Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Апостол Павло уникає покарання

Дії 22:24

і. исячник гадав, що Павло чинив якийсь тяжкий злочин, тому що народ був сильно розлютований. З огляду на це, він і наказав повести Павла до укріплення і там бити його, поки він не визнає свою вину. Проте вини ніякої не було. Його могли б забити на смерть, коли б він не згадав, що він є римським громадянином. Воїни прив'язали Павла пасками і вже ладнались шмагати його батогами; поруч стояв сотник, котрий спостерігав за цими приготуваннями. І Павло звернувся до цього сотника: «Хіба ви маєте дозвіл бити римського громадянина, та ще й без суду?»

Почувши таке, сотник наказав почекати воїнам, а сам доповів тисячникові почуте: «Поглянь, що ми робимо? Цей муж — римський громадянин». Тисячник злякався і підійшов до Павла, запитуючи: «Скажи, чи ти римський громадянин?» І Павло відповів: «Так!» Тоді тисячник додав: «Я заплатив багато грошей, щоб придбати це громадянство». Павло ж відповів: «А я народився в ньому». Тоді тисячник наказав припинити тортури, але вирішив залишити Павла ночувати в укріпленні, побоюючись, що розлючені юдеї розірвуть його на шматки. Цю ніч Павло перебув у фортеці, хоч, згідно римського громадянства, він спав окремо від інших в'язнів. Проте він був закутий в кайдани, тому що в тюрмі і римські громадяни змушені були носити їх.

Тривожною була ніч для друзів Павла: Тимофій, Лука, Трохим та інші дуже журилися за ним, перебуваючи в невідомості.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.027503 секунд !