Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обмануті сподівання юдеїв
Сторінки: 1 2

Дії 25:1-12

На місце Фелікса до Кесарії прибув новий управитель: його звали Фестом. По трьох днях після приїзду до Кесарії він вирушив до Єрусалиму. В Кесарії він був такий короткий час, що не встиг побачити Павла, тому його здивувала така обізнаність первосвящеників та інших юдеїв, котрі відразу доповіли Фестові, що в кесарійській в'язниці перебуває чоловік на ім'я Павло. Вони доводили, що він є причиною неспокою, тому що підбурює народ проти римського імператора та примушує їх виконувати закони Ісуса Назорея, котрий був розіп'ятий і Котрого він вважає істинним Царем. Вони прохали нового управителя Кесарії, кажучи: «Будь ласкавий, відправ його до Єрусалиму. А самі вони вже замислили вбити Павла по дорозі до Єрусалиму. Так говорили ті сорок юдеїв, котрі ще раніше замислили вбивство, діючи так спільно з Ананієм та іншими обвинувачами Павла.

Фест не розумів, чому вони вимагають привезти в'язня до Єрусалиму, проте він відхилив їхнє прохання, вважаючи нерозумним рішення повертати Павла до Єрусалиму. Фест відповів юдеям так: «Я повертаюсь до Кесарії. Хто може, нехай йде зі мною, якщо вони мають що сказати проти того чоловіка, нехай доведуть його провину». І хоч юдеї були невдоволені таким рішенням Феста, та змушені були підкоритися йому.

Фест перебував в Єрусалимі близько десяти днів, а потім повернувся до Кесарії. Слідом за ним пішли первосвященик та інші недруги Павла. І наступного дня Фест, сівши на місце судді, наказав привести ув'язненого. Ще раз побачив Павло своїх лютих ворогв, котрі так бажали його смерті. Щоправда, цього разу вони вже не привели разом із собою такого красномовного обвинувача,

як минулого разу, але, оточивши Павла, почали зводити на нього страшні обвинувачення, і ніякого з них не могли довести.

Павло, отримавши дозвіл, сказав на своє виправдання: «Я не вчинив ніякого злочину ні проти закону юдейського, ні проти храму, ані проти кесаря». Визнавши, що таки справді Павло не зробив ніякого зла, але бажаючи догодити юдеям, Фест запитав Павла: «Може ти бажаєш, щоб я вершив суд над тобою в Єрусалимі?» І юдеї, котрі так хотіли саме такого повороту справи, аж подих затамували від радості, слухаючи слова управителя. Та Павло відповів йому: «Я перебуваю на суді кесаря, де мені і належить бути. Я нічим не образив юдеїв. Вимагаю суду кесаря!»

Павло мав рацію, не бажаючи йти до Єрусалиму. Фест не мав права відхилити прохання Павла, тому сказав йому: «Ти вимагаєш суду кесаря, отже, до кесаря будеш і відправлений». Потім управитель наказав повернути Павл...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022606 секунд !