Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Радість в Єрусалимі

Дії 21:15-18

ХҐазом з ап. Павлом Кесарію залишили ще деякі учні, так що кількість супутників його знову збільшилася. Християни любили ап. Павла і ладні були йти з ним куди-завгодно. Окрім того, вони бажали святкувати П'ятидесятницю в Єрусалимі.

Свої речі вони послали наперед до Єрусалиму і самі вирушили туди, несучи гроші, котрі вони зібрали для допомоги бідуючим єрусалимським братам. Прийшовши до Єрусалиму, ап. Павло зупинився в домі Мнасона, котрий нещодавно повірив у Господа Ісуса. Єрусалимські брати були раді знову побачити Павла, а також і Луку, котрий на той час вже написав свою Євангелію.

Невідомо, чи були тоді ще інші апостоли в Єрусалимі. Був там, звичайно, і ап. Яків, котрий очолював Єрусалимську церкву. Знаючи наперед, що всім буде цікаво послухати, де проходили стопи ап. Павла, він детально розповів їм, що робив Бог, коли він там проповідував.

Віруючі Єрусалима дуже уважно слухали його, вшановуючи Господа за чудеса та ласку Його. Павло також передав їм зібрані гроші для бідуючих братів. Ці гроші давали навернені до віри в

Господа погани, виявляючи таким чином свою християнську любов. Ап. Павло так пише про це: «А про братолюбство немає потреби писати вам, бо ви самі навчені Богом любити один одного» (1 Сол. 4:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021462 секунд !