Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Обурення народу в Ефесі"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обурення народу в Ефесі

Дії 19:23-40

13 місті Ефесі знаходився великий чудовий храм, для побудови якого був використаний білий мармур. Храм був оточений зеленими мармуровими колонами. Він був присвячений богині Діані. Богиню Діану часто зображали у вигляді гарних статуй.

Зі всіх усюди надходили до Ефесу люди для поклоніння богині Діані, а також для участі в святах на честь цієї богині. На пам'ять про своє відвідування всі купували для своїх дітей маленькі копії храму. Ці копії робили із срібла. Вони являли собою маленькі храми із зображенням Діани всередині. Якийсь майстер на ім'я Дмитро, котрий виготовляв срібні копії храму Артеміди (Діани), надбав собі великі статки і таким чином дуже розбагатів. Невдовзі цей Дмитро помітив, що народ все менше і менше купує ці маленькі храми. Він знав, що ап. Павло багатьох

відвернув від такого поклоніння ідолам. Це дуже дратувало його, тому що прибутки його зменшувалися. І Дмитро замислив перешкодити Павлові проповідувати Євангелію. З такою метою він і зібрав своїх ювелірів та художників і обурено розповів всім присутнім, що ап. Павло своїми проповідями відвертає людей від поклоніння великій богині Артеміді, а це пов'язано з тим, що маленькі копії храму не будуть більше купувати і всі майстри зубожіють. Вислухавши слова Дмитра, слухачі розлютилися і почали кричати несамовито: «Велика Артеміда Ефеська!» Народ, почувши ці крики, повстав проти Павла і схопив двох македонців, Гая та Арістарха, Павлових супутників. Розлючені ремісники потягли їх до будівлі, в якій був розташований міський театр.

Павло почув цей гамір і хотів піти слідом за своїми супутниками, але і учні, і деякі ефеські начальники, друзі Павла, вблагали його не йти, побоюючись, що народ пошматує їх.

Дві години чувся несамовитий крик у приміщенні театру: «Велика Артеміда Ефеська!!!» Нарешті охоронці порядку звернулися до народу з промовою. Вони говорили дуже розумно, вмовляючи людей розійтися по своїх домівках. Народ заспокоївся, і супутники Павла, Гай та Арістарх, були звільнені. Таким чином, і тут проявилася ласка Господа, Котрий визволив їх з рук ще більш жорстоких, ніж дикі звірі. В листі до Корінф'ян ап. Павло писав, що він «боровся із звірами в Ефесі» (1 Кор. 15:32).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.
Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.
Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016438 секунд !