Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Заклиначі

Дії 19:15-20

Оули такі мешканці Корінфу, які любили займатися наукою, інші захоплювалися іграми, але ще був відомий Корінф своїми заклиначами. Місто було наповнене цими ошуканцями. Вони були прислужниками диявола, котрий і помагав їм вводити народ в оману удаваними чудесами. Таких дурисвітів називали заклиначами.

Почувши, що ап. Павло творить чудеса, заклиначі вирішили зробити те саме. Був там якийсь старий первосвященик на ім'я Скева. Він мав сім синів. Замість того, щоб зробити їх служителями Божими, він допустив таке, що вони стали заклиначами. Не маючи віри Божої, вони хотіли творити такі самі чудеса, як і апостоли. Був там також один чоловік біснуватий, одержимий злим духом. Сім братів-заклиначів задумали вигнати з нього злого духа. Підійшовши до хворого,

вони сказали: «Заклинаємо тебе Ісусом, Котрого проповідує ап. Павло, вийди геть з цього чоловіка!» Але, замість того, щоб підкоритися їм, злий дух відповів їм: «Я знаю Ісуса і Павло мені відомий, а хто такі ви?» По цих словах біснуватий несподівано кинувся на заклиначів, розірвав їхні одежі і побив їх. Нагі та побиті вибігли вони з того дому. І про це стало відомо всім мешканцям Ефесу, і піднесене було ім'я Господа, котрим і творив чудеса ап. Павло.

В Ефесі знаходилися й інші заклиначі, але після того випадку всі вони повірили в Господа Ісуса і розповіли ап. Павлові про свої ошукування і неправду свою. Вони зібрали всі свої книги чародійні, склали їх у велику купу та й спалили перед всіма людьми. Залишивши свої ворожіння та заклинання, вони не бажали продавати кому-небудь свої книги, тому що полюбили свого Господа Ісуса сильніше від всякого золота та срібла. Іще багато душ навернулися до Господа, побачивши, що трапилося із заклиначами. Апостол Іван так говорив про тих, хто вводить людей в оману та ображає Бога: «А розпусникам, і чарівникам, і тим, хто поклоняється ідолам, і всім неправдомовцям — всім участь в озері, що горить вогнем та сіркою» (Об. 21:8).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.
Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024571 секунд !