Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Викрита змова

Дії 23:12-22

.Гіаступного ранку до укріплення прийшов якийсь юнак. Він звернувся до сотника з проханням дозволити йому побачитися з Павлом. Сотник дозволив.

Цей юнак був сином однієї віруючої сестри, теж християнин. Він розповів Павлові, що сорок юдеїв змовилися вбити його. Вони навіть обітницю склали, що не їстимуть та не питимуть до того часу, поки не вб'ють Павла. Вони прийшли до первосвященика і вмовили його, щоб він звернувся до тисячника викликати ще раз Павла до синедріону начебто для більш детального розгляду справи. Самі вони задумали таке, що коли він наблизиться до суддів, вони відразу умертвлять його. Хоча Бог і сказав Павлові, що йому не зроблять ніякого зла, що він побачить Рим, проте Павло вирішив розповісти про цю змову своєму начальникові. Він сказав сотникові: «Поведи цього юнака до тисячника, він хоче дещо сказати йому».

Сотник повів юнака до тисячника і той запитав його: «Що ти бажаєш сказати мені?» І юнак розповів йому все, що знав. «Коли ти почуєш, що юдеї прийдуть викликати Павла до синедріону, не слухай їх, тому що вони змовилися вбити Павла». Тисячник сказав юнакові: «Тепер йди та нікому не розповідай про те, що ти повідомив мені».

Юнак охоче пообіцяв мовчати, знаючи, що якби юдеї дізналися про те, що він відкрив їхню змову, то вони розірвали б його на шматки. Таким чином, небіж Павла допоміг йому уникнути смерті. Щодо нього справдилося пророцтво словами псалма: «Душа моя, як пташина, врятувалася із сільця птахолова» (Пс. 123:7).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023470 секунд !