Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Звільнення апостола Павла і Сили
Сторінки: 1 2

Дії 16:35^0

А постол Павло палав бажанням йти проповідувати в Македонію. Вранці міські управителі послали чоловіка до в'язничного сторожа з наказом звільнити Павла та Силу.

В'язничний сторож був дуже здивований, бо якраз напередодні ті самі судді наказали йому: «Дуже пильно стережіть їх!» Землетрус, що стався вночі, вплинув, мабуть, на їхнє рішення. Погани вірили, що землетруси є проявленням гніву Господнього. Судді відразу нагадали, що вони несправедливо засудили служителів Божих, а тому, звільняючи їх, вони мали надію, що гнів Божий не досягне їх, а також промине їх і гнів римського імператора.

В'язничний сторож об'явив Павлові та Силі, що вони вільні, і сказав їм: «Військові начальники наказали відпустити вас: отже, тепер йдіть в мирі». Проте апостол Павло відмовився виконати це веління. Справа в тому, що хоч Павло і був юдеєм, походженням з Тарсу, він був також і римським громадянином. Люди, котрі мали римське громадянство, перебували під захистом римських законів. Ніякий суддя не мав права засудити такого чоловіка без справедливого суду. Лише тоді, коли провина римського громадянина була доведена на підставі свідчень декількох свідків, римські судді мали право засудити його до ув'язнення. Всі ці умови не були дотримані при покаранні Павла і Сили, тому римський імператор міг звинуватити таких суддів у свавіллі і покарати їх за це. З огляду на це ап. Павло сказав: «Нас, римських громадян, привселюдно, без суду, били, а потім запроторили до в'язниці. І тепер ви хочете відпустити нас таємно? Ні. Нехай прийдуть сюди і випустять нас власноручно».

Місцеві служителі переказали ці слова начальникам, і ті налякалися, почувши, що це римські громадяни. Хоч їм було дуже неприємно йти до в'язниці та перепрошувати Павла і Силу, але вони боялися гніву імператора, тому й пішли туди, пробачились перед в'язнями, а потім вивели і благали залишити їхнє місто.

Дивне це було явище, коли поважні судді перепрошували Павла та Силу вийти з в'язниці і залишити їхнє місто.

В'язні залишили Филипи, перемагаючи біль від заподіяних їм ран, але їх втішило те, що до Господа навернувся в'язничний сторож. Вони знову повернулися до господи Лідії, де вони мешкали напередодні свого ув'язнення. Там вони знайшли Тимофія і Луку. Друзі Павла та Сили дуже страждали за них всю ніч, але на світанку Господь втішив їх.

Всі учні Господа зібралися в домі Лідії, розпитуючи Павла та Силу про все, що трапилося з ними у в'язниці. Дуже прикро було

їм чути, що на прохання місцевих служителів ап. Павло і...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.030817 секунд !