Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Звільнення апостола Павла і Сили
Сторінки: 1 2

Дії 16:35^0

А постол Павло палав бажанням йти проповідувати в Македонію. Вранці міські управителі послали чоловіка до в'язничного сторожа з наказом звільнити Павла та Силу.

В'язничний сторож був дуже здивований, бо якраз напередодні ті самі судді наказали йому: «Дуже пильно стережіть їх!» Землетрус, що стався вночі, вплинув, мабуть, на їхнє рішення. Погани вірили, що землетруси є проявленням гніву Господнього. Судді відразу нагадали, що вони несправедливо засудили служителів Божих, а тому, звільняючи їх, вони мали надію, що гнів Божий не досягне їх, а також промине їх і гнів римського імператора.

В'язничний сторож об'явив Павлові та Силі, що вони вільні, і сказав їм: «Військові начальники наказали відпустити вас: отже, тепер йдіть в мирі». Проте апостол Павло відмовився виконати це веління. Справа в тому, що хоч Павло і був юдеєм, походженням з Тарсу, він був також і римським громадянином. Люди, котрі мали римське громадянство, перебували під захистом римських законів. Ніякий суддя не мав права засудити такого чоловіка без справедливого суду. Лише тоді, коли провина римського громадянина була доведена на підставі свідчень декількох свідків, римські судді мали право засудити його до ув'язнення. Всі ці умови не були дотримані при покаранні Павла і Сили, тому римський імператор міг звинуватити таких суддів у свавіллі і покарати їх за це. З огляду на це ап. Павло сказав: «Нас, римських громадян, привселюдно, без суду, били, а потім запроторили до в'язниці. І тепер ви хочете відпустити нас таємно? Ні. Нехай прийдуть сюди і випустять нас власноручно».

Місцеві служителі переказали ці слова начальникам, і ті налякалися, почувши, що це римські громадяни. Хоч їм було дуже неприємно йти до в'язниці та перепрошувати Павла і Силу, але вони боялися гніву імператора, тому й пішли туди, пробачились перед в'язнями, а потім вивели і благали залишити їхнє місто.

Дивне це було явище, коли поважні судді перепрошували Павла та Силу вийти з в'язниці і залишити їхнє місто.

В'язні залишили Филипи, перемагаючи біль від заподіяних їм ран, але їх втішило те, що до Господа навернувся в'язничний сторож. Вони знову повернулися до господи Лідії, де вони мешкали напередодні свого ув'язнення. Там вони знайшли Тимофія і Луку. Друзі Павла та Сили дуже страждали за них всю ніч, але на світанку Господь втішив їх.

Всі учні Господа зібралися в домі Лідії, розпитуючи Павла та Силу про все, що трапилося з ними у в'язниці. Дуже прикро було

їм чути, що на прохання місцевих служителів ап. Павло і...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.
Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022566 секунд !