Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Подорож до Кесарії
Сторінки: 1 2

Дії 23:23-35

1 исячник вирішив врятувати Павла, відправивши його до іншого міста. Він вибрав Кесарію, що була розташована на відстані тридцяти миль від Єрусалима. Там на той час мешкав римський управитель. Тисячник хотів передати йому суд над Павлом, тому що Павло був римським громадянином. Але цей план необхідно було тримати в тайні, щоб єрусалимські юдеї не здогадалися. З огляду на такі обставини, вирішили вивести Павла з укріплення вночі, приставивши до нього охорону.

Покликавши таємно двох сотників, тисячник сказав їм: «Підготуйте дві сотні піших воїнів, сімдесят вершників та дві сотні стрілків. О третій годині вночі вирушайте до Кесарії. Приготуйте також віслюка для Павла, щоб перевезти його до управителя Фелікса».

Сказавши наказові розпорядження, тисячник написав листа до управителя Фелікса, повідомляючи його: «Клавдій Лісій, вельмишановному управителю Феліксу, бажаю радості». Потім він писав у листі, що Павло не зробив нічого вартого покарання чи ув'язнення, що юдеї обвинувачують його в недотриманні їхніх законів. На закінчення Клавдій Лісій написав так: «Я дізнався, що юдеї змовилися вбити цього чоловіка, тому я негайно посилаю його до тебе, наказавши обвинувачам теж прийти туди і сказати своє обвинувачення. Залишайся здоровим!» Цього листа тисячник віддав сотникові, наказавши вручити його особисто в руки управителю Кесарії.

Глухої ночі загін воїнів залишив Єрусалим і вирушив до Кесарії. Пройшовши вісімнадцять миль, вони зупинилися на нічліг в Антипатріді. Наступного дня чотириста воїнів повернулися до Єрусалиму, а сімдесят вершників залишилися супроводжувати Павла далі. Весь день їхав верхи Павло і нарешті вони досягнули приморського міста Кесарії. Сотник повів Павла до чудового палацу управителя, викладеного з білого мармуру.

Павла провели до великої зали: тут знаходився сам Фелікс. Він був людиною недоброю, колись він був рабом, але став вільним і зазнав такої шани. Фелікс сидів на престолі в багряниці. Павло стояв перед ним, закутий в ланці.

Сотник передав Феліксу листа Клавдія Лісія. Прочитавши цього листа, управитель запитав Павла, звідки він родом. Коли Павло сказав йому, що за походженням він із Тарсу Кілікійського, то Фелікс сказав: «Я вислухаю тебе, коли прийдуть твої обвинувачі». І він наказав повести його в Преторію, де відбувалося судилище, приставивши сторожу до нього. Цю ніч апостол пребув не в в'язниці, а в домі, що був розташований

навпроти палацу управителя. Знаючи, що все це йому чинять заради імені Ісуса, ап. Павло дуже втішавс...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026506 секунд !