Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Красномовний проповідник

Дії 18:24-28

«Залишимо Апостола Павла в Антіохії Сірійській, а самі повернемося, любі діти, до Ефесу.

Невдовзі, після відходу Павла з Ефесу, в місцевій синагозі з'явився новий проповідник. Він також був євреєм, народженим в Єгипті, в Олександрії. Він теж багато подорожував і до Ефесу прийшов з Риму. Акила та Прискилла, слухаючи його, були вражені його красномовством та чудовим знанням Святого Письма. Він був добре обізнаним не лише із Писаннями Старого Заповіту, але й добре тлумачив пророцтва, ба навіть знав проповідь Івана Хрестителя та вчення Предтечі Господнього про прихід Ісуса. Але про розпинання Господа Ісуса та Його воскресіння, а також про Духа Святого, Котрий злинув на віруючих в Нього, цей новий проповідник не знав нічого.

Після проповіді, Акила та Прискилла запросили проповідника до свого дому і розповіли йому про Христа, Котрий дав Себе розіп'яти за всі наші гріхи. Звичайно, що вони самі дізналися про все це від ап. Павла, коли разом з ним працювали в Корінфі.

Проповідника звали Аполлосом. Він з радістю прийняв слова Акили та Прискилли і вирішив йти в Грецію, щоб прповідувати там в синагогах, тому що його красномовність приваблювала багато слухачів. Проте він побоювався, що проживаючі в Греції учні Христа, не відаючи, що він теж християнин, не приймуть його. Тоді Акила та Прискилла і ще деякі віруючі написали листа в Грецію до братів по вірі, котрих вони знали. В цих листах вони писали про віру Аполлоса і прохали їх прийняти його, як брата.

Взявши ці листи, Аполлос пішов у Грецію і показав їх місцевим братам. Там він багато проповідував у синагогах, навчаючи учнів Христових. Невіруючим людям він доводив на підставі Священних Писань, що Ісус це Христос, так що багато їх навернулися до нашого Господа Ісуса.

Головними містами Греції або ж Ахайї були Корінф і Афіни. Передусім Аполлос проповідував у Корінфі, де йому багато розповідали про ап. Павла, але він його там не зустрів, тому що на той час Павло перебував в Антіохії Сірійській. Звичайно, що Павло був радий чути, що послідовників Ісуса Христа повчає служитель Вожий Аполлос. Пізніше апостол писав: «Хто такий Павло? Або ж Аполлос? Вони лише служителі, завдяки яким ви повірили» (1 Кор. 3:6).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026205 секунд !