Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сонливий слухач

Дії 20:7-12

1 епер в Троаді зібралися дев'ять віруючих братів: Павло, Тимофій, Лука, Трохим, Гай, Арістарх, Сосіпатр і Секунд. Вони перебували там сім днів.

Останнім днем їхнього перебування в місті була субота. Увечері того дня вони зібралися у світлиці на третьому поверсі будинку. Кімната була гарно освітлена світильниками. Під час довгої проповіді ап. Павла, яка тривала аж до півночі, якийсь юнак на ім'я Євтих, котрий сидів на підвіконні, поринув у глибокий сон, втратив рівновагу і сонний випав із вікна. Всі присутні побачили це і швидко побігли донизу. Засмучені учні

побачили, що Євтих розбився і помер. Павло перервав свою бесіду і теж зійшов униз. Він обняв померлого і сказав заплаканим друзям його: «Не хвилюйтеся, бо душа його в ньому». І юнак справді віджив, і всі надзвичайно зраділи з такої події. Ніч швидко промайнула, і почало розвіднятися, настав ранок неділі. На світанку радісні християни розламали хліб на згадку про смерть розіп'ятого Христа і ще довго бесідували про Нього. Коли сонце зійшло, Павло та вісім супутників його попрощалися зі своїми друзями і залишили Троаду. Вісім братів сіли на корабель і відпливли до міста Асе. Павло вирішив йти туди пішки один, прославляючи Бога, «воскресаючого з мертвих» (2 Кор. 1:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018312 секунд !