Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Павло у в'язниці Кесарії

Дії 24:1-23

п 'ять днів потому, коли ап. Павло вже залишив Єрусалим, до Кесарії прибули його вороги — первосвященик Ананія із старійшинами і з якимось ритором Тертуллом, щоб оскаржувати Павла.

Якось вранці ап. Павла, закутого в кайдани, повели на суд до Фелікса. Вороги, котрі очікували на появу Павла, зустріли його злісними вигуками.

Тертулл почав обвинувачувати Павла: «Скрізь і всюди ми визнаємо, вельмишановний Феліксе, що завдяки тобі панує мир та добробут нашого народу». Потім він почав всіляко обвинувачувати невинного ап. Павла. Він говорив, що це гнойна виразка на тілі народу, збудник непокори між юдеями по всій імперії та представник назарейської єресі, що він опоганює храм. І всі обвинувачі погодилися з такою мовою, кажучи, що це правда. Коли Фелікс дозволив говорити Павлові, то він сказав так: «Знаю, що ти вже багато років справедливо управляєш народом, тому я з більшою впевненістю буду захищати мою справу; ти можеш дізнатися, що дванадцять днів тому я прибув до Єрусалиму для поклоніння. І ніде я ще не встиг побувати: ні в синагогах, ні в святилищі, ні в храмі мене ніхто не бачив, щоб я сперечався з ким—небудь або підбурював народ». Павло пояснив, що те вчення, яке Тертулл називає єрессю, воно справді від Бога, також багато говорив він за воскресіння мертвих — і праведних, і неправедних. Павло говорив далі, що його судять лише за одне слово: «Мене судять за вчення про воскресіння мертвих». Вислухавши все це, Фелікс відклав цю справу до приходу

тисячника Лісія. Сотникові він наказав стерегти Павла, але не пригнічувати його і не забороняти близьким приходити до нього, отже, і цього разу не вдалося служителям заподіяти зла Павлові.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024302 секунд !