Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Землетрус

Землетрус
Дії 16:25-34

Із внутрішньої в'язниці, де перебували Павло та Сила, десь опівночі почулися якісь дивні звуки. Служителі Божі не нарікали, не ридали, хоч їм і було важко від заподіяних ран: вони вголос молилися, прославляючи Бога та складаючи подяку Йому за все. Вони дякували Господеві за те, що Він дозволив їм терпіти муки заради Ісуса, знаючи, що вони будуть втішені з Ним, коли Він прийде у славі Своїй.

Цей спів та молитви їхні почули інші в'язні, це були справедливо покарані злодії та вбивці. Можливо, що ці хвалебні гімни були причиною навернення деяких з них до Господа.

Раптом пролунав жахливий гуркіт, земля задвигтіла і захиталися стіни в'язниці, негайно відчинилися двері, і кайдани позлітали з в'язнів. Павло та Сила відчули, що вони звільнені від колодок. Вони могли тепер легко втікати, але не зробили цього, знаючи, що на це не було вказівки Божої.

В'язничного сторожа теж розбудив землетрус, він побачив, що всі двері в'язниці відчинені, і лише одна думка, що як блискавка пронизала його свідомість: «В'язні втікли!» Він добре знав, що не мав права спати, і дуже настрахався, що буде покараний. Він негайно витяг меча і хотів умертвити себе, аж раптом почувся голос позаду нього: «Не чини собі ніякої шкоди, бо ми всі на місці». Сторож розпалив вогонь, забіг до в'язниці і, тремтячи від страху, впав долілиць перед Павлом та Силою, припав до їхніх ніг, котрі нещодавно забивав у колодки, кажучи: «Пани мої ріднесенькі! Що я повинен зробити, щоб мати спасіння?» Тієї миті він думав лише про спасіння своєї душі.

Вони відповіли йому: «Май віру в Господа нашого Ісуса Христа і матимеш спасіння ти та увесь дім твій». Потім вони благовістили йому Слово Господнє і не лише йому, але всім, хто був у його домі. Сторож вирішив відразу охреститися, але передусім він помив ноги страдальникам та перев'язав рани їм; потім він забрав їх до себе додому і нагодував. І радів він, та втішалася вся родина його, що вони повірили Господеві слави.

Це була радісна трапеза, тому що учасниками її були всі ті, хто любив Господа. Апостол Павло і Сила тріумфували, що Господь дозволив їм бути «учасниками Христових страждань» (1 Петра 4:13).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023726 секунд !