Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Апостол Павло уникає покарання

Дії 22:24

і. исячник гадав, що Павло чинив якийсь тяжкий злочин, тому що народ був сильно розлютований. З огляду на це, він і наказав повести Павла до укріплення і там бити його, поки він не визнає свою вину. Проте вини ніякої не було. Його могли б забити на смерть, коли б він не згадав, що він є римським громадянином. Воїни прив'язали Павла пасками і вже ладнались шмагати його батогами; поруч стояв сотник, котрий спостерігав за цими приготуваннями. І Павло звернувся до цього сотника: «Хіба ви маєте дозвіл бити римського громадянина, та ще й без суду?»

Почувши таке, сотник наказав почекати воїнам, а сам доповів тисячникові почуте: «Поглянь, що ми робимо? Цей муж — римський громадянин». Тисячник злякався і підійшов до Павла, запитуючи: «Скажи, чи ти римський громадянин?» І Павло відповів: «Так!» Тоді тисячник додав: «Я заплатив багато грошей, щоб придбати це громадянство». Павло ж відповів: «А я народився в ньому». Тоді тисячник наказав припинити тортури, але вирішив залишити Павла ночувати в укріпленні, побоюючись, що розлючені юдеї розірвуть його на шматки. Цю ніч Павло перебув у фортеці, хоч, згідно римського громадянства, він спав окремо від інших в'язнів. Проте він був закутий в кайдани, тому що в тюрмі і римські громадяни змушені були носити їх.

Тривожною була ніч для друзів Павла: Тимофій, Лука, Трохим та інші дуже журилися за ним, перебуваючи в невідомості.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020944 секунд !