Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Зустріч апостола Павла з Аполлосом

(1 Кор. 16:1, та інші місця обох Послань до Корінф'ян)

ХТарешті і ап. Павло втішився, і радість наповнила його серце, в Ефесі він зустрівся з Аполлосом. Давно вже він чув про нього, а тепер і сам побачив цього красномовного чоловіка і благословенного проповідника. Аполлос прибув з Корінфа до Ефесу, де саме на той час був і Павло. Багато доброго почув апостол Павло, але ще більше й поганого. Павло так засмутився від його розповіді, що коли прибув до Корінфу, то гіркота і журба ще більше заполонили його: все те, про що говорив Аполлос, було правдою. Одні корінф'яни любили говорити: «Я учень Аполлоса», інші — «А я Павлів», але як перші, так і другі не робили того, що навчали їх Аполлос та Павло.

Невдовзі Павло повернувся до Ефесу, але вирішив послати в Корінф для потішення Тимофія та Ераста, котрий за походженням був з Корінфу. Він наказав їм йти Македонією, збираючи по дорозі гроші для віруючих братів у Єрусалимі. Тимофій та Ераст також повинні були відвідати Филипи, Салоніки і Верію.

За відсутності посланців ап. Павло написав листа корінф'янам або ж Послання. Писав він того листа із сльозами на очах, страждаючи душевно, що вони виявилися хиткими, невірними перед Господом. І ця зажура була для нього важчою, аніж добування собі хліба власними руками. Закінчивши свого довжелезного листа, він відіслав його разом з посланцем Титом, котрий був родом з Корінфу. Тит побоювався, що його погано приймуть корінф'яни, котрі похитнулися у вірі, проте він послухався ап. Павла і пішов у супроводі Трохима. Та корінф'яни зустріли Тита з любов'ю та ласкою, вони щиро розкаювалися і ладні були у всьому слухатися Тита. Листа ап. Павла вони прочитали вголос, і він справив на них сильне враження. Корінф'яни прийняли до серця написане слово Павла, аніж те, що він їм говорив раніше.

Не швидко повернувся до Павла вірний Тит; турбота про духовний рівень корінф'ян змушувала Павла нести гіркоту розлуки із вірним в Господі Титом, котрого він називав своїм «товаришем та співпрацівником» в Корінфі (2 Кор. 8:23).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025156 секунд !