Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Кінець другої місії апостола Павла
Сторінки: 1 2

Дії 18:7-22

Лк ви пригадуєте, ап. Павло дуже втішився приходом Сили і Тимофія до нього. Він продовжував ревно проповідувати про Ісуса в синагозі, але тільки деякі юдеї повірили в Ісуса, як в Сина Божого.

Більшість юдеїв чинили опір Павлові і лихословили його. Побачивши це, ап. Павло обтрусив одяг свій і сказав їм, що тепер його провини в тому не буде, коли юдеї всі загинуть, і додав ще: «А тепер я йду до поганів». Відтоді Павло вже не проповідував в синагозі, хоч він ще залишався в цьому місті. Всі, хто повірив у Господа Ісуса, збиралися послухати слів Павла в домі Юста, котрий також шанував Бога. Цього разу зі всіма в домі Юста перебував і начальник синагоги Крісп, котрий повірив у Господа Ісуса разом зі своєю сім'єю. Також було багато і колишніх поганів — корінф'ян, кількість християн в Корінфі збільшувалася.

Проте вороги Христового вчення почали дуже повставати проти Павла так, що апостол вже почав побоюватися за своє життя. І Господь зміцнив його уві сні через видіння: «Не лякайся, але говори і не мовчи, тому що Я з тобою і ніхто не заподіє тобі ніякого зла; Я маю багато своїх людей в цьому місті». І Павло зрозумів, що багато людей стануть віруючими в Корінфі і ніхто йому нічим не зашкодить. І він ще залишався в Корінфі один рік і шість місяців, навчаючи людей науки Христової.

На той час приїхав до Корінфу новий проконсул на ім'я Галліон. І юдеї негайно напали на Павла і привели його до нового управителя, звинувачуючи апостола в тому, що він вчить людей шанувати Бога всупереч законам. Павло ще нічого не встиг сказати для свого виправдання, як Галліон вигукнув: «Коли б цей чоловік зробив щось погане, то судив би його я; проте, я бачу, що справа в іменах та вченні вашого закону, — це мене не стосується. Я не хочу цим займатися, це ваша справа». Проте юдеї продовжували обвинувачувати Павла, тоді Галліон вигнав їх із судилища. Таким чином, Павло знову став вільним і він нагадав обітницю Божу, що ніхто в Корінфі не зможе вчинити йому ніякого зла.

Пройшов деякий час і ап. Павло вирішив залишити Корінф. Йому належало проповідувати Слово Боже ще в інших поганських країнах, тому він не міг бути довго на одному місці. Акила та Прискилла теж вирішили супроводжувати його. Всі п'ятеро служителів Божих задумали попливти в Сірію. Передусім вони вирішили пристати в Кенхреї. Тут також зійшов і ап. Павло, щоб виконати обітницю назорейства; суть її полягала в тому, що людина не стригла собі волосся голови і бороду протягом місяця, а також не пила вина. Апост...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.
Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022397 секунд !