Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Красномовний проповідник

Дії 18:24-28

«Залишимо Апостола Павла в Антіохії Сірійській, а самі повернемося, любі діти, до Ефесу.

Невдовзі, після відходу Павла з Ефесу, в місцевій синагозі з'явився новий проповідник. Він також був євреєм, народженим в Єгипті, в Олександрії. Він теж багато подорожував і до Ефесу прийшов з Риму. Акила та Прискилла, слухаючи його, були вражені його красномовством та чудовим знанням Святого Письма. Він був добре обізнаним не лише із Писаннями Старого Заповіту, але й добре тлумачив пророцтва, ба навіть знав проповідь Івана Хрестителя та вчення Предтечі Господнього про прихід Ісуса. Але про розпинання Господа Ісуса та Його воскресіння, а також про Духа Святого, Котрий злинув на віруючих в Нього, цей новий проповідник не знав нічого.

Після проповіді, Акила та Прискилла запросили проповідника до свого дому і розповіли йому про Христа, Котрий дав Себе розіп'яти за всі наші гріхи. Звичайно, що вони самі дізналися про все це від ап. Павла, коли разом з ним працювали в Корінфі.

Проповідника звали Аполлосом. Він з радістю прийняв слова Акили та Прискилли і вирішив йти в Грецію, щоб прповідувати там в синагогах, тому що його красномовність приваблювала багато слухачів. Проте він побоювався, що проживаючі в Греції учні Христа, не відаючи, що він теж християнин, не приймуть його. Тоді Акила та Прискилла і ще деякі віруючі написали листа в Грецію до братів по вірі, котрих вони знали. В цих листах вони писали про віру Аполлоса і прохали їх прийняти його, як брата.

Взявши ці листи, Аполлос пішов у Грецію і показав їх місцевим братам. Там він багато проповідував у синагогах, навчаючи учнів Христових. Невіруючим людям він доводив на підставі Священних Писань, що Ісус це Христос, так що багато їх навернулися до нашого Господа Ісуса.

Головними містами Греції або ж Ахайї були Корінф і Афіни. Передусім Аполлос проповідував у Корінфі, де йому багато розповідали про ап. Павла, але він його там не зустрів, тому що на той час Павло перебував в Антіохії Сірійській. Звичайно, що Павло був радий чути, що послідовників Ісуса Христа повчає служитель Вожий Аполлос. Пізніше апостол писав: «Хто такий Павло? Або ж Аполлос? Вони лише служителі, завдяки яким ви повірили» (1 Кор. 3:6).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.
Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026039 секунд !