Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Сонливий слухач"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сонливий слухач

Дії 20:7-12

1 епер в Троаді зібралися дев'ять віруючих братів: Павло, Тимофій, Лука, Трохим, Гай, Арістарх, Сосіпатр і Секунд. Вони перебували там сім днів.

Останнім днем їхнього перебування в місті була субота. Увечері того дня вони зібралися у світлиці на третьому поверсі будинку. Кімната була гарно освітлена світильниками. Під час довгої проповіді ап. Павла, яка тривала аж до півночі, якийсь юнак на ім'я Євтих, котрий сидів на підвіконні, поринув у глибокий сон, втратив рівновагу і сонний випав із вікна. Всі присутні побачили це і швидко побігли донизу. Засмучені учні

побачили, що Євтих розбився і помер. Павло перервав свою бесіду і теж зійшов униз. Він обняв померлого і сказав заплаканим друзям його: «Не хвилюйтеся, бо душа його в ньому». І юнак справді віджив, і всі надзвичайно зраділи з такої події. Ніч швидко промайнула, і почало розвіднятися, настав ранок неділі. На світанку радісні християни розламали хліб на згадку про смерть розіп'ятого Христа і ще довго бесідували про Нього. Коли сонце зійшло, Павло та вісім супутників його попрощалися зі своїми друзями і залишили Троаду. Вісім братів сіли на корабель і відпливли до міста Асе. Павло вирішив йти туди пішки один, прославляючи Бога, «воскресаючого з мертвих» (2 Кор. 1:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020713 секунд !