Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обурення в храмі

Дії 21:18-33

-Наступного дня, після прибуття до Єрусалиму, зібралося багато віруючих в певному місці. Цим зібранням керував ап. Павло, прийшли також і всі пресвітери.

Деякі пресвітери сказали Павлові, що за свідченням юдеїв він навчає поганів відступати від закону Мойсея. Потім вони дали таку пораду йому: «Покажи, що ти поважаєш закони та звичаї країни, зробивши те, що ми тобі скажемо. Маємо ми чотирьох чоловіків, котрі склали обітницю перед Господом. Ти разом з ними виконай все написане в законі, і відшкодуй всі витрати для жертвоприношення на них. Тоді тисячі юдеїв, котрі несправедливо обвинувачують тебе, впевняться, що ти не вчиш поганів відступати від закону».

Павло послухався їхньої поради. Він привів тих мужів до храму, бо будучи юдеями, вони мали право увійти до нього. Однак, бажаний спокій не настав. Люди, які склали обітницю перед Богом, протягом семи днів здійснювали очищення. На той час прийшли до Єрусалиму юдеї з Малої Азії. Побачивши Павла в храмі, вони схопили його, кажучи: «Мужі ізраїльські! Цей чоловік повсюди підбурює народ не дотримуватися закону, а зараз він привів до храму еллінів (тобто греків) і цим опоганив храм».

Звичайно, що це була неправда. Злі юдеї бачили перед цим на вулиці Павла з Трохимом — ефесянином, але він не водив його до храму. Проте більшість людей повірила цим юдеям. Вони схопили Павла, знайшовши його біля жертовника храмового, потягли його за собою і наказали левітам зачинити за ним великі мідні ворота. Вороги Павла вивели його за ворота на вулицю і вже приготувалися побити його камінням, як і двадцять років тому вони побили камінням Степана, але їхнім задумам перешкодив тисячник. Він мешкав якраз навпроти храму в

башті. Він почув, що в місті якась колотнеча. Він взяв своїх воїнів і прибув на те місце, де знаходився Павло. Юдеї, які раз по раз били Павла, перелякалися, побачивши тисячника, тому що без суду вони не мали права бити його. Тисячник наказав зв'язати Павла, так як колись був взятий і ап. Петро. Ліворуч і праворуч нього знаходилися воїни.

Так справдилися слова ап. Павла: «Дух Святий по всіх містах свідкує, кажучи, що кайдани та скорбота очікують на мене» (Дії 20:23).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020824 секунд !