Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Наляканий суддя

Дії 24:24-26

Кі

/ілька днів потому Фелікс прийшов до ап. Павла із своєю гарною дружиною, на якій нещодавно оженився, щоб послухати його слова про вчення Ісуса Христа. Дружина його була юдейкою, звали її Друзілла.

Звичайно, що ап. Павло дуже зрадів, що є така нагода сказати про свого Господа такому грішникові. Він чудово знав, що має справу з поганським управителем і з двоєдушною невірною юдейкою, котра залишила Бога свого, вона була дочкою того Ірода, котрий свого часу запроторив до в'язниці ап. Павла, а потім його живого з'їли черви. Незважаючи на молоді літа, Друзілла вже була заміжньою, але покинула свого чоловіка, щоб стати дружиною Фелікса.

Павло говорив про свого Спасителя не лише як про Спасителя світу, але і як за Суддю, змальовуючи їм суворе покарання, що спіткає певного часу нерозкаянного грішника дня судного.

Коли Павло розповідав про Суддю небесного, то земний суддя вже налякався. Коли б Фелікс продовжував далі слухати Павла, то, ймовірно, що він впав би ницьма перед Небесним Суддею, і подібно до Павла, запитав би Господа: «Господи! Що накажеш мені чинити?» Але, відчувши страх перед Богом, цей закостенілий грішник наказав Павлові вийти геть: «Тепер вийди, а коли я матиму час, то покличу тебе».

Потому Фелікс ще декілька разів кликав Павла і розмовляв з ним насамоті, гадаючи, що Павло дасть йому грошей, щоб той звільнив його.

Так проминули два роки, і до Кесарії прибув новий управитель, призначений римським імператором. Від'їжджаючи, Фелікс залишив Павла у в'язниці, щоб догодити юдеям. Так він ще збільшував свої згрішення. Невідомо, якою смертю він помер, але відомо, що його дружина Друзілла загинула разом із синомпід час землетрусу. Такий кінець всіх грішників, які заперечують покаяння. А за людину, котра покладає свою надію на Господа, цар Давид каже так: «Господь і спасіння праведників, Він захист їхній в час скорбний; і допоможе їм Господь та визволить їх, звільнить їх від нечестивих і врятує їх, бо вони всю надію покладають на Нього» (Пс. 36:39^40).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.
Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.


Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.
Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.015863 секунд !