Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Прибуття Тита"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прибуття Тита

Дії 20:1-6

Після втихомирення повстання, ап. Павло вирішив залишити Ефес. Він зібрав своїх учнів, наставив їх і щиросердно попрощався з ними. Обурення народу, бачене ним, так вплинуло на нього, так він був вражений тим, що трапилося, що він написав у листі до Корінф'ян: «Над міру й над силу ми були обтяжені, так що вже втратили надію на життя» (2 Кор. 1:8).

У супроводі кількох учнів він залишив Ефес. Тимофія разом з ним вже не було, тому що той ще раніше пішов до Македонії, і

тепер туди вирушав і ап. Павло. По дорозі він зайшов до Троади, маючи надію зустріти там Тита, але Тита там не було. Він дуже бажав зустрітися з Титом, щоб почути від нього, як вплинув на корінф'ян його лист, чи залишили вони свої гріховні вчинки. Не дочекавшись Тита, Павло пішов до Филип, в цьому місті він вже раніше проповідував Слово Боже. Він навідався там до своїх друзів, котрі так ревно допомагали йому в його нуждах. Але і там не виявилося Тита. Нарешті Тит прийшов і приніс дуже втішні новини: корінф'яни розкаялися у своїх вчинках. Тоді Павло написав їм другого листа, в якому підбадьорив їх. І цього листа ап. Павло послав до Корінфу Титом. Серце молодого служителя Божого тепер палало любов'ю до корінф'ян і він з радістю поніс листа апостола; в цьому листі ап. Павло прощав їм їхні провини.

Він писав їм так: «Я писав вам..., що виявилася наша турбота за вас перед Богом. Тому ми потішаємося вашою втіхою, а ще більше ми зраділи радістю Тита, що Господь заспокоїв вашого духа» (2 Кор. 6:12-13).

Павло продовжував мандрувати дорогами Греції та іншими навколишніми країнами, все ще збираючи гроші для потреб зубожілих братів у Єрусалимі. Тепер вже багато братів супроводжували його. І настав час, коли ап. Павло вирішив повернутися до Єрусалиму, а тому він разом з братами відплив з Троади.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:













Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.




Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.






Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціями



Сторінка згенерована за 0.019929 секунд !