Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Павло в домі Пилипа"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Павло в домі Пилипа

Дії 21:1-13

По дорозі ап. Павло пересів до іншого корабля і поплив у Фінікію, до міста Тира. Ця місцевість межувала з Ханааном. Звідти якогось разу приходила жінка прохати допомоги в Ісуса Христа.

Павло та його супутники були в Тирі майже сім днів. Мешканці цього міста вже не раз чули про Господа з вуст жінки, яка так щиро повірила в Нього; можливо, що на той час її вже не було живої.

В Тирі мешкали декілька пророків, які звіщали апостолові, щоб він не йшов до Єрусалиму, тому що там на нього чекають переслідування та утиски, але Павло наполегливо йшов туди, готовий і постраждати за Христа. Сім днів потому Павло та його супутники вирушили за місто, де на них вже чекав корабель. Віруючі мешканці Тира прощалися з ним. На березі вони всі схилилися на коліна, помолилися і попрощалися з ап. Павлом, а потім повернулися до своїх домівок. Невдовзі корабель досягнув кінцевої мети свого курсу — гори Кармел, де свого часу пророк Ілля прохав Господа скинути вогню на жертвоприношення.

Далі корабель вже не плив. Павло та його супутники вирушили до міста Кесарії пішки, йдучи берегом моря. Там близько двадцяти літ тому мешкав сотник Корнилій, перший поганин, на якого злинув з неба Дух Святий. Тепер, мабуть, його не було в Кесарії, тому що воїни довгий час на одному місці не перебували.

Однак, тут Павло зустрів якогось чоловіка, вже похилого віку, чотири дочки якого пророкували. Це був Пилип — один із числа семи дияконів. Павло з радістю зупинився в домі цього відданого проповідника.

Якось до господи Пилипа прийшов пророк на ім'я Агав. Він взяв у Павла його пояс, зав'язав ним свої руки і ноги, і сказав: «Так каже Дух Святий: цього мужа, власника пояса, зв'яжуть в Єрусалимі юдеї і поведуть, і передадуть до рук поганів». Почувши таке, друзі Павла почали прохати його не йти до Єрусалима, але Павло сказав у відповідь заплаканим братам: «Що ви робите? Чому плачете та засмучуєте серце моє? Я бажаю бути не лише в'язнем, але і готовий померти за ім'я Господнє».

Відчуваючи, що вони не можуть відмовити Павла, друзі його заспокоїлися, кажучи: «На все воля Господня!», сам ап. Павло написав потім у листі до Филип'ян, що для нього «Життя — Христос, а смерть — надбання» (Фил. 1:21).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020361 секунд !