Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Павло у в'язниці Кесарії

Дії 24:1-23

п 'ять днів потому, коли ап. Павло вже залишив Єрусалим, до Кесарії прибули його вороги — первосвященик Ананія із старійшинами і з якимось ритором Тертуллом, щоб оскаржувати Павла.

Якось вранці ап. Павла, закутого в кайдани, повели на суд до Фелікса. Вороги, котрі очікували на появу Павла, зустріли його злісними вигуками.

Тертулл почав обвинувачувати Павла: «Скрізь і всюди ми визнаємо, вельмишановний Феліксе, що завдяки тобі панує мир та добробут нашого народу». Потім він почав всіляко обвинувачувати невинного ап. Павла. Він говорив, що це гнойна виразка на тілі народу, збудник непокори між юдеями по всій імперії та представник назарейської єресі, що він опоганює храм. І всі обвинувачі погодилися з такою мовою, кажучи, що це правда. Коли Фелікс дозволив говорити Павлові, то він сказав так: «Знаю, що ти вже багато років справедливо управляєш народом, тому я з більшою впевненістю буду захищати мою справу; ти можеш дізнатися, що дванадцять днів тому я прибув до Єрусалиму для поклоніння. І ніде я ще не встиг побувати: ні в синагогах, ні в святилищі, ні в храмі мене ніхто не бачив, щоб я сперечався з ким—небудь або підбурював народ». Павло пояснив, що те вчення, яке Тертулл називає єрессю, воно справді від Бога, також багато говорив він за воскресіння мертвих — і праведних, і неправедних. Павло говорив далі, що його судять лише за одне слово: «Мене судять за вчення про воскресіння мертвих». Вислухавши все це, Фелікс відклав цю справу до приходу

тисячника Лісія. Сотникові він наказав стерегти Павла, але не пригнічувати його і не забороняти близьким приходити до нього, отже, і цього разу не вдалося служителям заподіяти зла Павлові.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021032 секунд !