Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Викрита змова"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Викрита змова

Дії 23:12-22

.Гіаступного ранку до укріплення прийшов якийсь юнак. Він звернувся до сотника з проханням дозволити йому побачитися з Павлом. Сотник дозволив.

Цей юнак був сином однієї віруючої сестри, теж християнин. Він розповів Павлові, що сорок юдеїв змовилися вбити його. Вони навіть обітницю склали, що не їстимуть та не питимуть до того часу, поки не вб'ють Павла. Вони прийшли до первосвященика і вмовили його, щоб він звернувся до тисячника викликати ще раз Павла до синедріону начебто для більш детального розгляду справи. Самі вони задумали таке, що коли він наблизиться до суддів, вони відразу умертвлять його. Хоча Бог і сказав Павлові, що йому не зроблять ніякого зла, що він побачить Рим, проте Павло вирішив розповісти про цю змову своєму начальникові. Він сказав сотникові: «Поведи цього юнака до тисячника, він хоче дещо сказати йому».

Сотник повів юнака до тисячника і той запитав його: «Що ти бажаєш сказати мені?» І юнак розповів йому все, що знав. «Коли ти почуєш, що юдеї прийдуть викликати Павла до синедріону, не слухай їх, тому що вони змовилися вбити Павла». Тисячник сказав юнакові: «Тепер йди та нікому не розповідай про те, що ти повідомив мені».

Юнак охоче пообіцяв мовчати, знаючи, що якби юдеї дізналися про те, що він відкрив їхню змову, то вони розірвали б його на шматки. Таким чином, небіж Павла допоміг йому уникнути смерті. Щодо нього справдилося пророцтво словами псалма: «Душа моя, як пташина, врятувалася із сільця птахолова» (Пс. 123:7).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024270 секунд !