Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прощання Павла з ефесянами

Дії 20:13-38

Супутники Павла попливли кораблем, а сам він пройшов пішки близько двадцяти миль. Шлях петляв через дубові гаї, що ховали ап. Павла від палючих променів сонця. Гаї жили веселим співом птахів та ніжним шелестом листочків. Тимофій, Лука та інші учні радісно йшли з апостолом, бесідуючи про Господа Ісуса, проте Павлові хотілося залишитися наодинці із Своїм Отцем Небесним. В Ассі він приєднався до своїх друзів і вже поплив далі разом з ними.

Проминувши Ефес, корабель поплив далі, до Меліта. Дізнавшись, що корабель буде довгий час в Меліті, Павло послав до Ефесу посланців за пресвітерами та вчителями церкви. Від Меліта до Ефесу було близько тридцяти миль, але це не перешкодило пресвітерам прийти до Павла. Вони дуже зраділи, побачивши Павла та своїх земляків — Тихіка і Трохима. І Павло зустрів їх з великою любов'ю. Він сказав їм, що ведений Святим Духом, він прямує до Єрусалиму і знає, що там його мають ув'язнити. «Але я ні на що не зважаю і нічим не ціную, тільки б мені з радістю завершити мій шлях та служіння», — сказав він, а потім додав: «Я знаю, що ви вже не побачите мене». Він нагадав потім ефесянам, як він на протязі трьох років проповідував їм Євангелію вдень та вночі; потім всі стали на коліна і молилися. Ефесяни ридали, як маленькі діти, обнімали Павла та цілували

його, сумуючи від того, що вже не побачать його обличчя. Вони ж бо всім серцем полюбили апостола. На прощання вони провели його аж на палубу корабля, а потім із сльозами на очах повернулися назад до Ефесу.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016306 секунд !