Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Буря

Буря
Дії 27:13-26

Хіевдовзі легенький південний вітер змінився на рвучкий північний. Корабель шарпало так, що він не міг протидіяти поривам вітру, і його носило по морю, яке перекидало величезні хвилі.

Матроси поквапливо відправилися до невеличкого острівця Клавда, ледве стримуючи човна, що був прив'язаний канатами до корабля. Напружуючи всі сили, човна затягнули на палубу на випадок катастрофи, вітрила опустили, і корабель був повністю відданий стихії.

І наступного дня шторм не вщухав, так що довелося скинути за борт корабля частину вантажу. Багато цінних речей поглинуло море, проте становище супутників не покращало, тому що вітер не вщухав. Невдовзі щезла будь-яка надія на врятування.

Апостол знав, що він особисто не може загинути, тому що Господь сказав йому наперед, що він обов'язково побачить Рим. Проте любляче серце тривожилося і жадало спасіння всім, хто був разом з ним на кораблі. Він ревно молився за кожного окремо. І Господь відповів йому, пославши ангела Свого, щоб підбадьорити апостола Павла.

Тривалий час не було видно ні сонця вдень, ні зір вночі: небо було затягнуте зачорненими хмарами. Ніхто на кораблі нічого не їв: втома, страх і неспокій гнітили всіх людей; страх смерті холодив серця. Павло звернувся до моряків з такими словами: «Мужі! Даремно ви не послухали моєї поради, щоб не залишати Крітський берег, ми могли б уникнути всіх цих нещасть; тепер я запевняю вас, що жодна душа не загине, лише корабель. Будьте мужніми! Ангел Господній, котрому і я підкоряюсь та служу, з'явився мені цієї ночі і сказав: „Не страшися, Павле! Ти мусиш стати на суд кесаря в Римі, тому Бог помилує всіх твоїх супутників". Зміцніться, мужі, тому що я вірю Господеві, що буде так, як Він сказав: нас викинуть хвилі на якийсь острів». Що це був за острів, того Павло не знав.

Завивання вітру і гуркіт розлютованих хвиль глушили слова Павла, але тепер всі жадібно ловили кожне слово, бо повірили пророчим висловам Павла. Звичайно, що Павло говорив і про розп'ятого і воскреслого Ісуса, тому що Павло ніколи не забував, що він передусім — служитель Божий і свідок Господа.

Яких тільки переживань довелося зазнати бідним мандрівникам! Опис подібного шторму ми знаходимо в одному псалмі: «Він промовляє — і піднімається бурхливий вітер і високо здіймаються морські хвилі, аж до небес, та й пропадають в безодні; душа їхня скніє в нещасті» (Пс. 106:25-26).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023015 секунд !