Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Апостол Павло уникає покарання"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Апостол Павло уникає покарання

Дії 22:24

і. исячник гадав, що Павло чинив якийсь тяжкий злочин, тому що народ був сильно розлютований. З огляду на це, він і наказав повести Павла до укріплення і там бити його, поки він не визнає свою вину. Проте вини ніякої не було. Його могли б забити на смерть, коли б він не згадав, що він є римським громадянином. Воїни прив'язали Павла пасками і вже ладнались шмагати його батогами; поруч стояв сотник, котрий спостерігав за цими приготуваннями. І Павло звернувся до цього сотника: «Хіба ви маєте дозвіл бити римського громадянина, та ще й без суду?»

Почувши таке, сотник наказав почекати воїнам, а сам доповів тисячникові почуте: «Поглянь, що ми робимо? Цей муж — римський громадянин». Тисячник злякався і підійшов до Павла, запитуючи: «Скажи, чи ти римський громадянин?» І Павло відповів: «Так!» Тоді тисячник додав: «Я заплатив багато грошей, щоб придбати це громадянство». Павло ж відповів: «А я народився в ньому». Тоді тисячник наказав припинити тортури, але вирішив залишити Павла ночувати в укріпленні, побоюючись, що розлючені юдеї розірвуть його на шматки. Цю ніч Павло перебув у фортеці, хоч, згідно римського громадянства, він спав окремо від інших в'язнів. Проте він був закутий в кайдани, тому що в тюрмі і римські громадяни змушені були носити їх.

Тривожною була ніч для друзів Павла: Тимофій, Лука, Трохим та інші дуже журилися за ним, перебуваючи в невідомості.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.
Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019247 секунд !