Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Обмануті сподівання юдеїв"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обмануті сподівання юдеїв
Сторінки: 1 2

Дії 25:1-12

На місце Фелікса до Кесарії прибув новий управитель: його звали Фестом. По трьох днях після приїзду до Кесарії він вирушив до Єрусалиму. В Кесарії він був такий короткий час, що не встиг побачити Павла, тому його здивувала така обізнаність первосвящеників та інших юдеїв, котрі відразу доповіли Фестові, що в кесарійській в'язниці перебуває чоловік на ім'я Павло. Вони доводили, що він є причиною неспокою, тому що підбурює народ проти римського імператора та примушує їх виконувати закони Ісуса Назорея, котрий був розіп'ятий і Котрого він вважає істинним Царем. Вони прохали нового управителя Кесарії, кажучи: «Будь ласкавий, відправ його до Єрусалиму. А самі вони вже замислили вбити Павла по дорозі до Єрусалиму. Так говорили ті сорок юдеїв, котрі ще раніше замислили вбивство, діючи так спільно з Ананієм та іншими обвинувачами Павла.

Фест не розумів, чому вони вимагають привезти в'язня до Єрусалиму, проте він відхилив їхнє прохання, вважаючи нерозумним рішення повертати Павла до Єрусалиму. Фест відповів юдеям так: «Я повертаюсь до Кесарії. Хто може, нехай йде зі мною, якщо вони мають що сказати проти того чоловіка, нехай доведуть його провину». І хоч юдеї були невдоволені таким рішенням Феста, та змушені були підкоритися йому.

Фест перебував в Єрусалимі близько десяти днів, а потім повернувся до Кесарії. Слідом за ним пішли первосвященик та інші недруги Павла. І наступного дня Фест, сівши на місце судді, наказав привести ув'язненого. Ще раз побачив Павло своїх лютих ворогв, котрі так бажали його смерті. Щоправда, цього разу вони вже не привели разом із собою такого красномовного обвинувача,

як минулого разу, але, оточивши Павла, почали зводити на нього страшні обвинувачення, і ніякого з них не могли довести.

Павло, отримавши дозвіл, сказав на своє виправдання: «Я не вчинив ніякого злочину ні проти закону юдейського, ні проти храму, ані проти кесаря». Визнавши, що таки справді Павло не зробив ніякого зла, але бажаючи догодити юдеям, Фест запитав Павла: «Може ти бажаєш, щоб я вершив суд над тобою в Єрусалимі?» І юдеї, котрі так хотіли саме такого повороту справи, аж подих затамували від радості, слухаючи слова управителя. Та Павло відповів йому: «Я перебуваю на суді кесаря, де мені і належить бути. Я нічим не образив юдеїв. Вимагаю суду кесаря!»

Павло мав рацію, не бажаючи йти до Єрусалиму. Фест не мав права відхилити прохання Павла, тому сказав йому: «Ти вимагаєш суду кесаря, отже, до кесаря будеш і відправлений». Потім управитель наказав повернути Павл...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022182 секунд !