Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Филипи. Бичування апостола Павла
Сторінки: 1 2

Дії 16:16-24

На перших порах Павло, Сила і Тимофій жили мирно і тихо: ніхто їх не переслідував. Лідія намагалася у всьому допомогти їм, але невдовзі все перемінилося.

Проповідники часто відвідували Молитовний будинок, де вони весь час сіяли Слово Боже в серця людей. Якось, коли вони знову йшли туди, по дорозі їх зустріла одна служниця, котра йшла за апостолом Павлом і вигукувала: «Ці люди — раби Всевишнього Господа, вони вказують нам шлях до спасіння!»

Ця служниця була вбогою дівчиною, але нею володів дух пророкування: іменем диявола вона чаклувала і передбачала людям майбутнє. її пани мали чималий прибуток від того, що вона займалася пророкуванням і ворожінням. Звичайно, що ці вигуки засмутили служителів Божих, але вони спочатку нічого не казали їй. Та ця служниця не давала їм спокою і багато днів підряд ходила слідом за ними і вигукувала ті самі слова.

Павло врешті-решт обурився і звернувся до духа пророчого, наказуючи: «Іменем Ісуса Христа наказую тобі залишити її!» І пророчий дух негайно вийшов геть. І це було добре, що вбога дівчина звільнилася від духа, котрий мучив її. Правда, те, що вона говорила про апостола Павла і його супутників, було істиною, але дуже часто вона говорила неправду, щоб заробити якнайбільше грошей. Але пани цієї служниці розгнівалися на Павла і Силу, тому що вони втратили таке джерело прибутку; вони схопили апостола і Силу та й повели їх на площу, де виявили свою справу управителям, кажучи: «Ось ці люди, юдеї, підбурюють наш народ і проповідують такі звичаї, які зовсім не потрібні нам, римлянам».

І народ повстав проти служителів Божих: всі розлютувалися, що служниця вже не може передбачати майбутнє. Судді, бажаючи догодити людям, не намагалися навіть дізнатися в чому суть справи, але відразу звинуватили благовісників, наказавши бити їх. З них поскидали верхній одяг і почали бити палицею. Ймовірно, що кожного з них вдарили сорок разів, тому що погани мали такий звичай. Побитих і закривавлених Павла та Силу жорстокі судді кинули в в'язницю, наказавши сторожі дуже пильно вартувати цих в'язнів. Сторож теж виявився людиною безсердечною, таким самим як і судді, не обв'язав їхніх ран, а навпаки запроторив благовісників до внутрішньої в'язниці — до підземелля і ноги їхні забив в колодки. Павло та Сила могли тепер лише сидіти, тому що колодки утруднювали їхні рухи і вони були позбавлені можливості піднятися чи прилягти.

Лука і Тимофій залишалися на волі. Яка журба налягла на їхні серця, коли вони почули, що трапилося з їхніми братами. Оосо...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.
Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023045 секунд !