не давала їм спокою і багато днів підряд ходила слідом за ними і вигукувала ті самі слова.

Павло врешті-решт обурився і звернувся до духа пророчого, наказуючи: «Іменем Ісуса Христа наказую тобі залишити її!» І пророчий дух негайно вийшов геть. І це було добре, що вбога дівчина звільнилася від духа, котрий мучив її. Правда, те, що вона говорила про апостола Павла і його супутників, було істиною, але дуже часто вона говорила неправду, щоб заробити якнайбільше грошей. Але пани цієї служниці розгнівалися на Павла і Силу, тому що вони втратили таке джерело прибутку; вони схопили апостола і Силу та й повели їх на площу, де виявили свою справу управителям, кажучи: «Ось ці люди, юдеї, підбурюють наш народ і проповідують такі звичаї, які зовсім не потрібні нам, римлянам».

І народ повстав проти служителів Божих: всі розлютувалися, що служниця вже не може передбачати майбутнє. Судді, бажаючи догодити людям, не намагалися навіть дізнатися в чому суть справи, але відразу звинуватили благовісників, наказавши бити їх. З них поскидали верхній одяг і почали бити палицею. Ймовірно, що кожного з них вдарили сорок разів, тому що погани мали такий звичай. Побитих і закривавлених Павла та Силу жорстокі судді кинули в в'язницю, наказавши сторожі дуже пильно вартувати цих в'язнів. Сторож теж виявився людиною безсердечною, таким самим як і судді, не обв'язав їхніх ран, а навпаки запроторив благовісників до внутрішньої в'язниці — до підземелля і ноги їхні забив в колодки. Павло та Сила могли тепер лише сидіти, тому що колодки утруднювали їхні рухи і вони були позбавлені можливості піднятися чи прилягти.

Лука і Тимофій залишалися на волі. Яка журба налягла на їхні серця, коли вони почули, що трапилося з їхніми братами. Оосо...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022540 секунд !