Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Початок подорожі до Риму
Сторінки: 1 2

Дії 27:1-12

-М.арешті до Кесарії прибув корабель, і Павло міг вирушити на ньому до Риму. На цьому кораблі можна було пропливти лише частину шляху, а потім належало пересісти до іншого.

Доглядати за Павлом доручили сотникові Юлію. Павло вирушав до Риму не сам: разом з ним пливли Арістарх Македонський і Лука, котрий написав історію життя Павла. Ймовірно, що вони частенько зустрічалися під час багаторічного ув'язнення Павла в Кесарії. Лука дуже багато розповідав апостолові Павлові про Ісуса. Звичайно, що на кораблі знаходилися капітан і матроси, а також сотник і воїни, котрі стерегли Павла та двох його друзів. Були там ще інші в'язні, совість котрих була обтяжена страшними злочинами. Всіх їх везли на суд до кесаря.

З Кесарії корабель поплив вздовж берега до міста Сидона, далі корабель не плив. Павло мав багато друзів у Синоді. Юлій поводився дуже по-людяному до Павла: він дозволив йому зійти на берег і навідатися до своїх друзів, котрі дуже зраділи від такої зустрічі, і, звичайно, що допомогли йому грішми та провізією. Як приємно було йти Павлові рука об руку із своїми друзями Арістархом та Лукою! Давно він вже так вільно не йшов, але і тут його супроводжував воїн—охоронець, щоб в'язень не міг нікуди втекти. Дорога стелилася під ногами зеленим трав'яним килимом. І зір Павла милували квітучі сади, виноградники, апельсинові дерева.

Втішившись спільною молитвою із своїми друзями в Сидоні, Павло повернувся на корабель. Далі корабель поплив вздовж

берега Малої Азії до міста Міри Лікійської. Там сотник із в'язнями пересіли на іншого корабля, що вирушав до Італії. Вітер був зустрічний, тому корабель рухався дуже повільно. Пропливаючи біля острова Кріт, мандрівники причалили до одного місця, яке називалося «Зручні пристані».

Літо вже минало, тому плавання ставало дедалі небезпечнішим. На кораблі зібрали раду, щоб вирішити, що їм робити далі. Одні радили не пливти далі, інші вважали за краще продовжувати рухатися до іншої гавані.

Хоч Павло був в'язнем, але він також висловив свою думку, кажучи: »Мужі! Я передбачаю, що плавання буде небезпечним, не лише для корабля і вантажу, але і для нашого життя». Але сотник більше довіряв стерновому і начальникові корабля, аніж словам Павла. Були такі моряки, ба навіть воїни, котрі радили за краще пливти до гавані Крітської, розташованої на відстані близько сорока миль від цього міста, і там перезимувати. Супутники не відали, що Павло — пророк Божий, і що поради він дає з Божої волі. Але саме на той час вітер перемінився, вітрила...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018220 секунд !