Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Кінець другої місії апостола Павла
Сторінки: 1 2

Дії 18:7-22

Лк ви пригадуєте, ап. Павло дуже втішився приходом Сили і Тимофія до нього. Він продовжував ревно проповідувати про Ісуса в синагозі, але тільки деякі юдеї повірили в Ісуса, як в Сина Божого.

Більшість юдеїв чинили опір Павлові і лихословили його. Побачивши це, ап. Павло обтрусив одяг свій і сказав їм, що тепер його провини в тому не буде, коли юдеї всі загинуть, і додав ще: «А тепер я йду до поганів». Відтоді Павло вже не проповідував в синагозі, хоч він ще залишався в цьому місті. Всі, хто повірив у Господа Ісуса, збиралися послухати слів Павла в домі Юста, котрий також шанував Бога. Цього разу зі всіма в домі Юста перебував і начальник синагоги Крісп, котрий повірив у Господа Ісуса разом зі своєю сім'єю. Також було багато і колишніх поганів — корінф'ян, кількість християн в Корінфі збільшувалася.

Проте вороги Христового вчення почали дуже повставати проти Павла так, що апостол вже почав побоюватися за своє життя. І Господь зміцнив його уві сні через видіння: «Не лякайся, але говори і не мовчи, тому що Я з тобою і ніхто не заподіє тобі ніякого зла; Я маю багато своїх людей в цьому місті». І Павло зрозумів, що багато людей стануть віруючими в Корінфі і ніхто йому нічим не зашкодить. І він ще залишався в Корінфі один рік і шість місяців, навчаючи людей науки Христової.

На той час приїхав до Корінфу новий проконсул на ім'я Галліон. І юдеї негайно напали на Павла і привели його до нового управителя, звинувачуючи апостола в тому, що він вчить людей шанувати Бога всупереч законам. Павло ще нічого не встиг сказати для свого виправдання, як Галліон вигукнув: «Коли б цей чоловік зробив щось погане, то судив би його я; проте, я бачу, що справа в іменах та вченні вашого закону, — це мене не стосується. Я не хочу цим займатися, це ваша справа». Проте юдеї продовжували обвинувачувати Павла, тоді Галліон вигнав їх із судилища. Таким чином, Павло знову став вільним і він нагадав обітницю Божу, що ніхто в Корінфі не зможе вчинити йому ніякого зла.

Пройшов деякий час і ап. Павло вирішив залишити Корінф. Йому належало проповідувати Слово Боже ще в інших поганських країнах, тому він не міг бути довго на одному місці. Акила та Прискилла теж вирішили супроводжувати його. Всі п'ятеро служителів Божих задумали попливти в Сірію. Передусім вони вирішили пристати в Кенхреї. Тут також зійшов і ап. Павло, щоб виконати обітницю назорейства; суть її полягала в тому, що людина не стригла собі волосся голови і бороду протягом місяця, а також не пила вина. Апост...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024400 секунд !