Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сонливий слухач

Дії 20:7-12

1 епер в Троаді зібралися дев'ять віруючих братів: Павло, Тимофій, Лука, Трохим, Гай, Арістарх, Сосіпатр і Секунд. Вони перебували там сім днів.

Останнім днем їхнього перебування в місті була субота. Увечері того дня вони зібралися у світлиці на третьому поверсі будинку. Кімната була гарно освітлена світильниками. Під час довгої проповіді ап. Павла, яка тривала аж до півночі, якийсь юнак на ім'я Євтих, котрий сидів на підвіконні, поринув у глибокий сон, втратив рівновагу і сонний випав із вікна. Всі присутні побачили це і швидко побігли донизу. Засмучені учні

побачили, що Євтих розбився і помер. Павло перервав свою бесіду і теж зійшов униз. Він обняв померлого і сказав заплаканим друзям його: «Не хвилюйтеся, бо душа його в ньому». І юнак справді віджив, і всі надзвичайно зраділи з такої події. Ніч швидко промайнула, і почало розвіднятися, настав ранок неділі. На світанку радісні християни розламали хліб на згадку про смерть розіп'ятого Христа і ще довго бесідували про Нього. Коли сонце зійшло, Павло та вісім супутників його попрощалися зі своїми друзями і залишили Троаду. Вісім братів сіли на корабель і відпливли до міста Асе. Павло вирішив йти туди пішки один, прославляючи Бога, «воскресаючого з мертвих» (2 Кор. 1:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.
Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020454 секунд !