Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Заклиначі

Дії 19:15-20

Оули такі мешканці Корінфу, які любили займатися наукою, інші захоплювалися іграми, але ще був відомий Корінф своїми заклиначами. Місто було наповнене цими ошуканцями. Вони були прислужниками диявола, котрий і помагав їм вводити народ в оману удаваними чудесами. Таких дурисвітів називали заклиначами.

Почувши, що ап. Павло творить чудеса, заклиначі вирішили зробити те саме. Був там якийсь старий первосвященик на ім'я Скева. Він мав сім синів. Замість того, щоб зробити їх служителями Божими, він допустив таке, що вони стали заклиначами. Не маючи віри Божої, вони хотіли творити такі самі чудеса, як і апостоли. Був там також один чоловік біснуватий, одержимий злим духом. Сім братів-заклиначів задумали вигнати з нього злого духа. Підійшовши до хворого,

вони сказали: «Заклинаємо тебе Ісусом, Котрого проповідує ап. Павло, вийди геть з цього чоловіка!» Але, замість того, щоб підкоритися їм, злий дух відповів їм: «Я знаю Ісуса і Павло мені відомий, а хто такі ви?» По цих словах біснуватий несподівано кинувся на заклиначів, розірвав їхні одежі і побив їх. Нагі та побиті вибігли вони з того дому. І про це стало відомо всім мешканцям Ефесу, і піднесене було ім'я Господа, котрим і творив чудеса ап. Павло.

В Ефесі знаходилися й інші заклиначі, але після того випадку всі вони повірили в Господа Ісуса і розповіли ап. Павлові про свої ошукування і неправду свою. Вони зібрали всі свої книги чародійні, склали їх у велику купу та й спалили перед всіма людьми. Залишивши свої ворожіння та заклинання, вони не бажали продавати кому-небудь свої книги, тому що полюбили свого Господа Ісуса сильніше від всякого золота та срібла. Іще багато душ навернулися до Господа, побачивши, що трапилося із заклиначами. Апостол Іван так говорив про тих, хто вводить людей в оману та ображає Бога: «А розпусникам, і чарівникам, і тим, хто поклоняється ідолам, і всім неправдомовцям — всім участь в озері, що горить вогнем та сіркою» (Об. 21:8).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.
Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018816 секунд !