Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Довгі мандри
Сторінки: 1 2

Яків нарешті приходить до міста, де мав жити його дядько Лаван. Яків зупиняється біля криниці, де й зустрічає свою двоюрідну сестру й дочку Лавана Рахіль.
Буття 29.

Потім Яків пішов далі. Багато днів минуло в дорозі, аж нарешті він прийшов до місця, де було багато чудових пасовищ. Була там криниця, отвір якої був прикладений великим каменем. В країні тій було взагалі мало води. Навколо криниці пастухи пасли овець. Якову радісно було бачити криницю.

Він запитав пастухів: «Чи не знаєте ви чоловіка на ім'я Лаван?» Бо так називали дядька Якова. «Так, — відповіли вони, — ми знаємо його». Яків запитав: «Чи здоровий він?» Пастухи відповіли: «Здоровий: а ось і Рахіль, дочка його, йде з вівцями». Яків зрадів, тому що Рахіль була його двоюрідна сестра. Він підійшов до неї і поцілував її, піднісши голос свій, заплакав. Чому плакав Яків? Він плакав, як це часто трапляється, з радості. Яків давно вже не бачив нікого із своїх рідних. І він радий був пізнати свою двоюрідну сестру. Рахіль не знала Якова, аж поки він не сказав їй: «Я родич твій, двоюрідний брат твій і прийшов до тебе здалеку». Тоді Рахіль побігла і сказала батькові своєму Лавану: «Тату, двоюрідний брат прийшов до нас: я знайшла його, він сидів біля криниці». Лаван зрадів, побіг назустріч до Якова, обійняв, поцілував його та сказав: «Ти будеш жити з нами: я твій дядько».

Яків обіцяв Лаванові пасти отари його, таким чином Яків залишився служити у Лавана. Яків був вправним пастухом і стеріг овець вночі від левів і ведмедів. Він пас їх і в пекучий полудень і холодної ночі. Про себе він міг так сказати: «Бувало, що вдень знемагала мене спекота, а вночі паморозь, а мій сон мандрував від моїх очей» (Бут. 31:40).

Лаван мав дві дочки: одна звалася Лія, а друга — Рахіль. Лаван віддав їх заміж за Якова. Отже, Яків мав дві жінки. На сьогодні чоловік не має права мати дві жінки, але в стародавні часи дозволялось мати дві жінки, і це вважалось навіть кращим, ніж мати одну дружину.

Яків мав багато дітей. Досить довгий час він жив із жінками і з дітьми своїми в шатрі. Спочатку він пас тільки Лаванових овець, але згодом Лаван подарував йому також овець і кіз, Яків мав багато хліба, різного одягу, тому що Господь обіцяв йому все це, а наш Господь завжди виконує Свої обіцянки. Однак Яків не міг забути свого батька та матір, які жили в Ханаані. Він знав, що Бог обіцяв дати ханаанську землю його нащадкам, і йому так хотілося туди повернутися. «Вірою Авраам... перебував на землі Обітованій, як на чужій, і проживав у наметах з Ісааком і Яковом, співспадкоємцями тієї обітниці» (Євр. 11:9).

Ось імена перших благочестивих людей, які жили в Ханаані, та імена жін...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.032669 секунд !