Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Зустріч апостола Павла з Аполлосом

(1 Кор. 16:1, та інші місця обох Послань до Корінф'ян)

ХТарешті і ап. Павло втішився, і радість наповнила його серце, в Ефесі він зустрівся з Аполлосом. Давно вже він чув про нього, а тепер і сам побачив цього красномовного чоловіка і благословенного проповідника. Аполлос прибув з Корінфа до Ефесу, де саме на той час був і Павло. Багато доброго почув апостол Павло, але ще більше й поганого. Павло так засмутився від його розповіді, що коли прибув до Корінфу, то гіркота і журба ще більше заполонили його: все те, про що говорив Аполлос, було правдою. Одні корінф'яни любили говорити: «Я учень Аполлоса», інші — «А я Павлів», але як перші, так і другі не робили того, що навчали їх Аполлос та Павло.

Невдовзі Павло повернувся до Ефесу, але вирішив послати в Корінф для потішення Тимофія та Ераста, котрий за походженням був з Корінфу. Він наказав їм йти Македонією, збираючи по дорозі гроші для віруючих братів у Єрусалимі. Тимофій та Ераст також повинні були відвідати Филипи, Салоніки і Верію.

За відсутності посланців ап. Павло написав листа корінф'янам або ж Послання. Писав він того листа із сльозами на очах, страждаючи душевно, що вони виявилися хиткими, невірними перед Господом. І ця зажура була для нього важчою, аніж добування собі хліба власними руками. Закінчивши свого довжелезного листа, він відіслав його разом з посланцем Титом, котрий був родом з Корінфу. Тит побоювався, що його погано приймуть корінф'яни, котрі похитнулися у вірі, проте він послухався ап. Павла і пішов у супроводі Трохима. Та корінф'яни зустріли Тита з любов'ю та ласкою, вони щиро розкаювалися і ладні були у всьому слухатися Тита. Листа ап. Павла вони прочитали вголос, і він справив на них сильне враження. Корінф'яни прийняли до серця написане слово Павла, аніж те, що він їм говорив раніше.

Не швидко повернувся до Павла вірний Тит; турбота про духовний рівень корінф'ян змушувала Павла нести гіркоту розлуки із вірним в Господі Титом, котрого він називав своїм «товаришем та співпрацівником» в Корінфі (2 Кор. 8:23).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021430 секунд !