Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Перебування апостола у Верії"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перебування апостола у Верії

Дії 17:10-15

1 Іройшовши близько п'ятидесяти миль, Павло та Сила прийшли нарешті до невеличкого містечка, яке називалося Верією. Це була чудова місцевість: мальовничі горби, квітучі сади, говіркі струмочки і тінисті гаї. Сюди не часто навідувалися

мандрівники; населення не мало особливих достатків, але і тут була юдейська синагога, куди в суботу вирушили Павло та Сила. Вони вже наперед приготувалися до гострих суперечок та образ, але слухачі Верії виявилися поміркованішими за слухачів Салоніки. Вони дуже уважно слухали проповіді Павла про Ісуса, разом з ними охоче вивчали книги старозаповітних пророків і знаходили в них пророцтва про Ісуса Христа. Йдучи таким шляхом, вони переконалися у справедливості слів ап. Павла та Сили. В одній пророчій книзі вони прочитали, що Ісус мав народитися у Вифлеємі, в інші, — що Він, як «Ягня, був ведений для заколення». Ап. Павло розтлумачив їм, що Ягням, розіп'ятим за гріхи наші, є Господь Ісус.

Багато юдеїв міста Верії повірили в Господа Ісуса, разом з ними повірили і погани, мешканці цього містечка. Апостоли дуже раділи, бачачи таке пробудження, але невдовзі радість їхня перетворилася на сумування. Юдеї Салоніки дізналися, що благовісники знаходяться у Верії. Незважаючи на чималу відстань, вони прийшли туди і почали підбурювати місцевих жителів проти Павла та Сили. Мешканці Верії, котрі стали християнами, так настрахалися, що вирішили відпустити Павла таємно, вночі, а Сила та Тимофій ще залишалися деякий час у Верії. Сумною була розлука ап. Павла з Силою і Тимофієм, але мешканці Верії так потребували батьківських настанов проповідників.

Мешканці Верії не відпустили ап. Павла одного, вони провели його аж до Афін, на берег моря. Там вони знайшли корабель і попливли разом з ним. Потім ап. Павло попрощався із своїми провідниками і наказав їм передати Силі і Тимофіві, що він буде чекати на них в Афінах. Звичайно, що він нетерпляче очікував на їхнє прибуття, але й розумів, що їм необхідно бути в місті Верії, щоб повчати віруючих. Тимофій змалку знав Святе Письмо і міг тлумачити деякі пророцтва Старого Заповіту про Ісуса Христа. Вивчення Святого Писання і корисно, і необхідно кожній душі, тому що у Євангелії написано: «Досліджуйте Святе Письмо, бо ви думаєте завдяки йому мати життя вічне, а Святе Письмо свідкує про Мене» (їв. 5:39).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021404 секунд !