Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Павло в домі Пилипа

Дії 21:1-13

По дорозі ап. Павло пересів до іншого корабля і поплив у Фінікію, до міста Тира. Ця місцевість межувала з Ханааном. Звідти якогось разу приходила жінка прохати допомоги в Ісуса Христа.

Павло та його супутники були в Тирі майже сім днів. Мешканці цього міста вже не раз чули про Господа з вуст жінки, яка так щиро повірила в Нього; можливо, що на той час її вже не було живої.

В Тирі мешкали декілька пророків, які звіщали апостолові, щоб він не йшов до Єрусалиму, тому що там на нього чекають переслідування та утиски, але Павло наполегливо йшов туди, готовий і постраждати за Христа. Сім днів потому Павло та його супутники вирушили за місто, де на них вже чекав корабель. Віруючі мешканці Тира прощалися з ним. На березі вони всі схилилися на коліна, помолилися і попрощалися з ап. Павлом, а потім повернулися до своїх домівок. Невдовзі корабель досягнув кінцевої мети свого курсу — гори Кармел, де свого часу пророк Ілля прохав Господа скинути вогню на жертвоприношення.

Далі корабель вже не плив. Павло та його супутники вирушили до міста Кесарії пішки, йдучи берегом моря. Там близько двадцяти літ тому мешкав сотник Корнилій, перший поганин, на якого злинув з неба Дух Святий. Тепер, мабуть, його не було в Кесарії, тому що воїни довгий час на одному місці не перебували.

Однак, тут Павло зустрів якогось чоловіка, вже похилого віку, чотири дочки якого пророкували. Це був Пилип — один із числа семи дияконів. Павло з радістю зупинився в домі цього відданого проповідника.

Якось до господи Пилипа прийшов пророк на ім'я Агав. Він взяв у Павла його пояс, зав'язав ним свої руки і ноги, і сказав: «Так каже Дух Святий: цього мужа, власника пояса, зв'яжуть в Єрусалимі юдеї і поведуть, і передадуть до рук поганів». Почувши таке, друзі Павла почали прохати його не йти до Єрусалима, але Павло сказав у відповідь заплаканим братам: «Що ви робите? Чому плачете та засмучуєте серце моє? Я бажаю бути не лише в'язнем, але і готовий померти за ім'я Господнє».

Відчуваючи, що вони не можуть відмовити Павла, друзі його заспокоїлися, кажучи: «На все воля Господня!», сам ап. Павло написав потім у листі до Филип'ян, що для нього «Життя — Христос, а смерть — надбання» (Фил. 1:21).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.
Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.
Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023354 секунд !