Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Наляканий суддя

Дії 24:24-26

Кі

/ілька днів потому Фелікс прийшов до ап. Павла із своєю гарною дружиною, на якій нещодавно оженився, щоб послухати його слова про вчення Ісуса Христа. Дружина його була юдейкою, звали її Друзілла.

Звичайно, що ап. Павло дуже зрадів, що є така нагода сказати про свого Господа такому грішникові. Він чудово знав, що має справу з поганським управителем і з двоєдушною невірною юдейкою, котра залишила Бога свого, вона була дочкою того Ірода, котрий свого часу запроторив до в'язниці ап. Павла, а потім його живого з'їли черви. Незважаючи на молоді літа, Друзілла вже була заміжньою, але покинула свого чоловіка, щоб стати дружиною Фелікса.

Павло говорив про свого Спасителя не лише як про Спасителя світу, але і як за Суддю, змальовуючи їм суворе покарання, що спіткає певного часу нерозкаянного грішника дня судного.

Коли Павло розповідав про Суддю небесного, то земний суддя вже налякався. Коли б Фелікс продовжував далі слухати Павла, то, ймовірно, що він впав би ницьма перед Небесним Суддею, і подібно до Павла, запитав би Господа: «Господи! Що накажеш мені чинити?» Але, відчувши страх перед Богом, цей закостенілий грішник наказав Павлові вийти геть: «Тепер вийди, а коли я матиму час, то покличу тебе».

Потому Фелікс ще декілька разів кликав Павла і розмовляв з ним насамоті, гадаючи, що Павло дасть йому грошей, щоб той звільнив його.

Так проминули два роки, і до Кесарії прибув новий управитель, призначений римським імператором. Від'їжджаючи, Фелікс залишив Павла у в'язниці, щоб догодити юдеям. Так він ще збільшував свої згрішення. Невідомо, якою смертю він помер, але відомо, що його дружина Друзілла загинула разом із синомпід час землетрусу. Такий кінець всіх грішників, які заперечують покаяння. А за людину, котра покладає свою надію на Господа, цар Давид каже так: «Господь і спасіння праведників, Він захист їхній в час скорбний; і допоможе їм Господь та визволить їх, звільнить їх від нечестивих і врятує їх, бо вони всю надію покладають на Нього» (Пс. 36:39^40).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022469 секунд !