Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Зустріч Якова з Ісавом
Сторінки: 1 2

Бут. 31, 32, 33, 35:1-7

Минуло багато літ і Яків сказав Лаванові, своєму дядькові: «Я довго слугував тобі, і тепер хочу повернутися на батьківщину». Але Лаван не захотів відпустити його, і ставився до нього неприязно; і тоді Якову ще сильніше захотілося піти до землі Ханаану.

Одного разу, коли Яків пас в полі отару овець, він заснув; і ось він бачить сон, і Бог каже йому уві сні: «Повернися в землю батьків твоїх, на батьківщину твою і Я буду з тобою».

Коли Яків пробудився, він покликав до себе Рахіль і Лію, тому що йому захотілось порадитися з ними. Він їм сказав: «Бог сказав мені уві сні: повертайся в дім твого батька». Рахіль і Лія сказали йому: «І ми підемо з тобою». Тоді Яків зібрав усі свої речі, одяг і все своє майно. Все це вони поклали на верблюдів і віслюків, і посадив Яків також жінок і дітей своїх. Його слуги погнали за ним усіх його овець, віслюків, корів, кіз і верблюдів. Отже, вони вирушили в дорогу.

Лаван не бачив, коли Яків відійшов, тому що намети Якова знаходилися далеко від його шатрів. Лаван розсердився, коли дізнався, що Яків покинув його і захотів повернути його, але Яків продовжував свою подорож до землі Ханаанської. Якову дуже хотілося швидше повернутися додому; тільки одного він боявся: він пам'ятав, що Ісав хотів одного разу вбити його. Він тепер боявся, щоб Ісав не вбив і його дітей.

Досить швидко Яків почув, що до нього назустріч іде Ісав, а з ним чотириста чоловік. І Яків уявив собі, що це Ісав іде, щоб вбити його. Тоді він почав молитися до Бога, кажучи: «О, Господи, Ти був ласкавий до мене і дав мені все для життя; не допусти, щоб Ісав прийшов і вбив мене, дітей моїх і жінок моїх. Ти, Боже, обіцяв благодіяти мені». Він взяв дещо з того, що в нього було: трохи кіз, овець, віслюків, корів та верблюдів і звелів слугам своїм подарувати Ісавові. Всю ніч Яків молився до Господа. Вранці глянув Яків і побачив: ось йде Ісав, а з ним чотириста чоловік. І не побіг Яків назад, а пішов назустріч до Ісава, вклонився аж до землі сім разів, поки підійшов до брата свого.

А що зробив Ісав? Він побіг назустріч до Якова, обняв його, впав на груди йому, поцілував його і обидва плакали; тому що Бог прихилив серце Ісава до Якова.

Як радісно було бачити Якову, що на серці в Ісава нема зла! Яків просив Бога вплинути на Ісава, і Господь почув його молитву.

Глянув Ісав і побачив Рахіль та Лію, і дітей їхніх і сказав «А хто це?». Яків відповів: «Це діти, яких Господь ласкаво подарував мені». Тоді Рахіль і Лія поклони...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.
Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021929 секунд !