Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Третя місія апостола Павла

Дії 18:23, 19:8-12

ІУІи вже чули, любі діти, про дві місії ап. Павла. Першого разу Павло мандрував разом з Варнавою та його небожем Марком. Другого разу він взяв із собою Силу. Дві місії закінчилися щасливо, хоч і довелося йому багато постраждати та бути переслідуваним за ім'я Ісуса Христа.

Палаючи бажанням проповідувати поганам знову, Павло заходився організовувати третю місію. Цього разу його супроводжував юнак на ім'я Тит. Він був греком, народженим в одному з найголовніших міст Ахайї — Корінфі. Павло любив Тита і називав його своїм сином. Проте Тимофія він, мабуть, любив сильніше, тому що називав його «своїм улюбленим сином». Невідомо, чи супроводжував Тимофій Павла під час третьої місії; ймовірно, що Сила залишався в Єрусалимі. Цілком можливо, що цього разу разом з Павлом пішли і деякі македонські віруючі.

Апостол мандрував Малою Азією, що складалась з кількох провінцій. Одна провінція називалася Кілікією. Місто Тарс було розташоване в Кілікії. Там народився ап. Павло, там мешкали і його родичі. Мабуть, що Павло відвідав знову своє рідне місто. Потім він вирушив до Галатії, де був свого часу декілька років тому. Галати спочатку сприйняли вчення Павла та його самого з любов'ю, але потім туди прийшли лжевчителі і підбурили галатів проти Павла. Проте галати виконали прохання Павла зібрати для братів в Єрусалимі грошей, тому що вони дуже бідували. Як ви пригадуєте, діти, на той час в багатьох країнах лютував голод, а брати в Єрусалимі ще й страждали від переслідувань та утисків.

З провінції Галатії апостол пішов до інших куточків Малої Азії, відвідав Лістру, що була йому така рідна, як батьківщина Тимофія. Правда, невідомо, чи на той час ще була живою мати Тимофія, Євніка.

Проминувши Фрігію, Павло знову вирушив до міста Ефес. Адже він пообіцяв ефесянам невдовзі туди повернутися: і ось тепер він виконав свою обіцянку, прийшовши туди пішки. Тут

він знайшов багато друзів. Він знову зустрів Акилу та Прискиллу, котрих залишив під час другої місії в Ефесі. Вони знову могли втрьох ткати із козячої шерсті тканину, заробляючи таким чином собі на прожиття і своїм супутникам, та ще й відкладати для потреб бідуючих братів.

І Тимофій, і Тит, і інші македонські брати, — всі вони тепер були разом з ним. Всі вони тепер разом трудилися, разом проповідували, разом славили Бога за рясні благословення. Про це так пише ап. Павло: «Самі знаєте, що ці руки мої послужили потребам моїм та отих, хто був зі мною» (Дії 20:34).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.
Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026651 секунд !