Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Землетрус

Землетрус
Дії 16:25-34

Із внутрішньої в'язниці, де перебували Павло та Сила, десь опівночі почулися якісь дивні звуки. Служителі Божі не нарікали, не ридали, хоч їм і було важко від заподіяних ран: вони вголос молилися, прославляючи Бога та складаючи подяку Йому за все. Вони дякували Господеві за те, що Він дозволив їм терпіти муки заради Ісуса, знаючи, що вони будуть втішені з Ним, коли Він прийде у славі Своїй.

Цей спів та молитви їхні почули інші в'язні, це були справедливо покарані злодії та вбивці. Можливо, що ці хвалебні гімни були причиною навернення деяких з них до Господа.

Раптом пролунав жахливий гуркіт, земля задвигтіла і захиталися стіни в'язниці, негайно відчинилися двері, і кайдани позлітали з в'язнів. Павло та Сила відчули, що вони звільнені від колодок. Вони могли тепер легко втікати, але не зробили цього, знаючи, що на це не було вказівки Божої.

В'язничного сторожа теж розбудив землетрус, він побачив, що всі двері в'язниці відчинені, і лише одна думка, що як блискавка пронизала його свідомість: «В'язні втікли!» Він добре знав, що не мав права спати, і дуже настрахався, що буде покараний. Він негайно витяг меча і хотів умертвити себе, аж раптом почувся голос позаду нього: «Не чини собі ніякої шкоди, бо ми всі на місці». Сторож розпалив вогонь, забіг до в'язниці і, тремтячи від страху, впав долілиць перед Павлом та Силою, припав до їхніх ніг, котрі нещодавно забивав у колодки, кажучи: «Пани мої ріднесенькі! Що я повинен зробити, щоб мати спасіння?» Тієї миті він думав лише про спасіння своєї душі.

Вони відповіли йому: «Май віру в Господа нашого Ісуса Христа і матимеш спасіння ти та увесь дім твій». Потім вони благовістили йому Слово Господнє і не лише йому, але всім, хто був у його домі. Сторож вирішив відразу охреститися, але передусім він помив ноги страдальникам та перев'язав рани їм; потім він забрав їх до себе додому і нагодував. І радів він, та втішалася вся родина його, що вони повірили Господеві слави.

Це була радісна трапеза, тому що учасниками її були всі ті, хто любив Господа. Апостол Павло і Сила тріумфували, що Господь дозволив їм бути «учасниками Христових страждань» (1 Петра 4:13).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.
Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020960 секунд !