Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Наляканий суддя"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Наляканий суддя

Дії 24:24-26

Кі

/ілька днів потому Фелікс прийшов до ап. Павла із своєю гарною дружиною, на якій нещодавно оженився, щоб послухати його слова про вчення Ісуса Христа. Дружина його була юдейкою, звали її Друзілла.

Звичайно, що ап. Павло дуже зрадів, що є така нагода сказати про свого Господа такому грішникові. Він чудово знав, що має справу з поганським управителем і з двоєдушною невірною юдейкою, котра залишила Бога свого, вона була дочкою того Ірода, котрий свого часу запроторив до в'язниці ап. Павла, а потім його живого з'їли черви. Незважаючи на молоді літа, Друзілла вже була заміжньою, але покинула свого чоловіка, щоб стати дружиною Фелікса.

Павло говорив про свого Спасителя не лише як про Спасителя світу, але і як за Суддю, змальовуючи їм суворе покарання, що спіткає певного часу нерозкаянного грішника дня судного.

Коли Павло розповідав про Суддю небесного, то земний суддя вже налякався. Коли б Фелікс продовжував далі слухати Павла, то, ймовірно, що він впав би ницьма перед Небесним Суддею, і подібно до Павла, запитав би Господа: «Господи! Що накажеш мені чинити?» Але, відчувши страх перед Богом, цей закостенілий грішник наказав Павлові вийти геть: «Тепер вийди, а коли я матиму час, то покличу тебе».

Потому Фелікс ще декілька разів кликав Павла і розмовляв з ним насамоті, гадаючи, що Павло дасть йому грошей, щоб той звільнив його.

Так проминули два роки, і до Кесарії прибув новий управитель, призначений римським імператором. Від'їжджаючи, Фелікс залишив Павла у в'язниці, щоб догодити юдеям. Так він ще збільшував свої згрішення. Невідомо, якою смертю він помер, але відомо, що його дружина Друзілла загинула разом із синомпід час землетрусу. Такий кінець всіх грішників, які заперечують покаяння. А за людину, котра покладає свою надію на Господа, цар Давид каже так: «Господь і спасіння праведників, Він захист їхній в час скорбний; і допоможе їм Господь та визволить їх, звільнить їх від нечестивих і врятує їх, бо вони всю надію покладають на Нього» (Пс. 36:39^40).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020928 секунд !