Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Цар Агріппа в гостях у Феста
Сторінки: 1 2

Дії 25:13-26

Павло перебував у в'язниці до того часу, коли мав прибути корабель, щоб відвезти його до Риму.

Саме тоді Феста відвідав цар Агріппа, син Ірода, котрий помер від страшної хвороби. Власне кажучи, його звали Іродом Агріппою, але звично називали просто Агріппою. Він мав більше влади, ніж Фест, тому що був царем, а Фест був лише управителем. Цар Агріппа прибув до Кесарії із своєю сестрою Веренікою. Як ви пригадуєте, він мав ще одну сестру — Друзіллу, котра стала дружиною Фелікса. Всі члени цього сімейства були відомі своєю розбещеністю. Будучи юдеєм,

Агріппа мав більше знань щодо релігії та законів юдейських, аніж римлянин Фест.

Агріппа певний час гостював у домі Феста. Якось Фест сказав йому: «Тут є одна людина, котру ще Фелікс ув'язнив, на ім'я Павло. Юдеї ненавидять його, а я вбачаю в ньому людину несправедливо обвинувачену. Обвинувачі здебільшого ведуть суперечку за якогось Ісуса померлого, щодо якого Павло запевняє, що Він живий. Я запитав його, чи не бажає він йти до Єрусалиму і там стати на суд, але він почав вимагати суду кесаря. Я наказав тримати його у в'язниці до того часу, коли трапиться нагода відправити його до Риму».

Агріппа сказав Фестові: «Я маю бажання послухати цього чоловіка». «Ти завтра почуєш його, — сказав Фест. Наступного дня Агріппа та Вереніка прибули до судової палати в розкішному одязі. Там вже знаходився управитель Фест та його тисячники і знамениті громадяни Кесарії. За наказом Феста привели Павла. Він був із зав'язаними руками, вигляд був покірливий, а серце палало любов'ю до Христа.

З огляду на те, що обвинувачів цього разу не було, Агріппа дозволив Павлові сказати промову на своє оправдання. І апостол почав говорити, поштиво звертаючись до Агріппи, котрого він називав царем. Він розповів історію свого життя, сказав, що він фарисей і за вказівкою первосвященика спочатку діяв проти Ісуса, жорстоко переслідуючи Його учнів. Далі апостол розповів, що йдучи в Дамаск сонячної днини, він раптом побачив сліпуче сяйво з неба, яке затьмарило сонце, і почув голос, промовляючий єврейською мовою: «Савле, Савле! Навіщо ти переслідуєш Мене?» Свою промову Павло закінчив такими словами: «І я на цьому впевнився, проповідуючи і дорослим і дітям про те, що пророки говорили, про що Мойсей сказав, що Цей, тобто Христос, постраждає і першим воскресне з мертвих, і проллється світло спасіння як юдеям, так і поганам».

Почувши про воскресіння мертвих, Фест голосно заперечив: «Божеволієш, Павле! Велика вченість доведе тебе до безум...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023200 секунд !