Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сонливий слухач

Дії 20:7-12

1 епер в Троаді зібралися дев'ять віруючих братів: Павло, Тимофій, Лука, Трохим, Гай, Арістарх, Сосіпатр і Секунд. Вони перебували там сім днів.

Останнім днем їхнього перебування в місті була субота. Увечері того дня вони зібралися у світлиці на третьому поверсі будинку. Кімната була гарно освітлена світильниками. Під час довгої проповіді ап. Павла, яка тривала аж до півночі, якийсь юнак на ім'я Євтих, котрий сидів на підвіконні, поринув у глибокий сон, втратив рівновагу і сонний випав із вікна. Всі присутні побачили це і швидко побігли донизу. Засмучені учні

побачили, що Євтих розбився і помер. Павло перервав свою бесіду і теж зійшов униз. Він обняв померлого і сказав заплаканим друзям його: «Не хвилюйтеся, бо душа його в ньому». І юнак справді віджив, і всі надзвичайно зраділи з такої події. Ніч швидко промайнула, і почало розвіднятися, настав ранок неділі. На світанку радісні християни розламали хліб на згадку про смерть розіп'ятого Христа і ще довго бесідували про Нього. Коли сонце зійшло, Павло та вісім супутників його попрощалися зі своїми друзями і залишили Троаду. Вісім братів сіли на корабель і відпливли до міста Асе. Павло вирішив йти туди пішки один, прославляючи Бога, «воскресаючого з мертвих» (2 Кор. 1:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019627 секунд !