Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Обурення народу на сходах укріплення"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обурення народу на сходах укріплення

Обурення народу на сходах укріплення
Дії 21:1-40; 22:1-23.

Оакувавши Павла в кайдани, тисячник почав розпитувати людей, що він зробив, що всі так обурилися. Але всі так галасували, перекрикуючи один одного, що він нічого не зміг зрозуміти. Щоб нарешті покласти край цій смуті, наказав тисячник повести Павла до фортеці. Тоді воїни повели в'язня по сходах, що вели до укріплення, але народ почав так сильно тіснити їх, що воїни змушені були нести апостола. Натовп несамовито волав: «Смерть йому!»

Тисячник увійшов до фортеці раніше за Павла. Побачивши його, Павло поштиво звернувся до нього, кажучи: «Прошу тебе, дозволь мені звернутися до народу». Начальник запитав його, хто він такий. Апостол відповів: «Я — юдей, походженням з Тарсу, що в Кілікії». Очевидно, що вигляд Павла викликав довір'я, і тому він дозволив йому звернутися до народу.

Павло став на сходах, подав знак рукою, що він зараз буде говорити. Здивований натовп замовк і в напруженій тиші зазвучав голос Павла єврейською мовою. Він розповів людям історію свого навернення до Господа Ісуса, як він і сам переслідував свого часу християн, та як певного разу він побачив велике сяйво з неба і почув голос Ісуса, як він втратив зір, а потім Господь зцілив його руками Ананії, як він потім проповідував ім'я Ісуса в Єрусалимі, доки не почув веління Боже: «Йди, Я посилаю тебе до поган».

Почувши такі слова апостола, народ знову почав кричати, вигукуючи: «Він не повинен жити, його потрібно вбити!» Потім вони поскидали з себе верхній одяг, намагаючись побити Павла камінням, та люто кидаючи вгору жменями пилюку. В Посланні ап. Павло писав так щодо цього: «Забороняють нам говорити поганам, щоб ті не врятувалися» (1 Сол. 1:16).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020189 секунд !