Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прибуття Тита

Дії 20:1-6

Після втихомирення повстання, ап. Павло вирішив залишити Ефес. Він зібрав своїх учнів, наставив їх і щиросердно попрощався з ними. Обурення народу, бачене ним, так вплинуло на нього, так він був вражений тим, що трапилося, що він написав у листі до Корінф'ян: «Над міру й над силу ми були обтяжені, так що вже втратили надію на життя» (2 Кор. 1:8).

У супроводі кількох учнів він залишив Ефес. Тимофія разом з ним вже не було, тому що той ще раніше пішов до Македонії, і

тепер туди вирушав і ап. Павло. По дорозі він зайшов до Троади, маючи надію зустріти там Тита, але Тита там не було. Він дуже бажав зустрітися з Титом, щоб почути від нього, як вплинув на корінф'ян його лист, чи залишили вони свої гріховні вчинки. Не дочекавшись Тита, Павло пішов до Филип, в цьому місті він вже раніше проповідував Слово Боже. Він навідався там до своїх друзів, котрі так ревно допомагали йому в його нуждах. Але і там не виявилося Тита. Нарешті Тит прийшов і приніс дуже втішні новини: корінф'яни розкаялися у своїх вчинках. Тоді Павло написав їм другого листа, в якому підбадьорив їх. І цього листа ап. Павло послав до Корінфу Титом. Серце молодого служителя Божого тепер палало любов'ю до корінф'ян і він з радістю поніс листа апостола; в цьому листі ап. Павло прощав їм їхні провини.

Він писав їм так: «Я писав вам..., що виявилася наша турбота за вас перед Богом. Тому ми потішаємося вашою втіхою, а ще більше ми зраділи радістю Тита, що Господь заспокоїв вашого духа» (2 Кор. 6:12-13).

Павло продовжував мандрувати дорогами Греції та іншими навколишніми країнами, все ще збираючи гроші для потреб зубожілих братів у Єрусалимі. Тепер вже багато братів супроводжували його. І настав час, коли ап. Павло вирішив повернутися до Єрусалиму, а тому він разом з братами відплив з Троади.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022728 секунд !