Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Красномовний проповідник

Дії 18:24-28

«Залишимо Апостола Павла в Антіохії Сірійській, а самі повернемося, любі діти, до Ефесу.

Невдовзі, після відходу Павла з Ефесу, в місцевій синагозі з'явився новий проповідник. Він також був євреєм, народженим в Єгипті, в Олександрії. Він теж багато подорожував і до Ефесу прийшов з Риму. Акила та Прискилла, слухаючи його, були вражені його красномовством та чудовим знанням Святого Письма. Він був добре обізнаним не лише із Писаннями Старого Заповіту, але й добре тлумачив пророцтва, ба навіть знав проповідь Івана Хрестителя та вчення Предтечі Господнього про прихід Ісуса. Але про розпинання Господа Ісуса та Його воскресіння, а також про Духа Святого, Котрий злинув на віруючих в Нього, цей новий проповідник не знав нічого.

Після проповіді, Акила та Прискилла запросили проповідника до свого дому і розповіли йому про Христа, Котрий дав Себе розіп'яти за всі наші гріхи. Звичайно, що вони самі дізналися про все це від ап. Павла, коли разом з ним працювали в Корінфі.

Проповідника звали Аполлосом. Він з радістю прийняв слова Акили та Прискилли і вирішив йти в Грецію, щоб прповідувати там в синагогах, тому що його красномовність приваблювала багато слухачів. Проте він побоювався, що проживаючі в Греції учні Христа, не відаючи, що він теж християнин, не приймуть його. Тоді Акила та Прискилла і ще деякі віруючі написали листа в Грецію до братів по вірі, котрих вони знали. В цих листах вони писали про віру Аполлоса і прохали їх прийняти його, як брата.

Взявши ці листи, Аполлос пішов у Грецію і показав їх місцевим братам. Там він багато проповідував у синагогах, навчаючи учнів Христових. Невіруючим людям він доводив на підставі Священних Писань, що Ісус це Христос, так що багато їх навернулися до нашого Господа Ісуса.

Головними містами Греції або ж Ахайї були Корінф і Афіни. Передусім Аполлос проповідував у Корінфі, де йому багато розповідали про ап. Павла, але він його там не зустрів, тому що на той час Павло перебував в Антіохії Сірійській. Звичайно, що Павло був радий чути, що послідовників Ісуса Христа повчає служитель Вожий Аполлос. Пізніше апостол писав: «Хто такий Павло? Або ж Аполлос? Вони лише служителі, завдяки яким ви повірили» (1 Кор. 3:6).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.
Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024169 секунд !