Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Радість в Єрусалимі

Дії 21:15-18

ХҐазом з ап. Павлом Кесарію залишили ще деякі учні, так що кількість супутників його знову збільшилася. Християни любили ап. Павла і ладні були йти з ним куди-завгодно. Окрім того, вони бажали святкувати П'ятидесятницю в Єрусалимі.

Свої речі вони послали наперед до Єрусалиму і самі вирушили туди, несучи гроші, котрі вони зібрали для допомоги бідуючим єрусалимським братам. Прийшовши до Єрусалиму, ап. Павло зупинився в домі Мнасона, котрий нещодавно повірив у Господа Ісуса. Єрусалимські брати були раді знову побачити Павла, а також і Луку, котрий на той час вже написав свою Євангелію.

Невідомо, чи були тоді ще інші апостоли в Єрусалимі. Був там, звичайно, і ап. Яків, котрий очолював Єрусалимську церкву. Знаючи наперед, що всім буде цікаво послухати, де проходили стопи ап. Павла, він детально розповів їм, що робив Бог, коли він там проповідував.

Віруючі Єрусалима дуже уважно слухали його, вшановуючи Господа за чудеса та ласку Його. Павло також передав їм зібрані гроші для бідуючих братів. Ці гроші давали навернені до віри в

Господа погани, виявляючи таким чином свою християнську любов. Ап. Павло так пише про це: «А про братолюбство немає потреби писати вам, бо ви самі навчені Богом любити один одного» (1 Сол. 4:9).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023353 секунд !