Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перебування апостола у Верії

Дії 17:10-15

1 Іройшовши близько п'ятидесяти миль, Павло та Сила прийшли нарешті до невеличкого містечка, яке називалося Верією. Це була чудова місцевість: мальовничі горби, квітучі сади, говіркі струмочки і тінисті гаї. Сюди не часто навідувалися

мандрівники; населення не мало особливих достатків, але і тут була юдейська синагога, куди в суботу вирушили Павло та Сила. Вони вже наперед приготувалися до гострих суперечок та образ, але слухачі Верії виявилися поміркованішими за слухачів Салоніки. Вони дуже уважно слухали проповіді Павла про Ісуса, разом з ними охоче вивчали книги старозаповітних пророків і знаходили в них пророцтва про Ісуса Христа. Йдучи таким шляхом, вони переконалися у справедливості слів ап. Павла та Сили. В одній пророчій книзі вони прочитали, що Ісус мав народитися у Вифлеємі, в інші, — що Він, як «Ягня, був ведений для заколення». Ап. Павло розтлумачив їм, що Ягням, розіп'ятим за гріхи наші, є Господь Ісус.

Багато юдеїв міста Верії повірили в Господа Ісуса, разом з ними повірили і погани, мешканці цього містечка. Апостоли дуже раділи, бачачи таке пробудження, але невдовзі радість їхня перетворилася на сумування. Юдеї Салоніки дізналися, що благовісники знаходяться у Верії. Незважаючи на чималу відстань, вони прийшли туди і почали підбурювати місцевих жителів проти Павла та Сили. Мешканці Верії, котрі стали християнами, так настрахалися, що вирішили відпустити Павла таємно, вночі, а Сила та Тимофій ще залишалися деякий час у Верії. Сумною була розлука ап. Павла з Силою і Тимофієм, але мешканці Верії так потребували батьківських настанов проповідників.

Мешканці Верії не відпустили ап. Павла одного, вони провели його аж до Афін, на берег моря. Там вони знайшли корабель і попливли разом з ним. Потім ап. Павло попрощався із своїми провідниками і наказав їм передати Силі і Тимофіві, що він буде чекати на них в Афінах. Звичайно, що він нетерпляче очікував на їхнє прибуття, але й розумів, що їм необхідно бути в місті Верії, щоб повчати віруючих. Тимофій змалку знав Святе Письмо і міг тлумачити деякі пророцтва Старого Заповіту про Ісуса Христа. Вивчення Святого Писання і корисно, і необхідно кожній душі, тому що у Євангелії написано: «Досліджуйте Святе Письмо, бо ви думаєте завдяки йому мати життя вічне, а Святе Письмо свідкує про Мене» (їв. 5:39).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017450 секунд !