Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Радість в Єрусалимі"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Радість в Єрусалимі

Дії 21:15-18

ХҐазом з ап. Павлом Кесарію залишили ще деякі учні, так що кількість супутників його знову збільшилася. Християни любили ап. Павла і ладні були йти з ним куди-завгодно. Окрім того, вони бажали святкувати П'ятидесятницю в Єрусалимі.

Свої речі вони послали наперед до Єрусалиму і самі вирушили туди, несучи гроші, котрі вони зібрали для допомоги бідуючим єрусалимським братам. Прийшовши до Єрусалиму, ап. Павло зупинився в домі Мнасона, котрий нещодавно повірив у Господа Ісуса. Єрусалимські брати були раді знову побачити Павла, а також і Луку, котрий на той час вже написав свою Євангелію.

Невідомо, чи були тоді ще інші апостоли в Єрусалимі. Був там, звичайно, і ап. Яків, котрий очолював Єрусалимську церкву. Знаючи наперед, що всім буде цікаво послухати, де проходили стопи ап. Павла, він детально розповів їм, що робив Бог, коли він там проповідував.

Віруючі Єрусалима дуже уважно слухали його, вшановуючи Господа за чудеса та ласку Його. Павло також передав їм зібрані гроші для бідуючих братів. Ці гроші давали навернені до віри в

Господа погани, виявляючи таким чином свою християнську любов. Ап. Павло так пише про це: «А про братолюбство немає потреби писати вам, бо ви самі навчені Богом любити один одного» (1 Сол. 4:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024612 секунд !