Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прощання Павла з ефесянами

Дії 20:13-38

Супутники Павла попливли кораблем, а сам він пройшов пішки близько двадцяти миль. Шлях петляв через дубові гаї, що ховали ап. Павла від палючих променів сонця. Гаї жили веселим співом птахів та ніжним шелестом листочків. Тимофій, Лука та інші учні радісно йшли з апостолом, бесідуючи про Господа Ісуса, проте Павлові хотілося залишитися наодинці із Своїм Отцем Небесним. В Ассі він приєднався до своїх друзів і вже поплив далі разом з ними.

Проминувши Ефес, корабель поплив далі, до Меліта. Дізнавшись, що корабель буде довгий час в Меліті, Павло послав до Ефесу посланців за пресвітерами та вчителями церкви. Від Меліта до Ефесу було близько тридцяти миль, але це не перешкодило пресвітерам прийти до Павла. Вони дуже зраділи, побачивши Павла та своїх земляків — Тихіка і Трохима. І Павло зустрів їх з великою любов'ю. Він сказав їм, що ведений Святим Духом, він прямує до Єрусалиму і знає, що там його мають ув'язнити. «Але я ні на що не зважаю і нічим не ціную, тільки б мені з радістю завершити мій шлях та служіння», — сказав він, а потім додав: «Я знаю, що ви вже не побачите мене». Він нагадав потім ефесянам, як він на протязі трьох років проповідував їм Євангелію вдень та вночі; потім всі стали на коліна і молилися. Ефесяни ридали, як маленькі діти, обнімали Павла та цілували

його, сумуючи від того, що вже не побачать його обличчя. Вони ж бо всім серцем полюбили апостола. На прощання вони провели його аж на палубу корабля, а потім із сльозами на очах повернулися назад до Ефесу.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016195 секунд !