Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Наляканий суддя

Дії 24:24-26

Кі

/ілька днів потому Фелікс прийшов до ап. Павла із своєю гарною дружиною, на якій нещодавно оженився, щоб послухати його слова про вчення Ісуса Христа. Дружина його була юдейкою, звали її Друзілла.

Звичайно, що ап. Павло дуже зрадів, що є така нагода сказати про свого Господа такому грішникові. Він чудово знав, що має справу з поганським управителем і з двоєдушною невірною юдейкою, котра залишила Бога свого, вона була дочкою того Ірода, котрий свого часу запроторив до в'язниці ап. Павла, а потім його живого з'їли черви. Незважаючи на молоді літа, Друзілла вже була заміжньою, але покинула свого чоловіка, щоб стати дружиною Фелікса.

Павло говорив про свого Спасителя не лише як про Спасителя світу, але і як за Суддю, змальовуючи їм суворе покарання, що спіткає певного часу нерозкаянного грішника дня судного.

Коли Павло розповідав про Суддю небесного, то земний суддя вже налякався. Коли б Фелікс продовжував далі слухати Павла, то, ймовірно, що він впав би ницьма перед Небесним Суддею, і подібно до Павла, запитав би Господа: «Господи! Що накажеш мені чинити?» Але, відчувши страх перед Богом, цей закостенілий грішник наказав Павлові вийти геть: «Тепер вийди, а коли я матиму час, то покличу тебе».

Потому Фелікс ще декілька разів кликав Павла і розмовляв з ним насамоті, гадаючи, що Павло дасть йому грошей, щоб той звільнив його.

Так проминули два роки, і до Кесарії прибув новий управитель, призначений римським імператором. Від'їжджаючи, Фелікс залишив Павла у в'язниці, щоб догодити юдеям. Так він ще збільшував свої згрішення. Невідомо, якою смертю він помер, але відомо, що його дружина Друзілла загинула разом із синомпід час землетрусу. Такий кінець всіх грішників, які заперечують покаяння. А за людину, котра покладає свою надію на Господа, цар Давид каже так: «Господь і спасіння праведників, Він захист їхній в час скорбний; і допоможе їм Господь та визволить їх, звільнить їх від нечестивих і врятує їх, бо вони всю надію покладають на Нього» (Пс. 36:39^40).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018983 секунд !