Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Апостол Павло в Афінах"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Апостол Павло в Афінах
Сторінки: 1 2

Дії 17:2,16,34

О перше ап. Павло залишився сам від самого початку своєї другої місії. Місто Афіни було розташоване в Греції, яка називалася тоді Ахайєю. В Ахайї було багато визначних місць, і Афіни було містом дуже знаменитим.

Ні в якому іншому місті не було стільки статуй, картин, храмів і жертовників. Павло дуже засмутився, побачивши таку велику кількість зображень поганських богів та присвячених їм храмів.

В місті була синагога, де поклонялися справжньому Богові, та не було жодного місця, де шанували б Ісуса, як Сина Божого. В суботу ап. Павло проповідував в синагозі, а протягом інших днів — на площі.

Вчені погани, так звані філософи, збиралися на площі, вели бесіди і навчали народ в тіні дерев або поміж мармуровими колонами будівель. Апостол Павло теж пішов туди, щоб поговорити з філософами і благовістити спасіння Ісуса Христа. Поганські мудреці зустріли ап. Павла насмішкувато, кажучи: «Що хоче сказати для нас це базікало?» Інші відповідали: «Здається, що він хоче сказати щось про своїх богів».

І афіняни, і чужоземці, котрі перебували там, нічим іншим не займалися, як тільки балаканиною та слуханням інших балакунів. Вони зацікавилися вченням, що його проповідував ап. Павло. Мешканці міста повели його на підвищення, де звичайно збиралися судді, засідаючи на високих кам'яних сидіннях. На цьому підвищенні також був розташований храм бога Марса, якому афіняни поклонялися. Рада суддів на цьому горбі називалася «Аеропагом». І ось на цьому горбі, присвяченому богові війни Марсові, ап. Павло почав говорити про Ісуса Христа, «Князя світу». Передусім він почав говорити про Бога істини, Котрий створив світ і все що на світі, доводячи при тому, що це великий гріх поклонятися ідолам. Потім він закликав до покаяння, кажучи, що судного дня Він буде судити всесвіт за допомогою вибраного Мужа, Котрого Бог воскресив з мертвих. Такі слова говорив ап. Павло афінянам. Почувши про воскресіння мертвих, одні почали глузувати з ап. Павла, а інші казали:«Щодо цього послухаємо тебе інпіим разом». Коли б то справді цих людей цікавило спасіння душ, вони попрохали б ап. Павла негайно розказати їм про все.

Правда, кілька чоловіків повірили в Господа Ісуса: суддя або ж Аеропагіт Діонісій, жінка Дамар та інші.

Господь звелів Павлові залишити місто, в якому глузували над ним. Люди, котрі глузують із святого, не дбають про свої душі. Багато людей були позбавлені духовних благ своїм

несерйозним ставленням до Божих істин. З огляду на це цар Соломон пише в Приповідках так...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021398 секунд !