Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Радість в Єрусалимі

Дії 21:15-18

ХҐазом з ап. Павлом Кесарію залишили ще деякі учні, так що кількість супутників його знову збільшилася. Християни любили ап. Павла і ладні були йти з ним куди-завгодно. Окрім того, вони бажали святкувати П'ятидесятницю в Єрусалимі.

Свої речі вони послали наперед до Єрусалиму і самі вирушили туди, несучи гроші, котрі вони зібрали для допомоги бідуючим єрусалимським братам. Прийшовши до Єрусалиму, ап. Павло зупинився в домі Мнасона, котрий нещодавно повірив у Господа Ісуса. Єрусалимські брати були раді знову побачити Павла, а також і Луку, котрий на той час вже написав свою Євангелію.

Невідомо, чи були тоді ще інші апостоли в Єрусалимі. Був там, звичайно, і ап. Яків, котрий очолював Єрусалимську церкву. Знаючи наперед, що всім буде цікаво послухати, де проходили стопи ап. Павла, він детально розповів їм, що робив Бог, коли він там проповідував.

Віруючі Єрусалима дуже уважно слухали його, вшановуючи Господа за чудеса та ласку Його. Павло також передав їм зібрані гроші для бідуючих братів. Ці гроші давали навернені до віри в

Господа погани, виявляючи таким чином свою християнську любов. Ап. Павло так пише про це: «А про братолюбство немає потреби писати вам, бо ви самі навчені Богом любити один одного» (1 Сол. 4:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.057736 секунд !